Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka atsiliepia į tradicinės Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės (balandžio 23–29 d.) 2021 m. NBS šūkį – „Nauja realybė – naujos formos" ir savo lankytojams bei sekėjams siūlo šių dienų aktualijas atliepiančių, intriguojančių, virtualių kultūrinių pramogų pluoštą – nuo viktorinų, edukacijų, filmų peržiūrų ir virtualių diskusijų iki galimybės susiremti virtualiame protmūšyje, išbandyti kūrybinius savo gebėjimus memų konkurse, patirti nuotykį orientavimosi žaidime visai šeimai Šiaulių mieste ar pasimėgauti naujausio prancūzų rašytojo Jean-Philippe'o Toussaint'o romano „Mylėtis" pristatymu, kuriame kalbinsime patį šios knygos vertėją prof. Vytautą Bikulčių.

 Plačiau >

Kviečiame šiauliečius apsilankyti šiuo metu baigiamoje kurti naujojoje Šiaulių miesto savivaldybės interneto svetainėje! Prašome prisidėti prie naujojo puslapio tobulinimo pranešant apie pastebėtas problemas skiltyje „Pranešti apie netikslumą“. Naująjį tinklalapį rasite čia

 Plačiau >

Informuojame, kad bus įrengiamos trūkstamos Žiemgalių gatvės atkarpos (įrengiamų atkarpų schema pridedama). Darbai prasidės 2021 m. balandžio 19 d. Rangos darbus planuojama baigti iki 2021 m. rugpjūčio 19 d. Darbus vykdo UAB “Limega”.

Įrengus naujas atkarpas, bus galima atlaisvinti žmonių sklypus, kuriais iki šiol buvo važiuojama. Tikslesnę informaciją apie sklypus, kurie bus atlaisvinti, galite matyti įrengiamų atkarpų schemoje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija su Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakulteto prof. Vakariu Bernotu bei skulptoriumi Arūnu Sakalausku pasirašė sutartį dėl taktilinių žemėlapių objektų maketavimo, gamybos ir įrengimo. Taktilinis žemėlapis – tai būdas neregiams ir silpnaregiams geriau orientuotis aplinkoje, suprasti aplinkinius objektus. Per paskutinius kelis metus miestas gerokai pasikeitė, išgražėjo ir mes turime galimybę tiems mūsų visuomenės nariams, kurie negali matyti, pristatyti mūsų gražų miestą.

 Plačiau >

Šiauliuose viešintį Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrą dr. Liną Obcarską, kuris kuruoja sporto sritį, pirmiausia priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Susitikime, kuriame dalyvavo ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas, buvo aptartas regioninio regbio-futbolo maniežo projektas, statybų lokacija ir planuojamos finansavimo galimybės iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

 Plačiau >

Vyriausybės priimtame karantino švelninimo plane numatyti keturi švelninimo etapai. Pirmasis jų prasidės jau kitą pirmadienį, paskutinysis numatyta gegužės 3 dieną. Pasikeitimai laukia kultūros, švietimo, pramogų ir verslo srityse. Asmenims, persirgusiems COVID-19 liga, bei asmenims, paskiepytiems COVID-19 vakcina, gali būti taikomos švelnesnės karantino režimo priemonės negu kitiems asmenims.

 Plačiau >

Iš naujo šiauliečių atrastame Dainų parke vėl burzgia sunkioji technika. Įsibėgėja naujas parko takų tiesimo etapas. Darbus apžiūrėjo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Savivaldybės vadovas su rangos darbus atliekančios bendrovės atstovais aptarė projekto įgyvendinimą, kalbėjo apie galimybes darbus atlikti greičiau nei planuota.

 Plačiau >

Numatytų atlaisvinti veiklų darbuotojus šį sekmadienį kviečiame  atvykti į Šiaulių mobilų patikros punktą ir pasidaryti greitąjį antigeno testą, kad įsitikinti jog į darbą grįžtate sveiki. Antigenų testas  yra visiškai neskausmingas ir nesukeliantis nemalonių pojūčių, nes atliekamas iš nosies landos, o atlikto testo atsakymas gaunamas per 30 min. nuo testo atlikimo.

 Plačiau >

Balandžio 15 d. Šiauliuose simboliškai paminėta Pasaulinė kultūros diena. Prisikėlimo aikštėje suplazdėjo Taikos vėliava, simbolizuojanti taikos per kultūrą idėją, o Šiaulių kultūros centro pastatų lauko erdvę papuošė instaliacija, kuria išreiškiamas ilgesys kultūrinei veiklai ir žiūrovais pripildytoms salėms.

 Plačiau >

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena savivaldybėms ir skiepijančioms įstaigoms, kad skiepijant vakcina nuo koronaviruso „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“) rekomenduojama daryti 12 savaičių pertrauką tarp pirmos ir antros vakcinos dozės. Tačiau, atsižvelgiant į individualias aplinkybes, antrą dozę leidžiama skirti ir anksčiau, gamintojo nustatytu 4–12 savaičių intervalu.

 Plačiau >

Balandžio 8 diena. Per praėjusią parą Šiaulių mieste užregistruota 15 naujų užsikrėtimo atvejų. COVID-19 virusu šiuo metu serga 196 šiauliečiai. Per pastarąją parą atlikta 720 koronaviruso testų, iš jų 15 (2,5 proc.) teigiami. Pirmąja vakcinos doze nuo COVID-19 viruso buvo paskiepyta 255 asmenų, antrąja doze - 53. Iš viso Šiaulių mieste paskiepytų pirmąja doze yra 14514, o antrąja - 6698.

 Plačiau >

VšĮ Socialinių inovacijų centras vykdo projektą  Nr. 08.3.1-ESFA-K-413-01-0060 „Pasirink, pasiek ir išlaikyk!“. Projekto tikslas - teikiant socialinės integracijos paslaugas, padėti socialinę atskirtį patiriantiems asmenims integruotis į darbo rinką. 
Projekto tikslinės grupės - neįgalieji; šeimos, patiriančios socialinę riziką.

 Plačiau >

Lietuvoje veikia Įvaikinimo ir globos skambučių linija. Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija šeštą kartą pakvietė šalies įstaigas, visuomenines organizacijas ir lietuvių bendruomenes užsienyje surengti Lietuvių kalbos dienas. Atsižvelgus į esamą situaciją, šiais metais pasiūlyta pratęsti tradicinį Lietuvių kalbos dienų laikotarpį ir renginius organizuoti vasario–gegužės mėnesiais.

 Plačiau >

Interreg BSR projektas „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA) kviečia dalyvauti konferencijoje, skirtoje aptarti transporto modeliavimą ir duomenų valdymą. Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienomis Taline, Estijoje.Datos: 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienos

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.