Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas prie puodelio kavos su techninę darbų priežiūrą vykdančiu inžinieriumi Vytautu Valiušiu aptarė Savivaldybei priklausančio socialinės paskirties pastato Tiesos g. 3 atnaujinimą. Meras paprašė darbus kontroliuoti kuo atsakingiau, nes ateityje šis pastatas galėtų tarnauti ir kitoms socialinėms reikmėms, pavyzdžiui, taptų senelių globos namais, jei laikui bėgant pavyks kitaip išspręsti laikinojo apgyvendinimo klausimą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 45 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 45 metai ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Jaunimo verslo projektų konkursą. Kviečiame jaunimą, nuo 18 iki 29 m., dalyvauti konkurse, pildyti paraiškas ir gauti finansavimą verslo pradžiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė smulkiuosius verslininkus kviečia pasinaudoti įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio dengimo priemone. Ši paramos priemonė skirta jaunoms įmonėms, veikiančioms gamybos ir paslaugų srityje, ne ilgiau nei 3 metus bei registruotoms Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje tęsiamas 65 m. ir vyresnių asmenų ir aukščiau esančių prioritetinių gyventojų grupių skiepijimas visomis šiuo metu registruotomis COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinomis. Vadovaujantis atnaujinta gyventojų skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina tvarka prioritetinėms gyventojų grupėms priklausantiems asmenims sudaryta galimybė pasirinkti konkretaus gamintojo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakciną.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias vienuolika savaičių COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami. Į klases jau grįžta pradinukai.

 Plačiau >

Nuo kovo 23 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose atnaujinamas fizinis lankytojų aptarnavimas – atveriami knygų fondai, teikiamos skaityklų, darbo su kompiuteriais paslaugos. Taip pat teikiamos spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo paslaugos. Mokymai, edukacijos, kultūriniai renginiai vis dar vykdomi nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo, kad galutiniai užbaigtas Šiaulių miesto savivaldybės surengtas konkursas paminklo „Tautos Laisvė“ idėjai ir projektui. Konkurso vertinimo komisija atrinko geriausius kūrybinius pasiūlymus, o pirkimo komisija įvertino kaip jie atitinka konkurso sąlygas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė pasirašė finansavimo sutartį su Vilniaus universitetu dėl Erdvės pritaikymo integruotam gamtos mokslų ugdymui ir Šiaulių miesto bendruomenės švietimui programai įgyvendinti, aktyvinant edukacinių integruotų gamtos mokslų erdvių kūrimą ir jų naudojimą ugdymo(si) procesui organizuoti, aktualizuojant gamtos tausojimo dvasią ir skatinant darnų vystymąsi, atskleidžiant biologinės ir kultūrinės įvairovių sąsajas; gerinant gamtamokslio ir aplinkosauginio švietimo prieinamumą miesto bendruomenei, skatinant jos savišvietą ir švietimo iniciatyvas bei tobulinant tam tinkamiausias edukacines erdves.

 Plačiau >

Kasmet kovo 22-ąją minima Pasaulinė vandens diena. Šiemet jos tema – „Vandens vertė“. Vanduo įvairiems žmonėms reiškia skirtingus dalykus. Mes klausiame: ką vanduo reiškia jums? Kiek vanduo yra svarbus jūsų namams ir šeimos gyvenimui, jūsų gerovei, kultūrinėms praktikoms, jūsų sveikatai, vietinei aplinkai?

 Plačiau >

2021 m. kovo 20 d., šeštadienį, Šiauliai  paminėjo Pasaulinę Žemės dieną. Prisikėlimo aikštėje suplazdėjo Žemės vėliava, o virtualioje erdvėje Šiaulių miesto savivaldybė ir Šiaulių kultūros centras kvietė žiūrėti menišką edukacinį vaizdo filmuką „Labas, Medi“. Pasaulinei Žemės dienai skirta ir medžių sodinimo akcija, kurioje dalyvavo įvairios Šiaulių miesto švietimo ir neformaliojo ugdymo įstaigos. Organizuojamos iniciatyvos įprasmino šių metų šūkį – „Atkurkime savo Žemę“ – ir priminė medžių sodinimo bei gamtos saugojimo svarbą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meno ir kultūros erdvės – Šiaulių dailės galerija, Šiaulių „Aušros“ muziejus ir kultūros centras „Laiptų galerija“ – paruošusios priimti visus besidominčius menu, istorija, kultūra. Kovo 20-ąją minimą Tarptautinę laimės dieną šiauliečiai galės praleisti ir lankydami parodas bei ekspozicijas.

 Plačiau >

Prieš prasidedant Lietuvos futbolo pirmosios lygos sezonui Šiaulių miesto meras apsilankė Šiaulių vyrų futbolo komandos treniruotėje. Artūras Visockas žaidėjams ir naujam ekipos treneriui linkėjo sėkmės ir pasidžiaugė, kad ši komanda dabar auginama teisingai ir ilgainiui Šiaulių futbolą kilstels į deramą poziciją šalyje.

 Plačiau >

Vyriausybės posėdyje nuspręsta, kad nuo pirmadienio, kovo 22 d., 45 savivaldybėse, taip pat ir Šiaulių mieste,  į klases galės sugrįžti pradinių klasių mokiniai. Leidžiamos kontaktinės konsultacijos abiturientams – grupėmis ne daugiau kaip po 5 mokinius. Pamažu bus atveriamas neformalusis vaikų ir suaugusiųjų švietimas.

 Plačiau >

Iki vasario 26 d. profilaktinius tyrimus turėjo teisę atlikti tik medikai, socialinės globos įstaigų darbuotojai, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai, psichologai ar psichoterapeutai, dirbantys kontaktiniu būdu. Nuo vasario 26 d. reguliariai registruotis tyrimui dėl koronaviruso gali:

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.