Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Jūsų atsakingas darbas kasdien tvirtina mūsų valstybės demokratijos pagrindus, o šiuo sudėtingu laikotarpiu Jūsų vaidmuo visuomenėje tapo tik dar svarbesnis. Dėkoju, kad savo profesionalumu ne tik suteikiate gyventojams gyvybiškai svarbią informaciją, objektyviai nušviečiate svarbiausius įvykius ir aktualijas, bet ir padrąsinate, įkvepiate ir suteikiate džiaugsmo.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu patvirtintas atnaujintas vietinio (miesto) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutų ir jų trasų sąrašas. Dokumente įvardinti maršrutai, kuriais miesto autobusai keleivius veža darbo dienomis, savaitgaliais ir kalendorinių švenčių dienomis.

 Plačiau >

Kitą savaitę Vidaus reikalų ministerija su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu (PAGD) organizuoja valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas. Šiose pratybose bus vertinamas institucijų gebėjimas operatyviai perduoti ir atnaujinti informaciją apie branduolinę avariją. Be to, bus tikrinama gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos (GPIS) veikla ir tai, kaip teikiama pirminė informacija bei rekomendacijos gyventojams.

 Plačiau >

Organizuojamas nemokamas nuotolinis seminaras, visoms įmonėms vykdančioms transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklą, kurio metu būsite supažindinti, kaip registruoti veiklą GPAIS sistemoje, apskaityti ir tinkamai tvarkyti atliekas bei atitikti aplinkosauginius reikalavimus. Kviečiame visus mūsų savivaldybėje esančius autoservisus dalyvauti nuotoliniame seminare ir susipažinti su aplinkosauginiais reikalavimais bei veiklos deklaravimu GPAIS. Nuotolinį seminarą organizuojame kartu su Aplinkos apsaugos institutu, dalyvavimas nemokamas.

 Plačiau >

Kaip ir kiekvienais metais, pasibaigus šildymo sezonui, AB „Šiaulių energija“ atliks hidraulinius bandymus, skirtus šilumos perdavimo tinklų sandarumui ir tvirtumui patikrinti. Nors jų metu dažniausiai yra laikinai nutraukiamas karšto vandens tiekimas, primename, kad tokie bandymai – būtini, siekiant išvengti rimtesnių gedimų tinkluose šildymo sezono metu.

 Plačiau >

Lietuvių kalbos draugija sveikina visus Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga ir kviečia dalyvauti jau ketvirtą kartą rengiamoje internetinėje viktorinoje. Joje – 25 klausimai iš kalbos, literatūros, leidybos istorijos, Lietuvos kultūrai nusipelniusių asmenybių gyvenimo. Dalyvauti kviečiami ir lituanistai.

 Plačiau >

Gegužės mėnesio Tarybos posėdyje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos ataskaitą pristatė administracijos vadovas Antanas Bartulis. Dar prieš tai, Direktorius Tarybos komitetų posėdžiuose pristatė keturis atskirus pranešimus pagal komitetų kuruojamas sritis, atsakė į Tarybos narių klausimus. Tarybos posėdžio metu Antanas Bartulis pasidžiaugė, kad 2020-ieji buvo ne tik iššūkių, bet ir prasmingų pasiekimų metai, o tokių gerų rezultatų pavyko pasiekti glaudžioje sąveikoje dirbant miesto Tarybai, administracijai, miesto bendruomenei ir verslui.

 Plačiau >

Knygnešystės idėja, tik kiek transformuota, aktuali ir šiandien. Galbūt net labiau nei anksčiau reikia mūsų visų pastangų, kad lietuviškas žodis būtų tvirtas ir mokslo kalboje, ir skaitmeninėje erdvėje, ir kasdieniame gyvenime. Artėjančios Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga Šiaulių miesto savivaldybė dėkoja miesto bendrovių darbuotojams, kurie, eidami savo tiesiogines pareigas, itin rūpinasi ir kalbos taisyklingumu bei grynumu.

 Plačiau >

Gegužės 6 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo iškilminga ceremonija – Tarybos nario priesaika. Dirbti Šiaulių miesto taryboje grįžo nemažą patirtį savivaldos politikoje sukaupusi Angelė Kavaliauskienė.

 Plačiau >

KADA VYKS AKCIJA? 

Gegužės 7 d. (penktadienį);
Gegužės 8 d. (šeštadienį).

KĄ TURĖČIAU DARYTI, JEI NORIU DALYVAUTI? 

 Plačiau >

Nuo šiol Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacinėje svetainėje www.kasmanpriklauso.lt galima rasti informaciją ne tik apie socialinę paramą skirtingais gyvenimo atvejais, bet ir apie socialines paslaugas. Tai aktualu ne tik slaugantiems šeimos narį, tapus neįgaliu, sulaukus senatvės, bet ir auginantiems vaikus ar norintiems globoti, įvaikinti ar norintiems sugrįžti į darbo rinką. 

 Plačiau >

Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria neįgalieji, yra ne fizinės, o socialinės ir psichologinės. Neįgalus žmogus susiduria su neigiamu visuomenės požiūriu, dažniausiai jis pats save menkai vertina ir jaučiasi nevisavertis. Dažnai visuomenė nėra pasirengusi priimti neįgaliųjų kaip lygiaverčių narių. Todėl, siekiant didinti neįgaliųjų savarankiškumą ir įtrauktį į darbo rinką buvo inicijuotas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“.

 Plačiau >

Didžiąją daugumą Lietuvos gyventojų galimybė tiesiogiai rinkti merus paskatintų dalyvauti vietos savivaldos rinkimuose. Tai atskleidė Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) užsakymu atlikta visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausa, vykdyta balandžio 21-28 dienomis.

 Plačiau >

Šiaulių LEZ atidaroma vienos didžiausių Europoje automobilių krovinių liftų gamintojos „Bär Cargolift“ gamykla. Tai pirmasis Vokietijos įmonės gamybinis filialas užsienio šalyje, kuriame per artimiausius metus planuojama įdarbinti iki 100 darbuotojų. Skaičiuojama, kad metinė apyvarta 2022 m. pabaigoje sieks 7 mln. eurų, o 2025 m. – iki 20 mln. eurų. Ši Vokietijos investicija Šiauliuose gražiai sutapo su šiais metais minimomis 30-siomis Vokietijos ir Lietuvos dvišalių diplomatinių santykių atkūrimo metinėmis.

 Plačiau >

Balandžio pabaigoje įspūdingas metų sukaktis pasitiko du Šiaulių miesto ilgaamžiai. Apvalų šimto metų jubiliejų atšventė Aleksandras Bašys, o kitai šiaulietei Paulinai Beniušienei sukako jau 102 metai! Šimtamečiui perduoti Šiaulių miesto mero Artūro Visocko sveikinimai, abiems sukaktuvininkams –  gėlės ir Savivaldybės piniginės dovanėlės.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.