Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Skelbiamas konkursas Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centro Centralizuotos buhalterinės apskaitos padalinio buhalterio pareigoms eiti

Įstaigos pavadinimas:

Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras (toliau – centras), teisinė forma – biudžetinė įstaiga, buveinė – Pakalnės g. 6A, Šiauliai LT-76293, kodas – 300056938.

Pareigų pavadinimas:

Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centro Centralizuotos buhalterinės apskaitos padalinio buhalterio (darbo užmokesčio grupės) pareigybė, B lygis, 4 etatai.

Reikalavimai:

1. Turėti ne žemesnį kaip aukštesnįjį išsilavinimą, įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį išsilavinimą, įgytą iki 1995 metų.

2. Turėti ne mažesnę kaip 1 metų darbo patirtį buhalterinės apskaitos srityje.

3. Mokėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu, gebėti naudotis veiklai reikalingomis kompiuterinėmis Lietuvos Respublikos valdžios ir valdymo institucijų duomenų bazėmis, informacinėmis sistemomis ir registrais.

4. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais viešojo sektoriaus buhalterinę apskaitą ir atskaitomybę, gebėti juos taikyti praktiškai.

5. Išmanyti pagrindinius buhalterinės apskaitos ir vidaus kontrolės principus.

6. Mokėti sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, išmanyti dokumentų rengimo taisykles, apskaitos taisyklių reikalavimus.

7. Gebėti dirbti komandoje, aiškiai ir sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu, mokėti kaupti, sisteminti, analizuoti, vertinti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas ir teikti pastabas bei pasiūlymus.

Funkcijos:

1. Skaičiuoti priskirtų įstaigų (toliau – įstaigų) darbo užmokestį ir kitas su darbo santykiais susijusias išmokas, rengti mokėjimo žiniaraščius, atlikti mokėjimus, vykdyti išskaitas iš darbo užmokesčio.

2. Rengti ir teikti pranešimus, ataskaitas, pažymas, deklaracijas mokesčių ar socialinio draudimo įmokų administratoriams, Lietuvos statistikos departamentui ir kitomis institucijomis.

3. Rengti ir teikti įstaigų darbuotojų su darbo užmokesčiu susijusias ataskaitas, pažymas apie priskaičiuotą darbo užmokestį;

4. Pagal savo kompetenciją tikrinti gautų dokumentų teisingumą, vertinti apskaitos dokumentų atitikimą nustatytiems reikalavimams.

5. Reikalauti, kad atsakingi asmenys pateiktų tikslią ir išsamią informaciją reikalingą ūkinėms operacijoms atlikti;

6. Užtikrinti, kad, remiantis gautais dokumentais, ūkinės operacijos ir įvykiai būtų užregistruoti teisingai.

7. Užtikrinti, kad visos ūkinės-finansinės operacijos būtų pagrįstos dokumentais.

8. Pasirašyti apskaitos dokumentus pagal Švietimo centro direktoriaus įsakymu suteiktus įgaliojimus.

9. Teikti informaciją atsakingiems asmenims apie darbo užmokesčio lėšų poreikį pagal finansavimo šaltinius.

10. Vykdyti einamąją finansų kontrolę.

11. Kaupti, sisteminti, saugoti informaciją ir dokumentus, susijusius su šios pareigybės funkcijomis, formuoti bylas, ruošti jas archyviniam saugojimui ir teisės aktų nustatyta tvarka bei terminais perduoti atsakingiems asmenims.

12. Pagal priskirtą sritį pildyti apskaitos registrus, reikalingus Didžiosios knygos sudarymui.

13. Rengti finansines ataskaitas.

14. Pildyti duomenis viešojo sektoriaus apskaitos ir konsolidavimo informacinėje sistemoje (VSAKIS), derinti juos su kitais viešojo sektoriaus subjektais.

15. Pavaduoti tos pačios grupės buhalterį jo atostogų, nedarbingumo, komandiruočių metu ar kitais atvejais.

16. Vykdyti kitas užduotis pagal padalinio veiklos procesų aprašymus ir vykdyti kitus su pareigybės funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio tiesioginio vadovo pavedimus, tam, kad būtų pasiekti padalinio veiklos tikslai.

17. Teikti siūlymus tiesioginiam vadovui dėl grupės ir/ar padalinio veiklos tobulinimo.

18. Bendradarbiauti su kitais darbo užmokesčio grupės ir padalinio darbuotojais, kitais Švietimo centro padaliniais, institucijomis, įstaigomis ar organizacijomis.

19. Atlikti kitas teisės aktuose, reglamentuojančiuose apskaitą ir atskaitomybę, nustatytas funkcijas.

Darbo užmokestis:

Darbo apmokėjimui taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas pagal Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centro darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, darbo apmokėjimo sistemos aprašą – 6,9 – 7,2.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

  1. Prašymas leisti dalyvauti konkurse.
  2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jo kopija.
  3. Išsilavinimą patvirtinantys dokumentai ir jų kopijos.
  4. Gyvenimo aprašymas (CV).

5. Užpildyta pretendento anketa (Pretendento anketos formos pavyzdys patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2017 m. birželio 21 d. nutarimu Nr. 496).

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis). Pretendentams, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus reikalavimus, pranešimai apie dalyvavimą pretendentų atrankoje bus išsiųsti elektroniniu paštu individualiai.

Dokumentai priimami adresu:

Elektroniniu būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS Prašymų teikimo modulį).

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai:

Adresas – Pakalnės g. 6A, Šiauliai.

Informaciją galima gauti tel. 8 6 302 8935, el. paštu sv.centras@siauliai.lt, darbo dienomis nuo 8.00 iki 12.00 val. ir nuo 13.00 iki 16.00 val.

Skelbimas galioja:

14 kalendorinių dienų po konkurso paskelbimo per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje.

Konkurso paskelbimo data 2021 m. balandžio 26 d.

Skelbimas galioja iki 2021 m. gegužės 10 d.

 

Skelbimo Nr. 70231

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: