Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

 

Šiaulių oro uosto atnaujinimą palaiko Vyriausybės kanceliarija

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas lapkričio 11 dieną savo rašte, skirtame VšĮ Centrinei projektų valdymo agentūrai, pateikė papildomą informaciją apie teritorijų vystymo ir verslui palankios aplinkos gerinimo koncepciją, kitaip tariant – apie šiuo metu Šiaulių oro uoste vykstantį infrastruktūros atnaujinimo projektą. Ir vėl maloniai nustebino, kad itin operatyviai į Šiaulių vadovo raštą sureagavo Vyriausybės kanceliarija.

Šiaulių meras atkreipė dėmesį, kad įgyvendinant projektą, kurio metu investuojama į Lietuvos kariuomenei ir Šiaulių miesto savivaldybei nuosavybės teise priklausantį turtą ir kuriuo siekiama didinti viso Šiaulių regiono konkurencingumą, šiuo metu atlikta darbų už daugiau nei 5 milijonų eurų, tai reiškia, kad Šiaulių miesto savivaldybė savo 50 proc. indėlį jau skyrė ir bus priversta stabdyti darbus.

Norint tęsti tolimesnius darbus, reikalingas valstybės finansavimas, kurį Vyriausybė yra patvirtinusi Lietuvos ateities ekonomikos DNR plane.

„Labai norėtųsi, kad šiuo metu vykstančio finansavimo skyrimo techninės procedūros, dokumentų vertinimas VšĮ Centrinėje projektų valdymo agentūroje vyktų kuo sklandžiau ir greičiau. Šiuo įtemptu laiku labai dėkoju Vyriausybės kanceliarijai už demonstruojamą palaikymą. Vos gavę su mūsų projektu susijusį raštą, jie tą pačią dieną kreipėsi į VšĮ Centrinę projektų valdymo agentūrą, taip pat ir į Finansų ir Susisiekimo ministerijas prašydami, kad mūsų argumentai ir pateikti duomenys būtų atidžiai nagrinėjami ir vertinami“, – komentavo Šiaulių meras Artūras Visockas.

 

 

Pridedamas Šiaulių miesto mero raštas VšĮ Centrinei projektų valdymo agentūrai

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: