Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Metalinių garažų savininkų dėmesiui! Informacija apie atliekų tvarkymą

Dažniausiai garažas yra automobilio ar jo eksploatacijai reikalingų priemonių, medžiagų laikymo vieta ar dirbtuvės. Dažnai jis tampa ir nereikalingų daiktų sandėliu. Prieš priimant sprendimą, ką daryti su nereikalingais daiktais, prašome įvertinkite, kuriuos daiktus galima išrūšiuoti, perdirbti ar padovanoti kitiems dar kartą naudoti.

 

Kviečiame atsibodusius, nereikalingus, bet dar tinkamus naudoti daiktus neišmesti kaip atliekas, o pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse esančias daiktų dalijimosi stoteles „Daiktų kiemas“ ir pasidalinti su tais, kurie stokoja ar renkasi tvarų gyvenimo būdą ir naudoja naudotus, bet atnaujintus daiktus.

Daiktų dalijimosi paslauga – priėmimas ir išdavimas – nemokamas.

Daugiau informacijos www.sratc.lt/daiktu-kiemas.

Iškilus klausimams, skambinti telefonu +370 664 36382 Jurgita Udrienė. 

Adresai:

 • Pailių g. 19, Šiauliai (Gytarių mikrorajone už Žemdirbių turgaus)
 • J. Basanavičiaus g. 168B, Šiauliai (už buvusio Mėsos kombinato)
 • Darbo laikas:
 • II–V 9.00–18.00
 • VI 9.00–17.00
 • Pertrauka 13.00–13.45
 • Nedirba sekmadieniais, pirmadieniais ir švenčių dienomis

Tačiau jei garažuose turite nereikalingų ir netinkamų naudoti daiktų, Šiaulių miesto savivaldybė garažų bendrijoms organizuoja patogesnį atliekų sutvarkymą. Metalinių garažų savininkams nereikės patiems vežti atliekų – atliekų surinkėjai į garažų bendrijas atvažiuos patys. Metalinių garažų savininkai gali nustatytose garažų bendrijų teritorijose pagal grafiką išnešti atliekas, kurios susikaupė metaliniuose garažuose, jas išrūšiuojant pagal šias atliekų rūšis:

 • pakuočių atliekos ir kitos antrinės žaliavos;
 • naudotos padangos;
 • elektros ir elektroninė įranga (pasenusi buitinė technika, televizoriai, elektriniai įrankiai ir kt.);
 • pavojingos atliekos (rūgščių ir šarmų atliekos, panaudoti tepalai, tepalų filtrai, stabdžių ir aušinimo skysčiai, baterijos ir akumuliatoriai, dažai, klijai, dervos, lakai, tirpikliai, plovikliai, atliekos, kuriose yra gyvsidabrio absorbentai, filtrų medžiagos, pašluostės, pavojingomis cheminėmis medžiagomis užteršti apsauginiai drabužiai, pavojingomis medžiagomis užteršta tara ir kt.);
 • statybinės medžiagos, turinčios asbesto (asbestinis šiferis);
 • didelių gabaritų ir kitos aukščiau nepaminėtos atliekos (automobilių detalės (bamperiai, salono detalės, sėdynės ir kt.), durys, lovos, stalai, kėdės, mediena, statybinės atliekos ir kt.).

3-osios metalinių garažų eksploatavimo bendrijos atliekų išvežimo grafikas

4-osios metalinių garažų eksploatavimo bendrijos atliekų išvežimo grafikas

Atliekos bus išvežtos nemokamai, todėl raginame metalinių garažų savininkus pasinaudoti galimybe ir išsituštinti savo garažus. Vadovaukitės nustatytu atliekų išvežimo grafiku. Vėliau išneštos atliekos nebus vežamos, o už jų sutvarkymą bus atsakingi patys garažų savininkai!

Miesto ūkio ir aplinkos skyriaus informacija
el. p. aplinka@siauliai.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: