Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Didžiosios miesto įmonės kviečiamos teikti darbuotojų sąrašus vakcinavimui

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro Gyventojų skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina organizavimo tvarkos aprašo pakeitimu, atsiradus aukščiau esančių prioritetinių grupių skiepijimui skirtos ir nepanaudotos vakcinos likučiui, gali būti pradėti skiepyti didžiųjų (daugiau nei 100 darbuotojų) įmonių darbuotojai. Prioritetas teikiamas įmonėms, vykdančioms veiklą, priklausančioms Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus sekcijai, kurioje nurodytose veiklose praėjusį ir (ar) einamąjį mėnesį nustatyta daugiausia COVID-19 ligos protrūkių.

 

Šiaulių mieste veikiančių didžiųjų įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovai kviečiami sudaryti darbuotojų, norinčių skiepytis COVID-19 ligos vakcina, sąrašą užpildant lentelę (pridedama) ir teikti jį už vakcinaciją mieste atsakingiems asmenims el. paštu skiepai@siauliai.lt. Atsiradus galimybei skiepyti įmonių darbuotojus, savivaldybės atsakingas asmuo su kiekviena įmone susiderins vakcinavimo vietą, datą ir laiką.

Įmonių darbuotojai gali rinktis bet kurią vakciną. Tiesa, tikėtina, kad šiuo metu greičiau bus paskiepyti asmenys, norintys skiepytis „Vaxrevria“ vakcina. „Comirnaty“ ar „Moderna“ vakcinų gali tekti luktelti ilgesnį laiką dėl jau susidariusios laukiančiųjų eilės. Pastarųjų vakcinų rūšių laukia prioritetinių 65 m. ir vyresnių gyventojų, švietimo įstaigų, jaunesnių kaip 65 m. ir turinčių rizikos veiksnius ir kt. grupių atstovai.

Atkreipiame dėmesį, kad į sąrašą neįtraukiami darbuotojai jei per pastarąsias 180 dienų iki skiepijimo buvo nustatyta COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), išskyrus, kai prieš skiepijimą IgG antikūnų tyrimo rezultatai yra neigiami (tarp nustatytos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) ir IgG antikūnų tyrimo turi praeiti ne mažiau kaip 3 savaitės). Taip pat jei prieš skiepijimą IgG antikūnų tyrimo rezultatas yra teigiamas ir nėra praėję 60 dienų nuo teigiamo IgG antikūnų tyrimo rezultato dienos.

 Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: