Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Pirmininkų mokymuose – apie daugiabučių namų inžinerinių sistemų modernizavimą ir šilumos energijos taupymą

AB „Šiaulių energija“ ir toliau rūpinasi daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) pirmininkų kompetencija. Kaip ir ankstesniais metais, vakar bendrovės aktų salėje vyko jiems skirti mokymai „Daugiabučių namų inžinerinių sistemų modernizavimas – šilumos energijos taupymas“.

Atsižvelgiant į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos nurodymus, mokymų dalyvių skaičius buvo griežtai ribojamas: juose dalyvavo tik iš anksto užsiregistravę pirmininkai. Renginio metu buvo laikomasi visų saugos reikalavimų.

Mokymus vedęs išmaniųjų energijos taupymo sprendimų bendrovės „Thermaflex“ atstovas Baltijos šalių regione Liutauras Rimkūnas susirinkusiems pristatė šildymo sistemų tipus, įvardino jų  privalumus ir trūkumus. Kalbėta ir apie šildymo sistemų derinimą, temperatūros kontrolę bei užtikrinimą.

Lektorius daug dėmesio skyrė šildymo sistemų efektyvumo temai ir sąnaudų mažinimo pagrindiniams principams, priemonėms. Diskutuota apie inžinerinių sistemų techninę izoliaciją, jos tipus, medžiagas, teisingą pritaikymą. Dalyviai buvo itin aktyvūs, lektorius sulaukė nemažai klausimų. Renginio pabaigoje pirmininkams įteikti vardiniai AB „Šiaulių energija“ pažymėjimai, patvirtinantys mokymų metų įgytas žinias.  

Ši mokymų metu suteikta informacija ir patarimai DNSB pirmininkams, kaip asmenims, atsakingiems už namų bendrojo naudojimo objektų, tarp jų ir šildymo ir karšto vandens sistemų, valdymą, leis informuoti namo butų savininkus apie daugiabučių namų inžinerinių sistemų modernizavimo galimybes ir šių sistemų įtaką šilumos vartojimo efektyvumui. Tokiu būdu, įvykę mokymai lems ir galutinių vartotojų priimamus sprendimus, susijusius su efektyvesniu šilumos vartojimu. 

Šie mokymai – viena iš energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo energijos vartojimo efektyvumo didinimo klausimais priemonių. Jas bendrovė vykdo pagal AB „Šiaulių energija“ ir Lietuvos Respublikos Energetikos ministerijos 2019 m. spalio 9 d.  Energijos vartotojų švietimo ir konsultavimo susitarimą Nr. 1.

AB „Šiaulių energija“ inf.

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: