Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Kovo 18 dieną, varžėsi Šiaulių regiono Junior Achievement LT programoje AcceleratorX jaunąsias bendroves įsteigę moksleiviai dėl daugiausiai pardavimų padariusios ir geriausią el. prekybos sprendimą sukūrusios jaunosios bendrovės vardo. Džiaugiamės savo jaunimu ir skelbiame rezultatus:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina 2021 metų užimtumo didinimo programą (toliau – Programa). Programa skirta Šiaulių miesto savivaldybės gyventojams, registruotiems Užimtumo tarnyboje, turintiems bedarbio statusą ir kurie atitinka Lietuvos Respublikos Užimtumo įstatymo 48 straipsnyje numatytas aplinkybes.

 Plačiau >

Praėjusią vasarą festivalyje „Klaipėdos muzikos pavasaris“ nuskambėjusi koncerto „Bach-Beethoven-Bartulis“ premjera sulaukė ir tarptautinio dėmesio. Ludwig van Beethoven „Trigubo koncerto“ vaizdo įrašu pasidalino „Youtube“ kanalas „Authentic Sound“, turintis daugiau nei 37 000 prenumeratorių ir pasiekiantis didelę, klasikinei muzikai neabejingų, klausytojų auditoriją visame pasaulyje.

 Plačiau >

Vadovaujantis atnaujinta gyventojų skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina tvarka prioritetinėms asmenų grupėms priklausantiems asmenims sudaryta galimybė pasirinkti konkretaus gamintojo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakciną. Asmenys nenorėję skiepytis, kai buvo kviečiami, arba atsisakę skiepytis siūloma COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina, gali iš naujo registruotis skiepijimui pasirinkta vakcina.

 Plačiau >

Penktadienį Vyriausybė pritarė siūlymui visoje šalyje karantiną pratęsti iki gegužės mėnesio. Velykų laikotarpiui taip pat grįžta ir judėjimo apribojimai. Nuo kovo 27 d. (šeštadienio) iki balandžio 5 d. būtų ribojamas judėjimas tarp savivaldybių. Tiesa žiedinėms savivaldybėms daroma išimtis.

 Plačiau >

Siekdami išlikti mažiausio sergamumo didžiuoju miestu Lietuvoje ir įveikti pandemiją, kviečiame savanorius prisijungti prie Šiaulių miesto vakcinavimo centro komandos! Šiuo metu vakcinavimo centrui labai reikalinga pagalba skambinant gyventojams, kviečiant juos atvykti pasiskiepyti bei užtikrinant srautų reguliavimą Vakcinavimo centre Šiaulių arenoje.

 Plačiau >

Tarp inovatyviausių Lietuvos ES projektų, nominuotų kasmetiniams Europos Komisijos organizuojamiems Europos projektų apdovanojimams „Regiostars2021“, Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) šiemet pateikė AB „Šiaulių energija“ Šiaulių termofikacinės elektrinės projektą.

 Plačiau >

Minint Baltarusijos Nepriklausomybės dieną ir palaikant už laisvę, demokratiją bei galimybę išreikšti savo valią sąžininguose rinkimuose kovojančius kaimyninės šalies žmones, Šiaulių miesto centre įžiebtas istorinės Baltarusijos vėliavos spalvų apšvietimas. Balta-raudona-balta spalvų prožektoriais apšviestas Šiaulių miesto savivaldybės bokštelis ir Prisikėlimo aikštės statinio stiklinė dalis.

 Plačiau >

Šiaulių oro uoste investuojanti bendrovė „Aviatic MRO“ raštu kreipėsi į Vyriausybę, Valstybės saugumo departamentą, tris ministerijas ir į Šiaulių miesto savivaldybę, pateikdama faktus apie savo veiklą. Bendrovės direktoriaus pasirašytame rašte teigiama, kad tai daroma atsižvelgiant į žiniasklaidoje tendencingai iškraipytą informaciją apie bendrovę ir jos vadovus. „Aviatic MRO“ vadovas Povilas Padaiga išdėstė teiginius apie šiuo metu bendrovės vykdomus projektus, taip pat informavo apie veiklai ir angarų statybai turimus leidimus, visų veiksmų derinimą su Tarptautiniame Šiaulių oro uoste tarnybą atliekančiu NATO junginiu. P. Padaiga tvirtina, kad jų verslas neturi sąsajų su Rusija ir jos sąjungininkais.   

 Plačiau >

Lengvatos ir atleidimai nuo vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimo taikomi tik Šiaulių mieste gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims arba turintiems nuosavybę Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Keleivių vežimo geležinkeliu bendrovė „LTG Link" pradeda žymų vietinių traukinių reisų, sustabdytų dėl antrosios pandemijos bangos, grąžinimą. Bendrovė ir pandemijos pradžioje, ir šiuo laikotarpiu užtikrino būtinąjį tarpmiestinį susisiekimą – tik buvo optimizavusi kursuojančių traukinių skaičių.

 Plačiau >

Šiaulių vakcinacijos centre COVID-19 vakcina pradėti skiepyti Šiaulių policijos pareigūnai. Šiaulių miesto savivaldybė viena pirmųjų šalyje ėmėsi policijos darbuotojų vakcinavimo. Šiaulių apskrities policijos komisariato vadovas džiaugiasi, kad kas dieną su visuomene bendraujantys policininkai pagaliau gaus apsaugą, to laukta jau seniai.

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – ŠRATC) administruoja vietinę rinkliavą iš atliekų turėtojų už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą Akmenės ir Radviliškio rajonų bei Šiaulių miesto savivaldybėse. ŠRATC kviečia gyventojus, kurie yra rinkliavos mokėtojai, rinktis elektroninius mokėjimo pranešimus: tai patogiau, paprasčiau, o svarbiausia - tausojami gamtos ištekliai. Mokėjimo pranešimus gausite elektroniniu paštu arba prisijungę prie Šiaulių regiono atliekų centro klientų savitarnos portalo (http://sratc.mokesta.lt).

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas prie puodelio kavos su techninę darbų priežiūrą vykdančiu inžinieriumi Vytautu Valiušiu aptarė Savivaldybei priklausančio socialinės paskirties pastato Tiesos g. 3 atnaujinimą. Meras paprašė darbus kontroliuoti kuo atsakingiau, nes ateityje šis pastatas galėtų tarnauti ir kitoms socialinėms reikmėms, pavyzdžiui, taptų senelių globos namais, jei laikui bėgant pavyks kitaip išspręsti laikinojo apgyvendinimo klausimą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 45 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 45 metai ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.