Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Kviečiame teikti paraiškas Erdvės pritaikymo integruotam gamtos mokslų ugdymui ir Šiaulių miesto bendruomenės švietimui programai įgyvendinti finansavimo konkursui.

Lėšos daliniam Programos finansavimui numatytos Šiaulių miesto savivaldybės švietimo prieinamumo ir kokybės užtikrinimo programoje.

 Plačiau >

Žemesnio slėgio laukas atneša vis naujus sniego debesis, o sustiprėjantis šiaurės rytų krypčių vėjas kelia pūgą. Vasario 9-ąją beveik visur numatomas sniegas ir pūga, pūs gana smarkus, gūsiuose 15–17 m/s stiprumo vėjas.  Oro temperatūra dieną 7–12 laipsnių šalčio (jutiminė – apie -19). Tokios oro sąlygos gali lemti sudėtingą eismo situaciją gatvėse. Eismo dalyvių prašome atsargumo, apie itin sudėtingus gatvių ir šaligatvių ruožus kviečiame informuoti telefonais 1863, 8 41 509490 arba el. paštu 1863@siauliai.lt . Sniegas ir pūga, anot sinoptikų, tęsis ir trečiadienį.  

 Plačiau >

Vasario 8 d. įvykusios nuotolinės Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ eilinės ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu buvo pristatyta asociacijos veiklos ataskaita už 2020 m. ir naujuoju organizacijos primininku išrinktas Mindaugas Laurinaitis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias penkias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Šaulių miesto meras Artūras Visockas Savivaldybėje priėmė NATO oro policijos misiją Šiaulių oro uoste atliekančio Italijos karinių oro pajėgų junginio atstovus. Į mūsų miestą tarnauti vėl grįžo prieš penkerius metus misijai vadovavęs pulkininkas Danielis Donatis. Italijos kariškis pasikeitimus Šiauliuose sako pastebėjęs jau skrisdamas lėktuvu.

 Plačiau >

Sekmadienio vakarą Prisikėlimo aikštės ekrano statinio siena Šiauliuose nusidažė Baltarusijos tautinės vėliavos spalvomis. Taip miestas prisijungė prie palaikymo akcijos Baltarusijai, kurios žmonės jau pusę metų kovoja už laisvę ir demokratiją, už galimybę išreikšti savo valią sąžininguose rinkimuose.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys, iki 2021 m. sausio 11 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą, maisto paketus gali atsiimti nuo 2021 m. vasario 11 d. žemiau nurodytose vietose nurodytu laiku.

 Plačiau >

Lietuvos valstybės atkūrimo ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms skirta akcija

Ar Jūs domitės poezija ir Jums patinka lietuvių autorių kūryba? Galbūt skaitote, deklamuojate, o gal ją kuriate ir patys? O gal paprasčiausiai mylite Lietuvą? Šiaulių kultūros centras skelbia eilėraščių deklamavimo akciją „Deklamuoju Lietuvą“ ir kviečia Jus dalyvauti bei parodyti savo meninius sugebėjimus!

 Plačiau >

Interreg BSR projektas „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA) kviečia dalyvauti konferencijoje, skirtoje aptarti transporto modeliavimą ir duomenų valdymą. Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienomis Taline, Estijoje.Datos: 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienos

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra 2018 m. gegužės 30 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-61-0008 „Lopšelio-darželio „Kregždutė“ modernizavimas“ sutartį.

 Plačiau >

Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto bei Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis Šiaulių mieste įgyvendinamas projektas „Prisikėlimo aikštės, jos jungčių ir prieigų rekonstrukcija“.

Projekto tikslas – miesto centro urbanistinės struktūros pagrindinės erdvės urbanistinis ir architektūrinis išbaigtumas, reabilituojant miesto istorinę raidą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.