Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

 

 

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Ši savaitė prasidėjo pakankamai sklandžiai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, pirmadienį naujų COVID-19 atvejų Šiaulių mieste ir apskrityje nebuvo užregistruota.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Vilniaus ir Šiaulių universitetų rektorius prašydamas ŠU prijungimo prie VU procesuose nepamiršti ir visam miestui svarbaus objekto – Šiaulių universiteto botanikos sodo. Mero pasirašytame rašte akcentuojama, kad patvirtintame 2021–2025 metų Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) raidos plane Botanikos sodo likimas nėra visiškai aiškus.

 Plačiau >

Įstatyme apibrėžta, kad gyventojų skaičius seniūnaitijose paprastai turi būti ne didesnis kaip 3 000 gyventojų, todėl seniūnaitijų skaičius Šiaulių mieste nuo buvusių 18 išaugo net iki 45 seniūnaitijų. Sumažinus seniūnaitijų teritorijas, galimybės seniūnaičiui būti arčiau gyventojų žymiai padidėjo. Prieš tai vienas seniūnaitis bandydavo spręsti gyventojų klausimus seniūnaitijoje, kurioje gyveno 10 tūkst. ar net 26 tūkst. gyventojų.  Net ir įsiklausyti į viešojoje erdvėje išsakomus tokios seniūnaitijos gyventojų pastebėjimus ar poreikius būdavo praktiškai neįmanoma, ką jau kalbėti apie galimybę padėti spręsti problemas.

 Plačiau >

Rugsėjo 19-20 dienomis Šiaulių arenoje vyks Pasaulio ir Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo varžybos „Sun City Cup-2020“. Šiuo sudėtingu sportininkams ir visai visuomenei laikotarpiu tai vienintelės tokio rango tarptautinės varžybos Europoje.

 Plačiau >

Informuojame, kad iki 2020 m. spalio 2 d. 15 val. priimami projektų idėjų pasiūlymai 2021 m. bendruomenių iniciatyvų projektams iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų finansuoti. Didžiausias prašomas finansavimo dydis mažos apimties projektui įgyvendinti – 50,0 tūkst. Eur; didžiausias prašomas finansavimo dydis didelės apimties projektui įgyvendinti – 150,0 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Rugsėjo 11-20 dienomis vyksiantys Europos paveldo dienų Lietuvoje renginiai jau 27-tą kartą sieks atkreipti visuomenės dėmesį į kultūros paveldą – mums atitekusį ankstesnių kartų palikimą. Jis nuolat šalia mūsų,  tik ne visada įvertintas, pažintas. Europos paveldo dienos – puikus būdas mums visiems prisiminti, kokį turtą turime. Šių metų Europos paveldo dienų tema – kultūros paveldas ir edukacija, tad daugelis renginių leis iš arčiau patyrinėti, prisiliesti prie kultūros paveldo objektų, susipažinti su senosiomis statybos technologijomis, pastatų puošybos tradicijomis. Teatralizuoti renginiai stengsis atgaivinti buvusią kultūros paveldo objektų dvasią.

 Plačiau >

Šiaulių miestui ir gretimiems apskrities rajonams iškilo sudėtinga užduotis. Bendrai visų savivaldybių valdomą atliekų tvarkymo centrą (ŠRATC) žlugdo didžiulė skola, kuri susidarė absurdiškai susiklosčius aplinkybėms. Regiono merai vasaros pradžioje jau kreipėsi į Vyriausybę, prašydami išspręsti skolos valstybei klausimą. Merų prašymą sustiprino ir Seimo narių grupė, pasirašiusi kreipimąsi į Ministrą Pirmininką.

 Plačiau >

Rugsėjo 10 dieną prie Šiaulių valstybinės kolegijos būrėsi Šiaulių jaunimas, kurio laukė pusdienis prasmingų diskusijų ir įvairių veiklų.

 Plačiau >

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Šia kampanija siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas, galinčias pakeisti automobilį.

2020 m. Europos judumo savaitės tema – „Judumas – be jokios taršos“ atspindi ambicingą tikslą, kad iki 2050 m. žemynas neišskirtų anglies dioksido. Šia tema taip pat siekiama pabrėžti neteršiančio transporto prieinamumą ir skatinti kurti visus įtraukiančią sistemą.

 Plačiau >

Fotografijos muziejuje atidaryta unikali, interdisciplininė paroda „Kalbantis miestas“, kurią inicijavo VšĮ „Begemotas“ komanda. Parodoje galima išvysti Šiaulių miesto istorines fotografijas bei perskaityti literatūrinius tekstus, kuriuos pagal eksponuojamas fotografijas parašė pirmojo Lietuvoje literatūrinio hakatono dalyviai.

 Plačiau >

Šalyje tęsiantis valstybės lygio ekstremaliai situacijai ir, atsižvelgiant į atsiradusius koronaviruso infekcijos (COVID-19) židinius Šiauliuose, UAB „Šiaulių vandenys“ informuoja, kad nuo rugsėjo 16 d. klientus aptarnaus nuotoliniu būdu, o tiesiogiai bus priimami tik iš anksto telefonu užsiregistravę klientai ir tik tais klausimais, kurių negalima išspręsti nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Švenčiant Šiaulių miesto gimtadienį, socialiniuose tinkluose didelio dėmesio sulaukė įdomi nuotrauka. Fotografijoje buvo užfiksuotas gausus grybautojų derlius, tačiau tai buvo padaryta itin neįprastai. Nuotrauką pastabėjęs meras pakvietė rudens mozaikos autorius į susitikimą ir įteikė jiems miesto šventės atributiką.

 Plačiau >

Pagrindiniais COVID-19 židiniais mieste išlieka įmonės UAB „Interscalit“ (13), UAB „Comco“(8), taip pat vienos šeimos (5 atvejai) ir parduotuvės „TAU“ (2 atvejai). Tarp naujai užfiksuotų sergančiųjų ir 3 vaikai ( iš Jovaro, V. Kudirkos ir  „Romuvos“ progimnazijų), susiję mokiniai yra saviizoliacijoje, dirba nuotoliniu būdu arba ugdymas tęsiamas įprastai, tuo atveju, kai susirgęs vaikas jau seniai nesilankė savo klasėje.

 Plačiau >
 1 2  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: