Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Spalį, minint Tarptautinę mokytojų dieną, Šiauliuose išrenkama 10 pedagogų, kuriems už lyderystę, kūrybiškumą ir aktyvumą suteikiamas Metų mokytojo vardas ir piniginė premija. Įprastai Metų mokytojai būdavo pagerbiami iškilmingame renginyje, tačiau šiemet teko tradicijas pakoreguoti. Šiaulių miesto meras kiekvieną Metų mokytoją aplankė ir pasveikino jo mokykloje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos skyrius, aktyviai vykdantis išorinės reklamos įrengimo reikalavimų ir draudimų, nustatytų Lietuvos Respublikos reklamos įstatyme, kontrolę Šiaulių mieste, ragina reklaminės veiklos subjektus sekti turimų reklamos leidimų terminus, o jiems pasibaigus ar neturint reklamos leidimų teikti dokumentus jiems gauti arba pašalinti reklamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas už bendradarbiavimą ir pastangas įgyvendinant Šiauliams ir visai Šiaurės Lietuvai svarbius strateginius projektus padėkojo kadenciją baigiantiems Seimo nariams. Anot Artūro Visocko, parlamentarai, nepaisant partinių skirtumų, supranta ir pritaria iniciatyvoms, kurios stiprina regionus, leidžia efektyviai įgyvendinti visuomenei svarbius projektus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje tradicinėje pirmadienio spaudos konferencijoje daugiausiai dėmesio ir vėl sulaukė koronaviruso tema. Apie tai kalbėjo visi trys pranešėjai: Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento vadovė Simona Abromavičienė ir Šiaulių miesto savivaldybės Administracijos direktorius Antanas Bartulis.

 Plačiau >

Įstaigos (organizacijos), kurios pageidauja teikti akredituotą vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugą Šiaulių miesto savivaldybės (toliau – Savivaldybė) teritorijoje, kviečiame teikti prašymus su dokumentais.

 Plačiau >

Saviizoliacijoje esantys rinkėjai, grįžę iš užsienio arba turėję sąlytį su sergančiais COVID-19 liga, išskyrus rinkėjus, kuriems diagnozuota COVID-19 liga (koronavirusinė infekcija), galės balsuoti iš anksto specialiai jiems skirtose išankstinio balsavimo vietose. Šiauliuose iš anksto bus galima balsuoti Vilniaus 297 (prie naujos Sporto gimnazijos salės. Įvažiavimas iš Medelyno gatvės).

 Plačiau >

Šiauliečiai sulaukė puikios dovanos – pradinukai plaukti mokysis, o miestiečiai sportuos nebe vėjo košiamame baseine. Per vasarą „kailiniais“ aprengtas pastatas Dainų g. padės plaukimo centrui „Delfinas“ sutaupyti nemenką pinigų sumą, nes ženkliai sumenks išlaikymo išlaidos.

 Plačiau >

Įmones ir organizacijas kviečiame išnaudoti naujas verslo plėtros galimybes Šiaulių oro uoste, dalyvaujant žemės nuomos aukcione. Siūloma išsinuomoti adresu Aviacijos g. 5 esančio sklypo dvi dalis D ir E, kurių plotas siekia 14 948 ir 19 589 kv. metrų.

 Plačiau >

Lietuvos ekonomika susiduria su pandemijos sukeltais iššūkiais, todėl tiek Valstybės, tiek Savivaldybės lygmeniu taikomos įvairios pagalbos priemonės ir lengvatos, palengvinančios sunkioje padėtyje atsidūrusių verslų padėtį. Pateikiame pagalbos priemonių santrauką ir nuorodas bei kontaktus, kuriais galima dėl jų pasiteirauti išsamiau.

 Plačiau >

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad spalio 16 d. planuotas perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas perkeliamas į vėlesnį laikotarpį.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas Savivaldybėje priėmė apsilankiusius NATO oro policijos misiją Šiaulių oro uoste atliekančius Italijos karinių oro pajėgų karius. Ne pirmą kartą Šiauliuose tarnaujantys italai pasidžiaugė permainomis mieste ir išreiškė norą prisistatyti miesto bendruomenei dalyvaudami labdaros iniciatyvose, bendruose renginiuose.

 Plačiau >

Taip kasdien, diena po dienos, 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą pradeda pokalbį Miesto koordinavimo skyriaus darbuotojai su miesto gyventojais. Vien per 4 pastaruosius mėnesius Jūsų, gerbiamieji šiauliečiai, dėka, sulaukėme daugiau nei 2400 informacinių pranešimų apie miesto problemas. Pastaruoju metu stebime, jog vis drąsiau ir aktyviau naudojatės naujomis galimybėmis būti išgirstiems.

 Plačiau >

Primename, kad Šiaulių miesto gyventojai gali naudotis paslauga – užsisakyti individualų didelių gabaritų atliekų išvežimą iš gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objekto. Šia paslauga vienas namų ūkis gali pasinaudoti vieną kartą per kalendorinius metus. Paslauga įvykdoma per 5 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir yra nemokama!

 Plačiau >

Į Šiaulių kraštą atvykęs Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskis apsilankė Kryžių kalne. Pagerbdamas už laisvę žuvusius Ukrainos karius, ambasadorius vėliavos spalvų kaspinais perrišo ukrainiečių pastatytus kryžius. Ceremonijoje dalyvavo Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios Šiaulių mieste. Juo Šiaulių miesto švietimo ir globos įstaigoms šiluma turi būti pradėta tiekti ne vėliau kaip iki spalio 14 d., visiems kitiems vartotojams – ne vėliau kaip iki spalio 16 d. Šiaulių rajone nuo spalio 12 d. skelbiama šildymo sezono pradžia švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose, nuo spalio 14 d. – gyvenamuosiuose namuose ir biudžetinėse įstaigose. AB „Šiaulių energija“ užtikrina vartotojus, kad naujam šildymo sezonui yra tinkamai pasiruošta.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.