Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Svarbi informacija Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos lankytojams

Atsižvelgdama į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos rugsėjo 23 d. priimtus sprendimus ir rekomendacijas, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka laikinai atšaukia visus renginius, edukacinius užsiėmimus, gyventojų mokymus ir pereina prie nuotolinio skaitytojų aptarnavimo.

Bibliotekos darbo laikas nesikeičia – darbo dienomis biblioteka ir toliau dirbs 10–19 val., o sekmadienį – 10–17 val., tačiau knygų užsakymas kol kas bus vykdomas tik nuotoliniu būdu per elektroninį LIBIS katalogą, el. paštu arba telefonu. Visus reikiamus kontaktus skaitytojai gali rasti bibliotekos interneto svetainėje skelbiamame lankytojų aptarnavimo tvarkos apraše.

Iš anksto užsakytos (rezervuotos) knygos bus išduodamos tik bibliotekoje specialiai įrengtuose leidinių išdavimo punktuose: prie Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus įėjimo ir prie pagrindinio bibliotekos įėjimo, o knygos galės būti grąžinamos tik į grąžinimo įrenginius, esančius prie pagrindinio įėjimo į biblioteką ir prie įėjimo į Vaikų ir jaunimo literatūros skyrių.

Atvykti atsiimti leidinių rekomenduojama ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus tuos atvejus, kai paslaugomis nori pasinaudoti vienos šeimos nariai. Į atsiėmimo punktus įleidžiami tik kvėpavimo takų apsaugos priemones dėvintys lankytojai. Taip pat rekomenduojama mūvėti pirštines, o leidinių išdavimo punktuose bus galima rasti dezinfekcinio rankų skysčio. Laukiantys eilėje prie leidinių išdavimo punktų prašomi laikytis saugaus (2 metrų) atstumo.

Lankytojai, nesilaikantys nustatytos tvarkos ir saugos reikalavimų, nebus aptarnaujami.

Bibliotekos vadovybė primena, kad asmenims, jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas ir kt.), šiuo metu bibliotekoje lankytis nerekomenduojama. Jų užsakytus leidinius gali atsiimti ir kiti asmenys, pateikę jų skaitytojo bilietą.

Siekiant išvengti galimo užkrato plitimo, skaitytojų grąžintos knygos bus karantinuojamos specialiai parengtose bibliotekos patalpose ne mažiau kaip 72 val., o bibliotekos patalpos, skaitytojų liečiami paviršiai (durų rankenos, savitarnos įrenginys) periodiškai bus kruopščiai dezinfekuojami.

Lankytojų aptarnavimo tvarka gali keistis atsižvelgiant į Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos ir Vyriausybės priimtus sprendimus, oficialias rekomendacijas, todėl rekomenduojame sekti bibliotekos nuolat atnaujinamą informaciją.

ŠAVB informacija ir nuotrauka

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: