Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Latvijos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino miesto partnerio – Jelgavos gyventojus.

 Plačiau >

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) taryba, vienijanti visų 60 šalies savivaldybių vadovus, kreipsis į Seimą ragindama, kad Konstitucijoje būtų įtvirtintas dabartinis tiesiogiai renkamo mero - savivaldybės tarybos vadovo - statusas.

 Plačiau >

Naujausia COVID-19 statistika mieste ir regione pristatyta  Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje, apžvelgtos vakcinavimo aktualijos, aptartas ir švietimo organizavimas Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Po ilgos pertraukos Šiaulių Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje ir vėl skambėjo gyva muzika. Vakar klausytojus į susitikimą Motinos dienos proga pakvietė Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“. Šventiškame koncerte džiugino Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solisto Juozo Janužo, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studento Pijaus Kondroto, trimitininko Igno Vaišnoro, valtornininko Majaus Šalkaus bei Šiaulių pučiamųjų orkestro (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga) atliekama muzika.

 Plačiau >

Įmones, bendroves, verslo liudijimą turinčius asmenis, kurie galėtų atlikti šienavimo (žolės pjovimo) paslaugas Šiaulių miesto gyventojams, kviečiame pateikti savo kontaktinius duomenis Šiaulių miesto savivaldybės administracijai. Bus sudarytas registras, kurio pagalba šiauliečiai galės lengviau užsisakyti jiems reikalingas šienavimo paslaugas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų ir užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2021 m. gegužės 4-6, 10-14, 18-20, 25-27 d. šviesiu ir tamsiu paros metu, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) karinėje teritorijoje, vykdys lauko taktines pratybas.

 Plačiau >

Į Šiaulius išbandymams atvyko dujinis autobusas ISUZU Citiport 12, sumontavus e. bilieto įrangą, autobusas jau išriedėjo į miesto gatves. Tai ekologiškas, varomas alternatyviu kuru, atitinkantis Euro 6D standartą žemagrindis miesto autobusas. Esant standartiniam sėdynių išdėstymui, autobuse telpa 24 sėdimos, 68 stovimos vietos, be abejo pritaikyta vieta neįgaliajam ir 3 sulankstomos kėdės. Šiauliuose jis bus bandomas dvi savaites.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis bendru raštu kreipėsi į aplinkos ministrą Simoną Gentvilą, atkreipdami dėmesį, kad bandant suvaldyti tikrus aplinkos teršėjus, nukentėjo paprasti gyventojai ir geriamojo vandens tiekėjai.

 Plačiau >

Gražų gyvenimo jubiliejų pasitikusį Lietuvos dviračių sporto trenerį Kęstutį Norvaišą treniruotėje pasveikino Šiaulių mero pavaduotojas ir Dviračių sporto federacijos vadovas. K. Norvaišo auklėtiniai Šiaulių ir Lietuvos vardą įvairiuose čempionatuose ir net olimpinėse žaidynėse garsina jau ne vieną dešimtmetį.

 Plačiau >

Balandžio 29 d. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Šiaulių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Naujos kainos turėtų įsigalioti 2021 m. rugpjūčio 1 d., tačiau jas dar turi patvirtinti Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių tarybos.

 Plačiau >

Prieš šimtmetį pedagogo profesija buvo laikoma prestižine ir ne kiekvienam įkandama, tačiau reikia pripažinti, kad pastarąjį dešimtmetį pedagogų vaidmuo menko.Apie tai, kaip ir kodėl kito požiūris į pedagogo profesiją, koks yra jo kasdienis darbas ir ilgalaikė misija, kokį vaidmenį mokytojai vaidina šiuolaikinių vaikų gyvenime, pasakoja Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) direktorė, švietimo ekspertė profesorė Renata Bilbokaitė VU ir advokatų kontoros „Glimstedt“ rengiamame LEAD pokalbyje.

 Plačiau >

Šiauliuose įkurtas pirmasis interaktyvus baltų kultūros pažinimo centras Lietuvoje ir Latvijoje su dideliu džiugesiu atvėrė lankytojams duris. Ši unikali erdvė, padės supažindinti lankytojus su baltų kultūros praeitimi ir dabarties raiškomis. Pirmieji naujojo centro lankytojai neslėpė susižavėjimo ir tikino, kad dar sugrįš ir nuodugniau susipažins su centro privalumais.

 Plačiau >

Ukrainoje esantis Šiaulių partneris Chmelnickio miestas pelnė garbingą apdovanojimą už europietiškumą ir tarptautinius ryšius. Įvertinimą lėmė ir virtualios draugaujančių miestų platformos sukūrimas (https://khm.ileyes.com ). Šioje platformoje savo virtualią erdvę turi ir Šiauliai.

 Plačiau >

Ilgiausią Baltijos šalyse orlaivių pakilimo ir nusileidimo taką turintis tarptautinis Šiaulių oro uostas po riedėjimo tako atnaujinimo ir naujo perono įrengimo darbų galės priimti ypač didelius transatlantinius „Boeing“ ir „Airbus“ lainerius. Beveik 9,5 mln. eurų vertės oro uosto infrastruktūros modernizavimo darbai turėtų būti užbaigti iki gegužės pabaigos.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.