Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Žemės mokesčio, nekilnojamojo turto mokesčio ir nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifų dydžių nustatymo darbo grupė

Sudaryta
Šiaulių miesto savivaldybės

administracijos direktoriaus
2018-03-27 įsakymu Nr. A-477.

Darbo grupės sudėtis:

  • darbo grupės pirmininkas – Antanas Bartulis, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius;
  • pirmininko pavaduotojas – Marijus Velička, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas;
  • sekretorė - Vida Lašinienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė;
  • nariai:
    Evaldas Danilovas, Lietuvos žemės savininkų sąjungos Šiaulių skyriaus tarybos pirmininkas;
    Rolandas Gabrielaitis, Šiaulių pramonininkų asociacijos viceprezidentas, UAB „Bodesa“ direktorius;
    Alfredas Jonuška, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius;
    Irena Kučinskienė, Valstybės įmonės registrų centro Šiaulių filialo Nekilnojamojo turto kadastro ir registro skyriaus vedėja;
    Vaida Kalasevičienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento direktorė;
    Daiva Kerutienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir Finansų skyriaus vedėja;
    Kristina Šmidtienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėja;
    Kristina Vaičekauskienė, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Architektūros, urbanistikos ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė.
  • Nario teisėmis darbo grupėje dalyvaujantys Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariai:
    Vladas Artūras Balsys, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas;
    Rima Juškienė, frakcijos „Dirbame miestui“ atstovė;
    Danguolė Martinkienė, frakcijos „Darbas“ atstovė;
    Arūnas Rimkus, Liberalų sąjūdžio frakcijos atstovas;
    Pranciškus Trijonis, frakcijos „Už Šiaulius“ atstovas;
    Gedeminas Vyšniauskas, Socialdemokratų frakcijos atstovas.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-28 14:11:23 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: