Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Finansų ministerija įteikė apdovanojimus už geriausius Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektus. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos vadovas Antanas Bartulis informavo, kad atrankoje dalyvavo beveik 100 skirtingų projektų iš visos Lietuvos ir  Šiaulių savivaldybės projektas pelnė vieną iš aštuonių nominacijų.

 Plačiau >

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė“, siekdamas išlaikyti ilgametes plenero ,,Rudens mozaika“ tradicijas (14 m.) ir atsižvelgdamas į  dabartinę šalies situaciją susijusią su COVID – 19 ligos pandemija, kviečia Šiaulių miesto ir rajono bei šalies švietimo įstaigas: gimnazijas, progimnazijas, pagrindines, pradines mokyklas, specialiąsias mokyklas, ikimokyklinio ugdymo įstaigas, privačias ikimokyklinio ugdymo įstaigas, neformaliojo švietimo ugdymo įstaigas ir jų socialinius partnerius nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki 2020 m. spalio 2 d.  dalyvauti respublikiniame kūrybiniame  plenere „Rudens mozaika 2020“ ir mozaikas dėlioti ne miesto erdvėse, kaip jau buvo įprasta, bet savo įstaigų kiemuose.

 Plačiau >

Informuojame, kad iki 2020 m. spalio 2 d. 15 val. priimami projektų idėjų pasiūlymai 2021 m. bendruomenių iniciatyvų projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų finansuoti. Didžiausias prašomas finansavimo dydis mažos apimties projektui įgyvendinti – 50,0 tūkst. Eur; didžiausias prašomas finansavimo dydis didelės apimties projektui įgyvendinti – 150,0 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas išvyko į sostinėje vykstančius legendinio Lietuvos operos solisto, Šiaulių miesto garbės piliečio Virgilijaus Kęstučio Noreikos pagerbimo renginius. Šiandien Maestro būtų šventęs savo 85-ąją gyvenimo sukaktį.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas Ankstyvojo profesinio orientavimo programos ,,OPA“ finansavimo konkursui.

Lėšos Programai finansuoti numatytos Šiaulių miesto savivaldybės švietimo prieinamumo ir kokybės užtikrinimo programoje.

Programos tikslas – supažindinti pradinių klasių mokinius su konkrečios profesijos darbo aplinka, technologijomis, įranga, motyvuoti juos domėtis darbo rinkoje populiariomis profesijomis, karjeros galimybėmis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centras kviečia visus, norinčius tapti budinčiais globotojais, globėjais (rūpintojais) ir įtėviais į pagrindinius globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų ir įtėvių GIMK mokymus.

 Plačiau >

Epidemiologinė situacija mieste pristatyta Šiaulių miesto savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje. Kaip informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento direktorė Simona Abromavičienė, per praeitą savaitę Šiaulių apskrityje užregistruotas 131 COVID-19 atvejis, tai beveik tiek pat, kiek per visą pandemijos laikotarpį. Didžiausias praėjusios savaitės židinys – Radviliškio ligoninė, su ja siejami 63 atvejai.

 Plačiau >

Justinas Poliakus nuotrauka iš asm. archyvo.Rugsėjo 15-21 dienomis Ispanijoje vyksta Europos kulturizmo čempionatas. Šeštadienį sportininkas Justinas Poliakus tapo vyrų kultūrizmo iki 90 kilogramų kategorijos laimėtoju, o vėliau neatsirado šiauliečiui prilygstančių ir kovoje dėl absoliutaus kultūrizmo čempiono vardo. J.Poliakus tapo pirmuoju Lietuvos atletu, laimėjusiu šį titulą.

 Plačiau >

 

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Kviečiame  Šiaulių miesto  savivaldybės gyventojus dalyvauti gyventojų apklausoje, siekiant sužinoti Jūsų nuomonę apie  Šiaulių miesto savivaldybės atitikimą 12 Gerojo valdymo principų, nustatytų Europos Tarybos strateginiuose dokumentuose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ vadovų susitikimo metu susitarta bendradarbiauti siekiant paskatinti gyventojus naudotis viešuoju transportu, diskutuota apie galimybę kurti vieną bendrą autobusų-geležinkelių stotį, prie kurios dar galėtų atsirasti ir papildomos paslaugos, geresnė sąsaja su miesto autobusais ir dviračių takais. Toks naujas objektas būtų labai patogus visiems keleiviams, ypač neįgaliesiems.

 Plačiau >

Ši savaitė prasidėjo pakankamai sklandžiai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, pirmadienį naujų COVID-19 atvejų Šiaulių mieste ir apskrityje nebuvo užregistruota.

 Plačiau >

Šiaulių miesto gyventojus ir miesto svečius informuojame, kad dėl techninių nesklandumų platformoje „Tvarkau miestą“ jau kuris laikas nėra atnaujinamas Jūsų užregistruotų problemų statusas. Technikai šią problemą sprendžia. Pranešimus priimame įprastu režimu, Jūsų užfiksuotos problemos sprendžiamos.

 Plačiau >

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras informuoja, kaip reikia elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga? Ką turi daryti tėveliai? Ką turi daryti ugdymo įstaigos administracija? Visą informaciją rasite Nacionalinio visuomenės sveikatos centro parengtuose algoritmuose. NVSC algoritmai, kaip elgtis, jei ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys susirgo COVID-19 liga

 Plačiau >

Dabar visi skuba, lekia, kuria ateities planus, tačiau kartais verta sustoti ir pagalvoti, ką nuveikei, ko pasiekei ir kaip pasikeitei. UAB „Busturas“ šiauliečius (ir ne tik) veža jau daug metų. Šiemet įmonė minės savo 65-erių metų jubiliejų. Skaičius solidus bei priverčiantis „pasitempti“. Gera proga pažvelgti į Busturo pokyčius, įvertinti atliktus darbus ir nepasikuklinsime sakydami, kad pasidžiaugti bei pasididžiuoti.

 Plačiau >
 1 2  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.