Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Jei saugote gamtą ir tausojate aplinką, stiprinate bendruomenes, rūpinatės savo įmonės darbuotojų gerove ir skatinate toleranciją, esate įmonė, kuri kviečiama dalyvauti Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurse ir iki spalio 20 d. teikti paraiškas.

 Plačiau >

Jau ne kartą esame kalbėję apie senjorų judėjimą viešajame transporte. Įmonė sulaukia daug komentarų dėl reikalavimo net ir su 100 proc. kompensacija važiuojančiam senjorui žymėtis bilietą bei pateikti tą nuolaidą liudijantį dokumentą. Diskusijų šia tema buvo daug, nuomonių sulaukėme įvairių.

 Plačiau >

Pastaruosius kelis metus UAB „Šiaulių vandenys“ didelį dėmesį skyrė miesto gatvėse įgriuvusių vandentiekio, nuotekų ir paviršinių nuotekų šulinių, jų liukų, lietaus surinkimo grotelių tvarkymui ir remontui. Nuo 2017 m. iš viso atnaujinti 3093 šuliniai ir tai labai pagerino miesto gatvių būklę – dabar vairuotojams saugiau ir patogiau važiuoti.

 Plačiau >

Informuojame, kad iki 2020 m. spalio 2 d. 15 val. priimami projektų idėjų pasiūlymai 2021 m. bendruomenių iniciatyvų projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų finansuoti. Didžiausias prašomas finansavimo dydis mažos apimties projektui įgyvendinti – 50,0 tūkst. Eur; didžiausias prašomas finansavimo dydis didelės apimties projektui įgyvendinti – 150,0 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Šiaulių „Aušros“ muziejus nuolat keičiasi, modernėja ir šiandien yra vienas iš didžiausių ir aktyviausių Lietuvos muziejų, kurio padaliniai vis atnaujinami ir pritaikomi daugiafunkcėms muziejinėms veikloms. Šiuo metu vykdomas „Aušros“ muziejaus Edukacijos centro pastato rekonstrukcijos projektas, kuriuo siekiama pagerinti kultūros paslaugų prieinamumą, kokybę ir padidinti jų įvairovę Šiaulių regione ir Lietuvoje.

 Plačiau >

Spalio 1 d. Lietuvoje minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Jau įprasta, kad šią dieną, propaguojant senjorų aktyvumą, bendravimą, turiningą laisvalaikio praleidimą, Šiauliuose būdavo organizuojamos įvairios iniciatyvos, orientuotos į senjorų poreikius ir pomėgius. Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių kultūros centras apgailestauja, kad dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos Šiaulių mieste šios dienos renginius teko atšaukti.

 Plačiau >

Išlaidos kompensuojamos nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimui ar perregistravimui organizacijoms, kurios įregistruotos / perregistruotos nuo 2019 m. gruodžio 3 d. iki 2020 m. lapkričio 3 d., vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 26 d. įsakymu Nr. A-1950 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimo ir perregistravimo išlaidų kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas). Nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų prašymus išlaidų kompensavimui nagrinėja ir išlaidų kompensavimo dydį nustato, pagal pateiktus dokumentus Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba.

 Plačiau >
Mieli senjorai,
2020-10-01

nuoširdžiai sveikinu Jus Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga! Savo sukaupta brandžia gyvenimiška patirtimi, gebėjimais ir žiniomis Jūs kasdien prisidedate prie atsakingos valstybės kūrimo. Jūsų nesavanaudiškumas, nuoširdus bendravimas ir pilietinis aktyvumas – tai puikus pavyzdys jaunimui, bylojantis apie jaunas vyresniosios kartos širdis ir neblėstantį optimizmą. Šią ypatingą dieną dėkoju Jums už neįkainojamą indėlį į Lietuvos sėkmės istoriją ir linkiu stiprios sveikatos, artimųjų dėmesio bei džiaugsmingų dienų!

 Plačiau >

Šiaulių regiono savivaldybes pasiekė gera žinia iš Vyriausybės. Vyriausybės kanceliarija kreipėsi į Finansų ir Aplinkos ministerijas, kad bendromis jėgomis būtų išnagrinėtas Lietuvos Respublikos Seimo narių kreipimasis dėl milijoninės Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC)  skolos. Apie nagrinėjimo rezultatus ir galimus sprendimo būdus prašoma informuoti visas situacijos įkaitėmis tapusias Šiaulių regiono savivaldybes.

 Plačiau >

Šiauliuose ir dar dvylikoje šalies savivaldybių Higienos instituto koordinuojamas projektas „Programos „Neįtikėtini metai“ (angl. Incredible Years) pritaikymas ir įgyvendinimas Lietuvoje“ (toliau – Projektas) padės šimtams, o vėliau ir keliems tūkstančiams tėvų, auginančių elgesio ir emocijų sunkumų turinčius vaikus, rasti atsakymus į iškylančius klausimus dėl netinkamo atžalos elgesio, bendravimo, jos auklėjimo ir kitų rūpesčių. 

 Plačiau >

Problemos, su kuriomis susiduria negalią turintys asmenys yra socialinės, psichologinės ir dažnai finansinės. Neigiamas visuomenės požiūris neskatina pasitikėjimo savimi, todėl asmenims su negalia moralinis palaikymas, paskatinimas, darbo žinių bei praktikos suteikimas yra svarbus ir veiksmingas elementas siekiant didesnės neįgaliųjų įtraukties į darbo rinką, bendruomenę. Suvokiant kaip svarbu neįgaliesiems su proto ir (arba) psichikos negalia didinti savarankiškumą, buvo inicijuotas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“, kuris pradeda Institucinės globos pertvarkos antrąjį etapą – bendruomeninių paslaugų plėtrą.

 Plačiau >

Papildomos balsavimo vietos, prailgintas balsavimo laikas ir kitos kompleksinės priemonės, kurių imasi Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), siekdama apsaugoti rinkėjus ir rinkimuose dirbančius žmones nuo koronaviruso plitimo grėsmės.

 Plačiau >

Informuojame, kad visi Šiaulių miesto ir rajono pastatai, kurių šildymo ir karšto vandens sistemas prižiūri AB „Šiaulių energija“, yra paruošti naujam 2020–2021 metų šildymo sezonui.

 Plačiau >

Kviečiame  Šiaulių miesto  savivaldybės gyventojus dalyvauti apklausoje, siekiant sužinoti Jūsų nuomonę apie  Šiaulių miesto savivaldybės atitikimą 12 Gerojo valdymo principų, nustatytų Europos Tarybos strateginiuose dokumentuose.

 Plačiau >

Šiais metais Socialinių darbuotojų diena, dėl susiklosčiusios epideminės situacijos, buvo pažymėta kiek kitaip. Šį kartą šios profesijos atstovams nebuvo galimybės surengti jiems skirtos šventės, tačiau šios srities darbuotojus maloniai nustebino nuoširdus miesto mero dėmesys.

 Plačiau >
 1 2  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.