Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Konkurso tikslas – skatinti Savivaldybės ir mieste veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą įgyvendinat Šiaulių miesto strategiją, sprendžiant aktualias Šiaulių miesto problemas ir skleidžiant Šiaulių miesto visuomenei mokslo ir technologijų pasiekimus ir galimybes.

Savivaldybės biudžeto lėšos programoms skiriamos atsižvelgiant į 2021 metų prioritetus, rekomenduotus Šiaulių miesto Švietimo tarybos ir patvirtintus Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu:

 Plačiau >

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių „Aušros“ muziejus pradeda pasakojimų ciklą „Trispalvės istorijos“ bei virtualiai pristato Lietuvos Respublikos šimtmečiui skirtą kūrybinės fotografijos parodą „Tapatybės formatai. Tradicija ir modernumas tarpukario Lietuvos fotografijoje“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė šventiniai sveikinimai ir linkėjimai iš užsienio. Draugaujančių miestų merai pasveikino Šiaulių merą Artūrą Visocką Valstybės atkūrimo dienos proga ir perdavė linkėjimus visiems šiauliečiams.

 Plačiau >

Pandemija kaip įkvėpimas
Ką daryti, kai akys pervargusios nuo zoominimo, kai kinas, teatras, tapyba ir fotografija susilieja mobiliuose pikseliuose, o neuronai pradeda spragsėti?
Reikia eiti į parodas, tik ne virtualias. Yra ir tikrų.
„Lewben Art Foundation" kartu su Šiaulių dailės galerija iš Vilniaus skverų į Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštę perkėlė šiuolaikinės fotografijos parodą „Homo Absentia" („Trūksta / nėra žmogaus").

 Plačiau >

2021 m. vasario 16 d., antradienį, Lietuvoje bus švenčiamos Užgavėnės. Linksmiausia žiemos šventė šiais metais bus kitokia, tačiau šiauliečiai raginami nenusiminti, nes šventę puikiausiai galima atšvęsti ir neišėjus iš namų. Kad namuose minima kalendorinė šventė būtų džiaugsmingesnė ir autentiškesnė, Šiaulių kultūros centras paruošė filmuką – šmaikščią instrukciją, kurioje pristatoma, kaip saugiai ir kūrybiškai pasitikti pavasarį ir išvaryti žiemą iš kiemo karantinu metu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė atlieka gyventojų apklausą. Norima išsiaiškinti, ar šiauliečiai yra patenkinti savivaldybės administracijos, jos padalinių, tarnybų ir įmonių darbu, teikiamomis viešosiomis paslaugomis. Dalyvaudami apklausoje, prisidėsite prie gyvenimo kokybės gerinimo mieste, dalyvausite mums visiems svarbių sprendimų priėmimo procese. Anketoje klausiama apie esminius dalykus – komunalines paslaugas, viešąjį transportą, sveikatos, socialines, švietimo paslaugas ir pan.

 Plačiau >

Sveikatos specialistai ragina visus žmones, kuriems reikalinga medicinos pagalba, nesibaiminti ir kreiptis į gydymo įstaigas. Tiek ambulatorinės, tiek stacionarinės paslaugos, kurių mastai karantino metu iš tiesų gerokai sumenko, pastaruoju metu, Lietuvoje mažėjant sergančiųjų COVID-19 liga, iš lėto grįžta į įprastas vėžes. Laiku pasirūpinti savo sveikata ir neatidėlioti vizitų pas gydytojus ne kartą kvietė ir Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

 Plačiau >

2020-aisiais UAB „Šiaulių vandenys“ dirbo sutelktai ir nuosekliai, laikydamasi veiklos ir plėtros planuose numatytų krypčių. Metai buvo aktyvūs ir kupini iššūkių dėl nepalankios epidemiologinės situacijos. Bendrovė yra viena iš strateginių įmonių mieste ir šalyje, todėl net ir pandemijos laikotarpiu nedirbti tiesiog negali – privalo užtikrinti gyvybiškai svarbių vandentvarkos paslaugų teikimą.

 Plačiau >

Paskelbus karantiną Chaimo Frenkelio vilos lankytojai taip ir neišvydo čia eksponuojamos naujos šiuolaikinės juvelyrikos parodos „Materijų skambesys“. Internetinės platformos suteikia galimybę susipažinti su šia paroda neišeinant iš namų. Šiaulių „Aušros“ muziejus parengė virtualią ekskursiją, kurioje parodos kuratorė Jūratė Kaučikaitė pasakoja apie parodos idėją ir čia eksponuojamus darbus.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ specialistai atkreipia vartotojų dėmesį, kad dabar yra tinkamiausias laikas Jūsų gyvenamojo namo termoviziniam tyrimui atlikti. Šis tyrimas – tai nekontaktinis matavimas, atskleidžiantis visus pastato šiluminės izoliacijos trūkumus, padedantis įvertinti jo bendrą šiluminį režimą, atskirų zonų šilumos nuostolius bei aptikti statybos defektus. Jei abejojate, ar verta renovuoti Jūsų daugiabutį namą, kreipkitės į bendrovės specialistus dėl termovizinio tyrimo atlikimo, o  įsitikinę prastomis pastato šiluminėmis savybėmis, ryžkitės renovacijai.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas 2021 m. Šiaulių miesto savivaldybės Užimtumo didinimo programai įgyvendinti pagal priemones:
-     organizuoti laikiną užimtumą užtikrinančius nenuolatinio pobūdžio teritorijų, aplinkos tvarkymo, viešojo naudojimo teritorijų tvarkymo ir priežiūros, apželdinimo ir želdinių priežiūros darbus Savivaldybei priskirtose valstybinėse ir savivaldybės žemėse
-     socialinių paslaugų namuose asmenims su negalia ir vienišiems pagyvenusiems asmenims teikimas
-     mokytojo (auklėtojo) padėjėjo paslaugos teikimas.

 Plačiau >

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos pacientai pradėti skiepyti nuo SARS-CoV-2 viruso. Skiepijimas numatytas keliais etapais, kurių metu bus planuojama paskiepyti klinikoje gydomus ir aktyviai stebimus pacientus, atitinkančių sveikatos apsaugos ministro patvirtintus skiepijimo kriterijus, tačiau tenka apgailestauti, kad pusė jų dėl įvairių priežasčių atsisako skiepo.

 Plačiau >

Laisvėjant karantinui nuo ateinančio pirmadienio duris atvers dalis paslaugų ir prekybos vietų, Sveikatos apsaugos ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybė grįžtančius į darbą žmones kviečia savanoriškai atlikti PGR tyrimą Šiaulių mobiliame punkte, kad įsitikintų, jog neserga COVID-19 liga ir galėtų saugiai pradėti darbą nekeldami grėsmės savo klientams.

 Plačiau >

Trečiadienį Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bendravo su Vyriausybės vadove Ingrida Šimonyte. Pokalbio metu aptarta tikrai daug įvairiausių klausimų, tačiau tarp svarbiausiųjų – galimybė greičiau atverti žiedinių savivaldybių ribas ir Šiaulių oro uosto rekonstrukcijos darbų finansavimas.

 Plačiau >

Trečiadienį, vasario 10 d., Vyriausybė pritarė laipsniško taikomų karantino režimo ribojimų keitimo planui. Karantino ribojimai bus švelninami tiek savivaldybių, tiek nacionaliniu lygiais, atsižvelgiant į pasikeitusią epidemiologinę situaciją šalyje. Ribojimų laisvinimai vyks remiantis 2rodikliais: naujų atvejų skaičius, tenkantis 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų, ir teigiamų testų dalis nuo visų atliekamų tyrimų per 7 dienas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.