Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

DUK. KŪNO KULTŪRA IR SPORTAS
1. Kokią sporto šaką (sporto būrelį) ir kur gali lankyti mano vaikas?

 Šiaulių mieste kultivuojama apie 45 sporto šakas, iš jų 25 – Šiaulių m. savivaldybės sporto mokyklose. Išsamesnę informaciją apie sporto mokyklose kultivuojamas sporto šakas ir kontaktus  galite rasti Šiaulių m. savivaldybės tinklapyje: /Sporto%20mokyklos980.
Nevyriausybinių organizacijų įgyvendinamų Neformaliojo vaikų švietimo programų sąrašą ir kontaktus galite rasti Šiaulių m. savivaldybės tinklapyje:  Neformaliojo vaikų švietimo programų, atitinkančių Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nustatytus reikalavimus, sąrašas

2. Kaip gauti finansavimą sporto renginiams ar sporto varžyboms?

Šiaulių miesto savivaldybės administracija sporto renginius finansuoja programinio finansavimo principu, vadovaudamiesi Kūno kultūros ir sporto bei sporto klubų žaidimų komandų plėtros programos finansavimo nuostatais. Išsamią informaciją galite rasti Šiaulių m. savivaldybės tinklapyje:  Kūno kultūros ir sporto bei sporto klubų žaidimų komandų plėtros programų projektų finansavimo nuostatai.

3.  Kur galima rasti informaciją apie sporto renginius - varžybas vykstančius Šiaulių mieste?

Šiaulių miesto savivaldybės administracija apie sporto renginius informaciją talpina kiekvieną savaitę savo internetiniame tinklapyje - /Renginių%20kalendorius717

4.  Kaip vyksta geriausiųjų miesto sportininkų rinkimai?

Rinkimo tvarka  - Kūno kultūros ir sporto skyrius kiekvienų metų pabaigoje kviečia teikti pasiūlymus geriausiajam metų sporto šakos sportininkui apdovanoti. Kandidatus gali siūlyti Šiaulių miesto sporto organizacija, kurios nacionalinė sporto šakos federacija yra pripažinta Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Kandidatu į apdovanojimą gali siūlyti tik vieną jaunimo ar suaugusiųjų amžiaus grupės sportininką, pasiekusį aukščiausią pasiekimą tarptautinėse varžybose. Jei sporto šaką mieste kultivuoja kelios sporto organizacijos, kandidatą turi siūlyti bendru susitarimu (pateikti susirinkimo protokolą).

Pasiūlymus, nurodant sportininko vardą, pavardę, sporto šaką, rungtį, varžybose ar rungtyje dalyvavusių sportininkų skaičių, einamųjų metų sporto pasiekimus bei trenerio vardą ir pavardę, pateikti Kūno kultūros ir sporto skyriui iki nurodytos datos.

5. Kokius dokumentus turime pateikti jei norime gauti savivaldybės premiją už laimėjimus pasaulio ir Europos čempionatuose?

Premijų skyrimą sportininkams ir jų treneriams už aukštus  sporto pasiekimus oficialiose tarptautinėse varžybose reglamentuoja Šiaulių m. savivaldybės tarybos 2014 m. lapkričio 6 d. sprendimu Nr. T-337 patvirtintas ,,Šiaulių miesto savivaldybės premijų sportininkams ir jų treneriams už sporto laimėjimus skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašas“.

Kandidatus premijoms gauti siūlo Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinės, viešosios ir visuomeninės organizacijos, turinčios juridinio asmens statusą (toliau – sporto organizacija) ir vykdančios sportinę veiklą. Norint gauti premiją Kūno kultūros ir sporto skyriui reikia pateikti prašymą, kuriame turi būti nurodyta ši informacija:

1. nesutrumpintas varžybų pavadinimą;
2. varžybų vykdymo laikas (data) ir vieta;
3. rungtis (individuali ar komandinė);
4. kas keli metai vykdomos varžybos;
5. sportininko, dalyvavusio varžybose, vardas ir pavardė;
6. sportininko varžybose užimta vieta;
7. varžybose dalyvavusių varžovų ir atstovavusių valstybių skaičius;
8. sportininką parengti padėjusių trenerių vardus ir pavardes. Jeigu sportininkus rengė keli treneriai, nurodyti jų indėlį į sportininko rengimą.

Kartu su prašymu sporto organizacija turi pateikti sporto varžybų, kuriose dalyvavo sportininkas, visų pakopų protokolus, patvirtintus tos sporto šakos federacijos atsakingų asmenų.
Premijos skiriamos sportininkams, atstovaujantiems Šiaulių miestui, ir treneriams, dirbantiems Šiaulių miesto sporto organizacijose.

6. Kokios yra Šiaulių miesto savivaldybės sporto bazės (kur galima sportuoti Šiaulių mieste) ?

 Šiaulių miesto savivaldybės sporto bazės skelbiamos savivaldybės internetiniame tinklapyje: /Sporto%20bazės538
Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-11 15:38:03 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: