Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Atsižvelgdama į nepalankią koronaviruso (COVID-19) epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, Vyriausybė trečiadienį nusprendė pratęsti šalyje galiojantį karantiną iki gruodžio 17 d. Ministrų kabinetas taip pat pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui nuo 2020 m. gruodžio 10 d. leisti muziejų ir galerijų lankymą ne didesnėmis nei 2 žmonių grupėmis. Taip pat bus leidžiamos ekskursijos, kai jose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus šeimos narius.

 Plačiau >

Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas investicijoms, modernizuojama Šiaulių oro uosto infrastruktūra. Įgyvendinant Ateities ekonomikos DNR planą, šio oro uosto atnaujinimui Vyriausybė numato skirti 4,72 mln. eurų. Šis finansavimas leis tęsti oro uosto atnaujinimą, kuris pradėtas Šiaulių miesto biudžeto lėšomis.

 Plačiau >

Kiekvienų metų ankstyvą pavasarį už neatlygintiną darbą valstybės labui ir jos gerovei, už įgyvendintas pozityvias idėjas, visuomenės pilietiškumo skatinimą, už tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą  teikiami Seimo apdovanojimai – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai“. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas medalio kandidatų vertinimo komisijai pateikė žinomo šiauliečio Alfredo Vilbiko kandidatūrą.

 Plačiau >

Kiek kiekvienam iš mūsų yra svarbu turėti tikslą? UAB „Busturas“ tikslų turi daug ir visi jie susiję su viešojo transporto gerinimu Šiaulių mieste. Vienus tikslus sau keliame patys, kitus mums jau seniai yra iškėlusi miesto valdžia. Ne kartą kalbėjome apie mero A. Visocko aiškiai suformuluotą idėją padaryti Busturą „žaliausiu“. Panašu, kad žingsnis po žingsnio užtikrintai žengiame šio tikslo link.

 Plačiau >

Tvarumo keliu šiandien suka ne tik verslas. Lietuvos savivaldybėse taipogi nestinga pažangių energetinių sprendimų pavyzdžių, leidžiančių tausoti aplinką, didinti gyventojų gyvenimo kokybę ir sutaupyti energijos kaštus.

 Plačiau >

Dėmesio, kreipiamės į ypatingus ŠIAULIEČIUS svarbiai misijai! Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Šiauliuose nori pasiekti daugiau vienišų senolių ir jiems nunešti “Šviesių minčių Kalėdas”. Gal kaimynystėje pastebėjai vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, Tavo nuomone, trūksta bendravimo, žmonių artumo ir manytum, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų jam suteikti daugiau gyvenimo džiaugsmo, galimybių išsikalbėti, pasijusti matomam, girdimam ir reikalingam? Gal Tu ir nežinai, bet jei jauti, kam tokia pagalba gali būti reikalinga, pabandykim padėti.

 Plačiau >

Visuomenės sveikatos specialistai primena, kad emocinę krizę patiriantiems žmonėms yra pasiruošę padėti psichologijos ir psichoterapijos specialistai. Jaučiantys nerimą, patiriantys stresą ar panikos atakas, netekę darbo, praradę artimą žmogų ar patyrę įvairius kitus gyvenimiškus sunkumus gali konsultuotis individualiai arba dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės suengtoje spaudos konferencijoje tradiciškai paskelbti naujausi duomenys apie koronaviruso infekcijos plitimą ir valdymo priemones. Pasak visuomenės sveikatos specialistų, nors džiaugtis dar anksti, panašu, kad situacija pamažu stabilizuojasi – užsikrėtimų skaičiai mieste ir regione bent jau nustojo augti.

 Plačiau >

Šiauliai saulės miesto vardą pateisinti randa įvairiausių būdų: saulei nusileidus įsižiebia daugybė miesto žiburių. Pateikiame Top 7 vietas, kurios naktį atrodo ne mažiau įspūdingai nei dieną. Šviesos įžiebiamos saulei nusileidus.

 Plačiau >

Pakeitęs formatą, Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS sulaukė didžiulio šiauliečių (ir ne tik) susidomėjimo. Šiaulių valstybinė kolegija miesto gimnazistams lapkričio 19 dieną pasiūlė praleisti ne pagal tvarkaraštį. Jau trečią kartą aukštosios mokyklos organizuojamo renginio veiklose savojo PIN KODO ieškojo ne tik moksleiviai, bet ir visa miesto bendruomenė.

 Plačiau >

Šiauliečių ir Šiaulių miesto mero Artūro Visocko vardu Lietuvos kariams dėkojame už uolią tarnybą Tėvynei bei garbingą Jūsų apsisprendimą ginti savo valstybę ir prisidėti prie sąjungininkų saugumo. Linkime išlikti tais, į kuriuos lygiuojasi visa Lietuva!

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė organizuoja „Geriausio metų darbdavio“ rinkimus. Šiaulių miesto gyventojai kviečiami aktyviai dalyvauti teikiant pasiūlymus šiai nominacijai. Nominacijos suteikimo tikslas – skatinti Šiaulių miesto darbdavius rūpintis darbuotojais, bendruomene ir aplinka, ugdyti bendruomeniškumą, aktyviai dalyvauti visuomeninėje miesto veikloje.

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – ŠRATC) informuoja Šiaulių miesto gyventojus dėl pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių įrengimo ir jų eksploatacijos.

Dar 2018 m. spalio 15 d., įgyvendinant projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“, pagal viešųjų pirkimų procedūras, ŠRATC su konkurso laimėtoju UAB „TIS“ (toliau – Tiekėjas) pasirašė sutartį dėl 289 pusiau požeminių konteinerių įsigijimo bei aikštelių įrengimo Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija spalio pirmomis dienomis kreipėsi į ant valstybinės žemės įsikūrusias 3-ąją ir 4-ąją metalinių garažu bendrijas su reikalavimu nusikelti bendrijų nariams priklausančius, visus valstybinės žemės sklype esančius garažus ir įrenginius iki 2021 m. sausio 1 d. ir sutvarkyti naudojamą teritoriją. Metalinių garažų bendrijų narių naudojama teritorija nuo 2021.01.01 jau bus laikoma užimta be teisinio pagrindo.

 Plačiau >

Mobiliosios programėlės tikslas – informuoti žmones, kad jie buvo arti koronavirusu (COVID-19) užsikrėtusių asmenų ir padėti nutraukti viruso plitimo grandinę. Programėlė nemokama, saugi ir anonimiška - nerenka jokių asmens duomenų. Kad programėlė KORONA STOP LT būtų veiksminga, reikia, kad kuo daugiau žmonių parsisiųstų ją į savo išmaniuosius telefonus ir savanoriškai pažymėtų, jei užsikrėtė koronavirusu.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.