Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Lietuvos kariuomenės Šiaulių įgulos padalinių aplankyti atvykęs krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas lankėsi Šiaulių miesto savivaldybėje. Ministrą priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Trumpo susitikimo metu aptarti svarbiausi bendri projektai.

 Plačiau >

Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus kviečiame teikti paraiškas 2-jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. 

 Plačiau >

Sausio 17 d. Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) mini 30-ies metų įkūrimo sukaktį. Prieš trisdešimt metų sausio 17 dieną Aukščiausioji Tarnyba priėmė Savanoriškosios krašto apsaugos įstatymą, kuris įteisino savanorių veiklą ir į valstybės gynimą oficialiai įtraukė visuomenę, kuri teisėtai galėjo ginti savo beatsikuriančią valstybę. Ta proga Šiauliuose, kur įsikūrusi Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinė, į gatves išriedėjo miesto autobusas, dekoruotas karių savanorių nuotraukomis, ginkluote ir atributika.

 Plačiau >

Praėjusiais metais įspūdingus rezultatus demonstravusi regbio klubo „BaltRex“ vyrų komanda puikiai įvertinta ir metų sandūroje vykusiuose Šiaulių sporto rinkimuose. Atsiimant apdovanojimą nebuvo galima pasveikinti visos komandos, tad meras Artūras Visockas Šiaulių metų sporto apdovanojimą įteikė Regbio klubo "BaltRex" direktoriui Edmundui Ščavinskui.

 Plačiau >

Sveikatos apsaugos ministerija informavo, kad dėl dvigubai sumažinto vakcinų kiekių pristatymo artėjančias keturias savaites visoms ES šalims narėms, naujiems (pirmiems) skiepams artimiausias tris savaites dozių nebus skirta nei vienai savivaldybei. Turima vakcina saugojama siekiant užtikrinti savalaikę antrą dozę jau paskiepytiems.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

Už netinkamą pastatų priežiūrą statinių naudotojams ir techniniams prižiūrėtojams yra numatyta administracinė atsakomybė.

 Plačiau >

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos  istorijos mokytojos Vitalija Samuilytė ir Diana Norkaitienė organizavo respublikinę bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių konferenciją „Laisvės laužai tebešviečia", skirtą Laisvės gynėjų dienos 30-čiui paminėti. Konferencijos iniciatorė – progimnazijos pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja Irena Akmenskienė.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės kultūros projektų finansavimo konkurso nuostatus ir paraiškos formą galima rasti adresu 

/index.php?1019274478

Paraiškos priimamos nuo 2021 m. sausio 5 d. iki sausio 18 d. (imtinai):

1. Elektroninėmis priemonėmis (elektroninių valdžios vartų portale);
2. Popierine forma, užpildyta kompiuteriu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, kartu su Jurbarko rajono ir Švenčionių rajono savivaldybių merais kreipėsi į Finansų ministeriją dėl asignavimų skyrimo perdavus vaikų globos namų savininko teises ir pareigas.  2018 – 2020 metais Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau – SADM) perdavė Vilniaus m., Jurbarko r., Rokiškio r., Šiaulių m. ir Švenčionių r. savivaldybėms 5 globos įstaigas, prieš tai kruopščiai aptarusi įstaigų pertvarkos perspektyvas ir jų būtiną pritaikymą teikti šiuolaikiškas, žmonių poreikius atliepiančias, kartais labai specifines ir sudėtingas socialines paslaugas. 

 Plačiau >

Sausio 13 d.  abi Šiaulių miesto poliklinikos prasidėjo skiepijimą COVID-19 vakcina. Šiuo etapu skiepijami darbuotojai, dirbantys mobiliame koronaviruso mėginių punkte ir karščiavimo klinikoje, slaugos, palaikomojo gydymo ir socialinės globos įstaigų darbuotojai ir gyventojai, socialinę pagalbą asmens namuose teikiantys Socialinių paslaugų centro ir nevyriausybinių organizacijų atstovai.

 Plačiau >

Šiauliečiai ir miesto sporto bendruomenės atstovai, vertindami 2019-2020 metų sportinius pasiekimus, daugiausiai balsų metų sportininko kategorijoje atidavė BMX dviračių talentui Gabrieliui Pabijanskui. Garbingą miesto sporto rinkimų statulėlę Gabrielius atsiėmė iš Šiaulių mero Artūro Visocko rankų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto ir  rajono savivaldybes pasiekė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato raštas dėl planuojamų patikrinimų. Pareigūnai ir toliau planuoja atidžiai kontroliuoti, kaip laikomasi nurodymų nesiburiuoti, dėvėti apsaugines veido kaukes.

 Plačiau >

Šiaulių miesto metų sportininkų rinkimuose 2020-ųjų metų sportininke išrinkta imtynininkė, kurios pavardė jau dabar įrašyta į Lietuvos imtynių istoriją. Linkėdamas dar daug įspūdingų pergalių, Metų sportininkės apdovanojimą Danutei Domikaitytei įteikė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Prisimenant tragiškuosius 1991 m. sausio 13-osio dienos įvykius ir minint apgintos laisvės trisdešimtmetį, Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ kviečia pasižiūrėti video įrašą „In memoriam Sausio 13-osios aukoms“.

 Plačiau >

2021 m. sausio 13 d., trečiadienį, Lietuvoje bus minimas gražus jubiliejus – Laisvės gynėjų dienos 30-metis. Nors įprastų šventinių susibūrimų šiais metais visoje šalyje atsisakyta ir gyventojai raginami likti namuose, renginių organizatoriai tikina, kad laisvės gynėjai tikrai nebus užmiršti. „Laisvės skambutis“, „Neužmirštuolė“, „Autentiški liudijimai“, „Atmintis gyva, nes liudija“, pagarbos simbolinis bėgimas – tik dalis visuotinų iniciatyvų, prie kurių gyventojai kviečiami jungtis ir prisiminti tautiečius, anuomet parodžiusius tikrąjį lietuvių tautos ryžtą, pasiaukojimą ir drąsą. Laisvę švęs ir šiauliečiai – miestą puoš istorinės atminties vaizdų kompozicija, liepsnos atminimo laužai, vyks virtualios iniciatyvos ir liudijimų peržiūros.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.