Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Jau daugiau nei metus visi gyvename neeilinėse sąlygose. Veidus dengiančios kaukės tapo įprasta gyvenimo dalimi, susitaikėme ir su tuo, kad negalime aplankyti savo artimųjų ar draugų. Ar tai yra sudėtinga? Tikriausiai, kad taip. Ar taip bus visada? Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo kiekvieno iš mūsų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba paskyrė naują Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją. Keičiantis Savivaldybės administracijos struktūrai, atsisakoma departamentų, skyrių veiklą kuruos administracijos direktorius ir du jo pavaduotojai.

 Plačiau >

Pietinės miesto dalies skaitytojai jau įprato naudotis nauja ir patogia bibliotekos paslauga – užsakytas knygas bibliotekoje atsiimti bekontakčiu būdu 24 val. per parą knygomate, esančiame prie Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos, Skaitytojų aptarnavimo skyrių, „Aido" filialo (Aido g. 27).

 Plačiau >

Vyriausybė pritarė karantino švelninimo priemonėms. Pristatome svarbiausius pasikeitimus, kurie įsigalios jau nuo šeštadienio bei kito trečiadienio (kovo 6 d. ir kovo 10 d.). Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus ir toliau atsakingai laikytis karantino ribojimų!

 Plačiau >

Pirmąją kovo savaitę pradėtas pavasarinis miesto valymas. Nuo dangų ir žaliųjų plotų nurenkamos po sniegu buvusios atliekos, sutvarkomos per žiemos sezoną ant šaligatvių ir gatvių susikaupusios sąnašos, purvas, barstymo medžiagų likučiai ir kiti nešvarumai. Šis svarinimas padeda išvengti ir aplinkos oro taršos kietosiomis dalelėmis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje vasario 17–24 dienomis buvo paskelbta virtuali Lietuvių  kalbos viktorina „Kalbos namai“. Tai vienas iš Šiauliuose vykstančių Lietuvių kalbos dienoms skirtų renginių. Viktorinos organizatorės – Šiaulių miesto savivaldybė ir Lietuvių kalbos draugija. Viktorina sulaukė 210 dalyvių. Jie turėjo atsakyti į 25 klausimus iš įvairių lietuvių kalbos sričių. Viktorinos klausimus sudarė ir dalyvių atsakymus vertino Savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtinta komisija.

 Plačiau >

Paskutinę sausio savaitę į mokyklos suolus sugrįžo mokiniai, neturintys sąlygų mokytis namuose arba patiriantys mokymosi sunkumų. Siekdamos, kad būtų užtikrintas sklandus mokymosi procesas ir mokiniams būtų suteikta visapusiška pagalba, nevyriausybinės organizacijos pradeda iniciatyvą „Padėsiu mokyti(s)“.

 Plačiau >

Lietuvoje veikia Įvaikinimo ir globos skambučių linija. Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau – OGB) kariai 2021 m. kovo 3-5, 9-10, 16-18, 23-25, 30-31 d. šviesiu ir tamsiu paros metu, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) karinėje teritorijoje, vykdys lauko taktines pratybas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias aštuonias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Kovo-1-ąją minima Tarptautinė civilinės saugos diena. Jos metu atkreipiamas visuomenės dėmesys į pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svarbą. Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ta proga pasirūpino supažindinti su išvykimo krepšiu, dar kitaip – išgyvenimo kuprine. Joje – būtiniausi reikmenys, kurių gali prireikti ekstremaliosios situacijos atveju, jeigu skubiai tektų evakuotis ir palikti namus.

 Plačiau >

Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus kviečiame teikti paraiškas 2-jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. 

 Plačiau >

Išklausydami Jūsų klausimų ir prašymų, imdamiesi atsargumo priemonių ir saugodami savo darbuotojus bei Jus, pranešame, kad nuo kovo 2 dienos atnaujinama „Daiktų kiemo“ veikla, suteikianti galimybę dalintis daiktais, dalintis gerumu.

 Plačiau >

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet labai padaugėjo gaisruose traumuotų žmonių. Juose nukentėjo 33 žmonės, pernai tuo pačiu metu tokių asmenų buvo 23. Vien pastarąjį savaitgalį per 3 dienas gaisruose buvo traumuoti 8 žmonės. Kokios pagrindinės šių įvykių priežastys ir kokias klaidas daro gyventojai kilus gaisrui?

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.