Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria neįgalieji, yra ne fizinės, o socialinės ir psichologinės. Neįgalus žmogus susiduria su neigiamu visuomenės požiūriu, dažniausiai jis pats save menkai vertina ir jaučiasi nevisavertis. Dažnai visuomenė nėra pasirengusi priimti neįgaliųjų kaip lygiaverčių narių. Todėl, siekiant didinti neįgaliųjų savarankiškumą ir įtrauktį į darbo rinką buvo inicijuotas projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“.

 Plačiau >

Didžiąją daugumą Lietuvos gyventojų galimybė tiesiogiai rinkti merus paskatintų dalyvauti vietos savivaldos rinkimuose. Tai atskleidė Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) užsakymu atlikta visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausa, vykdyta balandžio 21-28 dienomis.

 Plačiau >

Šiaulių LEZ atidaroma vienos didžiausių Europoje automobilių krovinių liftų gamintojos „Bär Cargolift“ gamykla. Tai pirmasis Vokietijos įmonės gamybinis filialas užsienio šalyje, kuriame per artimiausius metus planuojama įdarbinti iki 100 darbuotojų. Skaičiuojama, kad metinė apyvarta 2022 m. pabaigoje sieks 7 mln. eurų, o 2025 m. – iki 20 mln. eurų. Ši Vokietijos investicija Šiauliuose gražiai sutapo su šiais metais minimomis 30-siomis Vokietijos ir Lietuvos dvišalių diplomatinių santykių atkūrimo metinėmis.

 Plačiau >

Balandžio pabaigoje įspūdingas metų sukaktis pasitiko du Šiaulių miesto ilgaamžiai. Apvalų šimto metų jubiliejų atšventė Aleksandras Bašys, o kitai šiaulietei Paulinai Beniušienei sukako jau 102 metai! Šimtamečiui perduoti Šiaulių miesto mero Artūro Visocko sveikinimai, abiems sukaktuvininkams –  gėlės ir Savivaldybės piniginės dovanėlės.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas susitiko su pranciškonų vienuoliu broliu Pauliumi. Susitikime dalyvavo ir mero pavaduotoja Simona Potelienė. Pokalbio metu nemažai dėmesio buvo skirta pilietinei akcijai „Didysis šeimų gynimo maršas 2021“.  Ir svečias, ir meras sutarė, kad šis renginys turėtų vykti vien visuomenės iniciatyva. Akcija neturėtų būti politizuota, nekelti priešpriešos, o tik išryškinti ginamas Konstitucijos nuostatas ir išreikšti palaikymą šeimos institucijai.

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (toliau – ŠRATC) visuotiniame dalininkų susirinkime, kuris įvyko balandžio 30 d., vieningai buvo priimti Šiaulių regiono gyventojams svarbūs sprendimai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pabaigos. Šiaulių miesto šilumos vartotojams 2020 - 2021 m. šildymo sezonas baigiamas gegužės 6 - 9 d. Šildymo išjungimo darbus organizuos daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų valdytojai ir pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai pagal nustatytą eiliškumą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto mero Artūro Visocko prašymu, balandžio 23 d. buvo inicijuota apklausa, siekiant sužinoti gyventojų nuomonę apie tiesioginius merų rinkimus. Išanalizavus pirmuosius apklausos rezultatus paaiškėjo, jog beveik 97% visų registruotų apklausos dalyvių pasisako už tai, kad reikia išlaikyti tiesioginius mero rinkimus, 3% apklaustųjų mano, kad merus turėtų rinkti savivaldybių tarybos, o mažiau nei pusė procento apklausos dalyvių nuomonės šiuo klausimu neturėjo.

 Plačiau >

Gegužės 1 d. devyniuose Lietuvos miestuose veiklą pradėjo naujos kartos Europe Direct centrai. Jie veiks Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Visagine. Visoje Europos Sąjungoje veiklą vykdys 424 tokie centrai.

 Plačiau >

Latvijos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino miesto partnerio – Jelgavos gyventojus.

 Plačiau >

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) taryba, vienijanti visų 60 šalies savivaldybių vadovus, kreipsis į Seimą ragindama, kad Konstitucijoje būtų įtvirtintas dabartinis tiesiogiai renkamo mero - savivaldybės tarybos vadovo - statusas.

 Plačiau >

Naujausia COVID-19 statistika mieste ir regione pristatyta  Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje, apžvelgtos vakcinavimo aktualijos, aptartas ir švietimo organizavimas Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Po ilgos pertraukos Šiaulių Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje ir vėl skambėjo gyva muzika. Vakar klausytojus į susitikimą Motinos dienos proga pakvietė Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“. Šventiškame koncerte džiugino Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solisto Juozo Janužo, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studento Pijaus Kondroto, trimitininko Igno Vaišnoro, valtornininko Majaus Šalkaus bei Šiaulių pučiamųjų orkestro (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga) atliekama muzika.

 Plačiau >

Įmones, bendroves, verslo liudijimą turinčius asmenis, kurie galėtų atlikti šienavimo (žolės pjovimo) paslaugas Šiaulių miesto gyventojams, kviečiame pateikti savo kontaktinius duomenis Šiaulių miesto savivaldybės administracijai. Bus sudarytas registras, kurio pagalba šiauliečiai galės lengviau užsisakyti jiems reikalingas šienavimo paslaugas.

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2021 m. gegužės 4-6, 10-14, 18-20, 25-27 d. šviesiu ir tamsiu paros metu, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) karinėje teritorijoje, vykdys lauko taktines pratybas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.