Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

 

 

Dėl stadiono klausiama šiauliečių nuomonės

Šiaulių meras Artūras Visockas inicijavo apklausą dėl stadiono paėmimo miesto poreikiams. Greta centrinio parko teritorijos esantis stadionas dar prieš kurį laiką pateko į privačias rankas. Šiauliečiai elektroninėje platformoje gali atsakyti, ar pritaria stadiono išpirkimui biudžeto lėšomis.

Po atostogų grįžęs Šiaulių meras Artūras Visockas žiniasklaidos atstovus informavo apie svarstymus miesto gyventojų poreikiams susigrąžinti stadioną šalia centrinio parko ir vadinamųjų Gilo statybų.  Savivaldybės administracijos specialistai jau surinko informaciją apie šį objektą. Stadionas į privačias rankas, pasak mero, pateko privatizuojant greta esančius statinius – tribūnas. Stadionas, kaip žemės sklypas, buvo priskirtas tribūnų valdytojams.

„Buvo atliktas turto vertinimas ir objektas įkainotas 29 tūkstančiais eurų, mes norėjome dalykiškai susitarti su objekto savininku, bet nepavyko. Inicijuojame apklausą, norėdami sužinoti šiauliečių nuomonę, ar jie pritartų, kad stadioną Savivaldybė išpirktų. Stadionas būtų išperkamas biudžeto lėšomis, taigi, norisi gauti mokesčių mokėtojų pritarimą. Kaip šiauliečiai nuspręs, taip ir elgsimės“, – komentavo Artūras Visockas.

Pareikšti nuomonę galima atsakant į klausimą elektroninėje formoje docs.google platformoje iki rugpjūčio 11 d. 10.15 val.

„Šiuo metu atnaujinamas centrinis parkas, būtų labai logiška greta puikiai sutvarkytos rekreacinės teritorijos turėti miesto bendruomenės poreikiams tarnaujantį prižiūrimą ir tvarkomą stadioną.  Savivaldybė taip pat stengiasi, kad miesto naudai išsispręstų ir vadinamųjų Gilo statybų likimas“, – sakė meras.   

Šiaulių savivaldybės vadovas priminė, kad rugsėjo mėnesį planuojama gyventojų apklausa kitu klausimu. Septynių seniūnaitijų teritorijoje numatoma vykdyti apklausą siekiant sužinoti, ar gyventojai pritaria Dainų ir Lyros takų sujungimui. Jei gyventojai pasisakys už šiuo metu miestui nepriklausančios tako atkarpos nuo Lyros gatvės iki pastato Lyros g. 13 išpirkimą, Šiaulių miesto savivaldybė gali pradėti turto paėmimo visuomenės reikmėms procedūrą.

 

 

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,

V. Lebedžio nuotrauka

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: