Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Nuo šiol kur kas daugiau visuomenės grupių narių galės išsiaiškinti, ar yra persirgę koronavirusu (COVID-19) ir ar šiuo metu nėra viruso nešiotojai, atlikdami profilaktinius tyrimus. Visoje šalyje profilaktinis testavimas valstybės ir atskirų savivaldybių administracijų numatytoms grupėms bus vykdomas reguliariai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

 Plačiau >

Pirmąją gamyklą Šiaulių LEZ`e įkūrusi įmonė ne tik sėkmingai vysto veiklą ir pasaulinės pandemijos metu, bet ir remia automobilių sporto komandos dalyvavimą prestižinėse Lietuvos, Baltijos šalių ir net pasaulio lenktynėse. Ruošdamiesi 2021 metų lenktynių sezonui, automobilių sporto entuziastai kreipėsi į Šiaulių miesto merą, prašydami leisti komandos atributikoje naudoti Šiaulių miesto simboliką.

 Plačiau >

Epidemiologinei situacijai tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje išliekant įtemptai, Vyriausybė nusprendė karantiną pratęsti iki kovo mėnesio pabaigos. Pristatome svarbiausius pasikeitimus, kurie įsigalioja vasario 25 dieną bei prašome Šiaulių miesto gyventojų neatsipalaiduoti ir toliau atsakingai laikytis karantino ribojimų!

 Plačiau >

Siekiant užtikrinti tvarų jaunimo politikos įgyvendinimą Šiaulių mieste, atnaujiname jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų sąrašą.
Prašome visas be išimties Šiaulių miesto jaunimo organizacijas (nacionalines, veikiančias Šiaulių mieste, iš anksčiau veikiančias bei naujas, neseniai įsteigtas)

 Plačiau >

Išbandymų kupini 2020-ieji AB „Šiaulių energija“ nesutrukdė sėkmingai ir atsakingai vykdyti pagrindinę savo veiklą, užtikrinant patikimą centralizuotos šilumos ir karšto vandens tiekimą laikotarpiu, kai asmeninei higienai skiriamas ypatingas dėmesys, o nenutrūkstamas gyventojų aprūpinimas karštu vandeniu ir šiluma yra būtinas.

 Plačiau >

Minint Estijos nepriklausomybės dieną ant Šiaulių miesto savivaldybės suplevėsavo Estijos trispalvė. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas šventės išvakarėse pasveikino draugaujančio miesto – Pernu bendruomenę.

 Plačiau >

Kviečiame teikti seniūnaičio kandidatūrą patiems ar paraginti neabejingus, bendruomeniškus gyventojus juo tapti!

Kandidatūrą galima teikti iki kovo 5 d.

Seniūnaičių rinkimai šiuo metu vyksta rinkimai Stoties, Spindulio g., Žaliūkių g., Rūdės g., Kražių g., Šimšės, Jono Jablonskio g., Draugystės pr., Gubernijos, Aušros tak., Klevų g., Centro, Bokšto, Pabalių, Karaliaučiaus g., Šventupio, Tilžės g., Gegužių g., Lieporių g., J. Sondeckio g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Gardino g., Ragainės g., Beržynėlio, Dainų tak., Lyros g., Dainų g., Architektų g., K. Korsako g., Bulvaro, Kviečių g. Gytarių g.seniūnaitijose.

 Plačiau >

Po didelio snygio ir stiprių vėjų šią žiemą be elektros liko daugybė gyventojų, dalis jų be elektros išbuvo daugiau kaip savaitę. Pūga pridarė nuostolių ir Vilniaus bei kitų miestų gatvių apšvietimo tinklams. „Šiaulių gatvių apšvietimas“ didesnių gedimų išvengė - gatvių ir pėsčiųjų takų apšvietimas nebuvo nutrauktas nei vienai dienai. Visą parą budintys dispečeriai užfiksavo tik pavienius apšvietimo sistemos gedimus, kurie operatyviai buvo pašalinti.

 Plačiau >

Vasario 22 d. dėl užterštos oro masės iš pietų, teršalų (KD10; NO2) koncentracijos aplinkos ore viršijo nustatytas ribines vertes visoje šalyje. Smulkiųjų kietųjų dalelių KD2,5 koncentracija aplinkos ore taip pat ženkliai padidėjo iki pavojingo sveikatai lygio. Vasario 22 d. Šiauliuose viršyta vidutinė 24 val. kietųjų dalelių (KD10) koncentracijos ribinė vertė - 81 µg/m3, kai paros ribinė vertė 50 µg/m³.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias septynias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas pamažu mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Po pastarojo Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė įsakymą dėl galimybių atlikti profilaktinius COVID-19 tyrimus gamybos ir viešąsias paslaugas teikiančių miesto įmonių darbuotojams, kurie turi tiesioginį kontaktą su kitais asmenimis. Taip siekiama užkirsti kelią naujų viruso židinių susidarymui darbo kolektyvuose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė pastaraisiais metais skyrė nemenkas sumas biudžeto lėšų kurdama aplinką ir užtikrindama paslaugas specialiųjų poreikių turintiems žmonėms. Buvo investuojama į ugdymo ir švietimo infrastruktūrą, skirtą ne tik šiauliečiams, bet ir vaikams iš kitų Lietuvos savivaldybių. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, prašydamas tęsti humanistiniais principais ir racionalumu paremtą bendradarbiavimą, kad paslaugų sistema vaikams ir jaunimui su sveikatos sutrikimais būtų išsaugota ir sėkmingai veiktų.

 Plačiau >

Tradicijos artėjant pavasariui organizuoti atvirų durų dienas nepakeitė ir karantino nulemti apribojimai. Šiaulių valstybinės kolegijos veiklos nesustoja! Kolegija vėl kviečia moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir visus tuos, kurie domisi studijomis aukštojoje mokykloje, į atvirų durų dienas. Šįkart jos planuojamos nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ ragina savo vartotojus būti budriais ir apdairiais: karantino metu bendrovė nevykdo planinių karšto vandens skaitiklių keitimo darbų, tačiau tokias paslaugas gyventojams siūlo įmonės darbuotojais apsimetantys sukčiai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.