Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

 

 

Nauja investuotojų aptarnavimo tvarka Savivaldybėje – jau greitai

Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama projektą „Šiaulių miesto savivaldybės administracijos teikiamų paslaugų investuotojams valdymo procesų ir procedūrų analizė bei jų tobulinimas“ netrukus, Šiaulių mieste investuojantiems verslininkams, ketina pasiūlyti naują aptarnavimo modelį, kai tam tikrus kriterijus atitinkantis būsimas ar esamas investuotojas dėl jam reikalingų, Savivaldybės teikiamų paslaugų, galės kreiptis į vieną asmenį. Toks investuotojų aptarnavimo modelis – pirmas Lietuvoje!

Nuo 2019 m. rugsėjo 13 d. uždaroji akcinė bendrovė „Civitta“, Šiaulių miesto savivaldybės užsakymu, atliko Šiaulių miesto savivaldybės teikiamų paslaugų investuotojams analizę, išanalizavo stipriąsias ir silpnąsias investuotojų aptarnavimo puses, sukūrė naujus investuotojų aptarnavimo procesus.

Tikimasi, kad sukurti investuotojų aptarnavimo procesai padės greičiau ir efektyviau teikti paslaugas verslininkams. Projekto rezultatuose numatyta, kad potencialiu (nauju) investuotoju bus laikomi tie juridiniai asmenys, kurie investuos ne mažiau kaip 600 tūkst. Eur ir sukurs ne mažiau kaip 5 naujas darbo vietas Šiaulių mieste. Juridinis asmuo, registruotas ir veikiantis Šiaulių mieste, kurio metinė apyvarta viršija 5 mln. Eur ir/arba dirbančiųjų skaičius viršija 100, bus laikomas esamu investuotoju. Projekto rengėjų ir Savivaldybės paskaičiavimu, šiuo metu Šiaulių mieste yra apie 100 tokių juridinių asmenų. Sąrašą ketinama atnaujinti ne rečiau, kaip kartą per metus arba esant poreikiui.

Minėti investuotojai galės kreiptis į vieną Savivaldybėje dirbantį asmenį dėl tokių paslaugų, kaip įvairių leidimų išdavimas (statybos, medžių kirtimo, topografinių ir požeminių komunikacijų planų tikrinimo ir derinimo ir kt.), investicijų Šiaulių pramoniniame parke, konsultacijų. Kai kurių paslaugų suteikimo trukmė, įgyvendinant šį projektą, gali sutrumpėti net 15 darbo dienų.

Šiuo metu vykdomi projekto metu gautų rezultatų derinimo veiksmai Savivaldybės skyriuose, rengiamas investuotojų sąrašas. Artimiausiu metu Šiaulių miesto savivaldybės internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose bus skelbiama daugiau informacijos.

 

Ekonomikos ir investicijų skyriaus informacija

Nuotraukos autorius Steve Johnson

Šaltinis: https://stocksnap.io

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: