Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Facebook platformoje gyventojams pradėjus dalintis informacija, kad esą slepiama informacija apie vietinės rinkliavos lengvatas už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, norime patikslinti, kad atleidimų ir lengvatų klausimas nėra ir niekada nebuvo laikomas paslaptyje, informacija teikiama elektroniniu paštu, telefonu, internetiniame puslapyje www.sratc.lt.

 Plačiau >

Kviečiame visus šiauliečius iki 2021 m. sausio 5 dienos internetu balsuoti už atletus, komandas ir trenerius, kurie, Jūsų nuomone, yra verti šių metų sporto žmonių vardo. Primename, kad karantino laikotarpiu Lietuvoje ir visame pasaulyje neįvyko daugelis čempionatų ir pirmenybių, todėl siūlome įvertiniti ir į 2019/2020 metų sportinius pasiekimus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijos metu kreipėsi į šiauliečius ne tik linkėdamas gražių švenčių, bet ir kviesdamas susimąstyti. A. Bartulis retoriškai klausia, ar viską padarėme, kad prie šių metų šv. Kūčių vakarienės stalo būtų mažiau išėjusiems artimiesiems skirtų tuščių lėkštelių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Nors padėtis išlieka labai sudėtinga, praėjusią savaitę epidemiologinė situacija nežymiai pagerėjo. Pateikta informacija ir apie tai, kaip šiauliečiai laikosi saviizoliacijos ir karantino reikalavimų.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į dabartinius pokyčius visuomenėje, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ėmėsi naujų sprendimų, kaip patenkinti lankytojų poreikius ir maksimaliai palaikyti ryšius su jais. Biblioteka inicijavo ir įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės dalinai finansuotą projektą „(Ne)atrasta biblioteka: edukacinių veiklų gidas“, kuriuo siekiama didinti bibliotekos paslaugų pasiekiamumą ir prieinamumą nuotoliniu būdu, virtualioje erdvėje pristatyti aktualiais bibliotekos paslaugas ir sudaryti sąlygas interaktyviai su jomis susipažinti.

 Plačiau >

Įtemptai pandeminei situacijai šalyje negerėjant ir gyventojų sergamumui nemažėjant, Šiauliai solidarizuojasi su kitais miestas – šiais metais tradicinių naujamečių fejerverkų nuspręsta atsisakyti. Šiauliečiai raginami būti sąmoningais ir atsakingais, vengti susibūrimų ir šventes pasitikti saugiai, kad kiti metai galėtų būti šviesesni.

 Plačiau >

Siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) pandemiją, Sveikatos apsaugos ministerija pateikė rekomendacijas trumpalaikių paslaugų privačiose erdvėse teikėjams ir nurodymus dėl būtinų sąlygų prekybos vietoms.

 Plačiau >

Gera žinia keturkojų augintinių šeimininkams – prieš didžiąsias 2020 m. žiemos šventes visose Šiaulių miesto šunų vedžiojimo aikštelėse įrengti nauji įrenginiai, skirti dresuoti šunims. 5-ose aikštelėse, esančiose Gegužių g. parkelyje „Beržynėlis“, prie K. Korsako g. 59 namo, Lieporių parke prie V. Grinkevičiaus g., prie Zoknių progimnazijos, Pelkių g., prie Mechanikų g. 13, 15 Rėkyvoje, įrengtos estakados ir piramidės šunims dresuoti, o Lieporių parke esančioje didžiausioje aikštelėje papildomai įrengti ir barjerai.

 Plačiau >

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pastebima komentarų dėl Laikinojo apgyvendinimo tarnybos veiklai skirto pastato (Tiesos g. 3) remonto darbų sutarties, diskutuojama dėl remonto darbų kainos. Siekiant išsklaidyti abejones viešojo pirkimo teisėtumu pateikiame informaciją apie buvusių mokslo paskirties pastatų kapitalinio remonto darbų viešąjį pirkimą (toliau - Konkursas) ir paaiškiname, kad laimėjęs ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas buvo nustatytas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 45 straipsnio nuostatomis ir laimėjęs pasiūlymas atitiko visas VPĮ 45 straipsnyje nurodytas sąlygas.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų kovo 18 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų vasario 12 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Interreg BSR projektas „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA) kviečia dalyvauti konferencijoje, skirtoje aptarti transporto modeliavimą ir duomenų valdymą. Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienomis Taline, Estijoje.Datos: 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienos

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2018 m. gegužės 30 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-61-0008 „Lopšelio-darželio „Kregždutė“ modernizavimas“ sutartį.

 Plačiau >

Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto bei Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis Šiaulių mieste įgyvendinamas projektas „Prisikėlimo aikštės, jos jungčių ir prieigų rekonstrukcija“.

Projekto tikslas – miesto centro urbanistinės struktūros pagrindinės erdvės urbanistinis ir architektūrinis išbaigtumas, reabilituojant miesto istorinę raidą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.