Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių oro uoste investuojanti bendrovė „Aviatic MRO“ raštu kreipėsi į Vyriausybę, Valstybės saugumo departamentą, tris ministerijas ir į Šiaulių miesto savivaldybę, pateikdama faktus apie savo veiklą. Bendrovės direktoriaus pasirašytame rašte teigiama, kad tai daroma atsižvelgiant į žiniasklaidoje tendencingai iškraipytą informaciją apie bendrovę ir jos vadovus. „Aviatic MRO“ vadovas Povilas Padaiga išdėstė teiginius apie šiuo metu bendrovės vykdomus projektus, taip pat informavo apie veiklai ir angarų statybai turimus leidimus, visų veiksmų derinimą su Tarptautiniame Šiaulių oro uoste tarnybą atliekančiu NATO junginiu. P. Padaiga tvirtina, kad jų verslas neturi sąsajų su Rusija ir jos sąjungininkais.   

 Plačiau >

Lengvatos ir atleidimai nuo vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimo taikomi tik Šiaulių mieste gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims arba turintiems nuosavybę Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Keleivių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Link" pradeda žymų vietinių traukinių reisų, sustabdytų dėl antrosios pandemijos bangos, grąžinimą. Bendrovė ir pandemijos pradžioje, ir šiuo laikotarpiu užtikrino būtinąjį tarpmiestinį susisiekimą – tik buvo optimizavusi kursuojančių traukinių skaičių.

 Plačiau >

Šiaulių vakcinacijos centre COVID-19 vakcina pradėti skiepyti Šiaulių policijos pareigūnai. Šiaulių miesto savivaldybė viena pirmųjų šalyje ėmėsi policijos darbuotojų vakcinavimo. Šiaulių apskrities policijos komisariato vadovas džiaugiasi, kad kas dieną su visuomene bendraujantys policininkai pagaliau gaus apsaugą, to laukta jau seniai.

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – ŠRATC) administruoja vietinę rinkliavą iš atliekų turėtojų už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą Akmenės ir Radviliškio rajonų bei Šiaulių miesto savivaldybėse. ŠRATC kviečia gyventojus, kurie yra rinkliavos mokėtojai, rinktis elektroninius mokėjimo pranešimus: tai patogiau, paprasčiau, o svarbiausia - tausojami gamtos ištekliai. Mokėjimo pranešimus gausite elektroniniu paštu arba prisijungę prie Šiaulių regiono atliekų centro klientų savitarnos portalo (http://sratc.mokesta.lt).

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas prie puodelio kavos su techninę darbų priežiūrą vykdančiu inžinieriumi Vytautu Valiušiu aptarė Savivaldybei priklausančio socialinės paskirties pastato Tiesos g. 3 atnaujinimą. Meras paprašė darbus kontroliuoti kuo atsakingiau, nes ateityje šis pastatas galėtų tarnauti ir kitoms socialinėms reikmėms, pavyzdžiui, taptų senelių globos namais, jei laikui bėgant pavyks kitaip išspręsti laikinojo apgyvendinimo klausimą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 45 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 45 metai ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Jaunimo verslo projektų konkursą. Kviečiame jaunimą, nuo 18 iki 29 m., dalyvauti konkurse, pildyti paraiškas ir gauti finansavimą verslo pradžiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė smulkiuosius verslininkus kviečia pasinaudoti įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio dengimo priemone. Ši paramos priemonė skirta jaunoms įmonėms, veikiančioms gamybos ir paslaugų srityje, ne ilgiau nei 3 metus bei registruotoms Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje tęsiamas 65 m. ir vyresnių asmenų ir aukščiau esančių prioritetinių gyventojų grupių skiepijimas visomis šiuo metu registruotomis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinomis. Vadovaujantis atnaujinta gyventojų skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina tvarka prioritetinėms gyventojų grupėms priklausantiems asmenims sudaryta galimybė pasirinkti konkretaus gamintojo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakciną.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias vienuolika savaičių COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami. Į klases jau grįžta pradinukai.

 Plačiau >

Nuo kovo 23 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose atnaujinamas fizinis lankytojų aptarnavimas – atveriami knygų fondai, teikiamos skaityklų, darbo su kompiuteriais paslaugos. Taip pat teikiamos spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo paslaugos. Mokymai, edukacijos, kultūriniai renginiai vis dar vykdomi nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo, kad galutiniai užbaigtas Šiaulių miesto savivaldybės surengtas konkursas paminklo „Tautos Laisvė“ idėjai ir projektui. Konkurso vertinimo komisija atrinko geriausius kūrybinius pasiūlymus, o pirkimo komisija įvertino kaip jie atitinka konkurso sąlygas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė finansavimo sutartį su Vilniaus universitetu dėl Erdvės pritaikymo integruotam gamtos mokslų ugdymui ir Šiaulių miesto bendruomenės švietimui programai įgyvendinti, aktyvinant edukacinių integruotų gamtos mokslų erdvių kūrimą ir jų naudojimą ugdymo(si) procesui organizuoti, aktualizuojant gamtos tausojimo dvasią ir skatinant darnų vystymąsi, atskleidžiant biologinės ir kultūrinės įvairovių sąsajas; gerinant gamtamokslio ir aplinkosauginio švietimo prieinamumą miesto bendruomenei, skatinant jos savišvietą ir švietimo iniciatyvas bei tobulinant tam tinkamiausias edukacines erdves.

 Plačiau >

Kasmet kovo 22-ąją minima Pasaulinė vandens diena. Šiemet jos tema – „Vandens vertė“. Vanduo įvairiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus. Mes klausiame: ką vanduo reiškia jums? Kiek vanduo yra svarbus jūsų namams ir šeimos gyvenimui, jūsų gerovei, kultūrinėms praktikoms, jūsų sveikatai, vietinei aplinkai?

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.