Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Smagu Naujuosius metus pradėti su geromis naujienomis ir puikia dovana Šiaulių miesto viešojo transporto keleiviams. UAB „Busturas“ kartu su Šiaulių miesto savivaldybe siekia padaryti viešąjį transportą Šiaulių mieste kiek įmanoma patrauklesniu ir prieinamesniu kiekvienam bei skatinti juo naudotis taip mažinant aplinkos taršą. Nauja viešojo transporto mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS jau veikia ir keleiviai yra kviečiami aktyviai ja naudotis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Nors padėtis išlieka sudėtinga, tačiau matomi, nors ir nežymūs, situacijos pagerėjimo rodikliai. Vis dar su nerimu laukiama šventinio laikotarpio pasekmių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija gavo pranešimą apie išlaužytas pasodintų sakurų atramas Dainų parke. Tokios atramos yra skirtos tiesiai augantiems augalams, kad jų nenulaužtų vėjas, tačiau tam tikri asmenys nusprendė, kad jas galima sulaužyti ir naudoti ne pagal paskirtį – įkurti stovyklavietę.

Dainų parke nėra filmavimo kamerų, todėl labai prašome visuomenės pagalbos, gal kas matėte šį vandalizmo atvejį ir galite įvardinti asmenis, padariusius šį pažeidimą. O taip pat prašome atkreipti dėmesį pasivaikščiojimų metu, ar pažeidimai nesikartoja. Turimą informaciją prašome atsiųsti el. paštu 1863@siauliai.lt arba aplinka@siauliai.lt

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau – OGB) kariai 2021 m. sausio 4, 7 - 8, 11 - 14, 18 - 22 d. Aviacijos bazės (toliau – AB) karinėje teritorijoje, šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys lauko taktines pratybas.

 Plačiau >

Paskutinę metų dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka sulaukė džiugios naujienos. Patvirtinta dar viena Kultūros paso edukacija 2021 metams – „Kamishibai teatras“. Tai jau ketvirtoji Kultūros paso edukacija bibliotekoje, kuri vyks iki pat 2023 metų gruodžio.

 Plačiau >

Kiekvienų metų sausio 1-ąją minima Lietuvos vėliavos diena. Pirmąją metų dieną keliama Valstybės vėliava prie valstybės ir savivaldybių institucijų bei įstaigų, tad trispalvė, plevėsuojanti ant Šiaulių miesto savivaldybės pastato bokštelio, keičiama nauja. Pagrindinėje miesto aikštėje ta proga pakelta ir nauja, didesnė Šiaulių herbinė vėliava.

 Plačiau >

2020 metai istorijoje išliks kaip vieni aktyviausių ir sėkmingiausių metų Šiaulių miestui, tokius bus nelengva pakartoti. Šiuos metus miestas užbaigė rekordiniais biudžeto skaičiais ir įspūdingu įvairiausių projektų kiekiu. Vien investicijų projektų mastai verčia maloniai nustebti – tokių darbų atlikta net už 37 mln. eurų! Svarbiausia, kad didžiąją dalį tam reikalingų lėšų pavyko rasti ne Šiaulių miesto biudžete ir sėkmingai koordinuoti jų įgyvendinimą.

 Plačiau >

2020 m. Lietuvos kultūros tarybai skyrus finansavimą Šiaulių „Aušros“ muziejaus projekto „Muziejinių vertybių įsigijimas“ įgyvendinimui, muziejaus istorijos ir fotografijos rinkinius papildė reikšmingi eksponatai. Muziejinės vertybės buvo atrinktos, įvertinus jų istorinę vertę, retumą, unikalumą.

 Plačiau >

Nuo sausio 1 dienos keičiasi mokestis už automobilių statymą Šiaulių miesto mokamojoje zonoje. Įsigaliojus naujiems tarifams, šiauliečių ir miesto svečių patogumui atsiras ir daugiau stovėjimo vietų centrinėje miesto dalyje. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Nors padėtis išlieka ypatingai sudėtinga, jau antrą savaitę iš eilės matomi, nors ir nežymūs, situacijos pagerėjimo rodikliai. Pateikta informacija ir apie tai, kaip šiauliečiai laikosi karantino reikalavimų. Vis aktyviau darbuojasi savanoriai.

 Plačiau >

Paskutinėje šių metų spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis žiniasklaidos atstovams pristatė pirminį 2021 metų Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto projektą. Pasak administracijos vadovo, biudžeto skaičiai bus mažesni, tačiau gyvenimas mieste dėl to nesustos. Šiauliečiai kviečiami susipažinti su biudžetu ir teikti savo pasiūlymus iki sausio 11 dienos.

 Plačiau >

Dar gruodžio mėnesio pradžioje paskelbtas konkursas ,,Mano Kalėdų eglė 2020“ pasibaigė. Jo metu siekta išsiaiškinti, kurio Lietuvos miesto Kalėdų eglė gražiausia, originaliausia, geriausiai atspindi savo idėją. Ir nors užduotis nebuvo paprasta, po daugiau nei kelių savaičių kruopščios specialistų atrankos, kovos tiesioginėse transliacijose ir kelių tūkstančių žiūrovų balsų, šių metų nugalėtoja tapo Šiaulių miesto žaliaskarė.

 Plačiau >

Metų pabaiga yra tas laikas, kai norisi sustoti apmąstyti praėjusius metus, įvertinti nuveiktus darbus bei pradėti dėlioti planus ateinantiems metams. Turbūt daugelis iš mūsų kasmet duodame sau, o gal ir kitiems, naujametinius pažadus, kuriuos ateinančiais metais bandome tesėti. Kaip gi šiuos 2020 metus palydi UAB „Busturas“? Ar pavyko viskas, kas buvo suplanuota?

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimas dėl trijų gatvių pavadinimų pakeitimo įsigalios 2021 metų kovo mėnesį. Iki to laiko L. Giros, V. Montvilos ir P. Cvirkos gatvių gyventojai ir čia registruotų verslų steigėjai gali neskubėdami susitvarkyti formalumus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skyrė 10 premijų po 3600 Eur perspektyviausiems sportininkams, pasiekusiems gerų rezultatų pasaulio ir Europos čempionatuose, jaunimo olimpinėse žaidynėse, Europos taurės varžybose, Europos sporto žaidynėse, Europos jaunimo olimpiniame festivalyje ir užėmusiems aukštas vietas pasaulio sporto šakų suaugusiųjų reitinguose.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.