Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Po didelio snygio ir stiprių vėjų šią žiemą be elektros liko daugybė gyventojų, dalis jų be elektros išbuvo daugiau kaip savaitę. Pūga pridarė nuostolių ir Vilniaus bei kitų miestų gatvių apšvietimo tinklams. „Šiaulių gatvių apšvietimas“ didesnių gedimų išvengė - gatvių ir pėsčiųjų takų apšvietimas nebuvo nutrauktas nei vienai dienai. Visą parą budintys dispečeriai užfiksavo tik pavienius apšvietimo sistemos gedimus, kurie operatyviai buvo pašalinti.

 Plačiau >

Vasario 22 d. dėl užterštos oro masės iš pietų, teršalų (KD10; NO2) koncentracijos aplinkos ore viršijo nustatytas ribines vertes visoje šalyje. Smulkiųjų kietųjų dalelių KD2,5 koncentracija aplinkos ore taip pat ženkliai padidėjo iki pavojingo sveikatai lygio. Vasario 22 d. Šiauliuose viršyta vidutinė 24 val. kietųjų dalelių (KD10) koncentracijos ribinė vertė - 81 µg/m3, kai paros ribinė vertė 50 µg/m³.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias septynias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas pamažu mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Po pastarojo Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė įsakymą dėl galimybių atlikti profilaktinius COVID-19 tyrimus gamybos ir viešąsias paslaugas teikiančių miesto įmonių darbuotojams, kurie turi tiesioginį kontaktą su kitais asmenimis. Taip siekiama užkirsti kelią naujų viruso židinių susidarymui darbo kolektyvuose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė pastaraisiais metais skyrė nemenkas sumas biudžeto lėšų kurdama aplinką ir užtikrindama paslaugas specialiųjų poreikių turintiems žmonėms. Buvo investuojama į ugdymo ir švietimo infrastruktūrą, skirtą ne tik šiauliečiams, bet ir vaikams iš kitų Lietuvos savivaldybių. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją, prašydamas tęsti humanistiniais principais ir racionalumu paremtą bendradarbiavimą, kad paslaugų sistema vaikams ir jaunimui su sveikatos sutrikimais būtų išsaugota ir sėkmingai veiktų.

 Plačiau >

Tradicijos artėjant pavasariui organizuoti atvirų durų dienas nepakeitė ir karantino nulemti apribojimai. Šiaulių valstybinės kolegijos veiklos nesustoja! Kolegija vėl kviečia moksleivius, jų tėvus, mokytojus ir visus tuos, kurie domisi studijomis aukštojoje mokykloje, į atvirų durų dienas. Šįkart jos planuojamos nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ ragina savo vartotojus būti budriais ir apdairiais: karantino metu bendrovė nevykdo planinių karšto vandens skaitiklių keitimo darbų, tačiau tokias paslaugas gyventojams siūlo įmonės darbuotojais apsimetantys sukčiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė turi įdomų pasiūlymą reklamos versle dirbančioms įmonėms. Vasario 17 d. paskelbtas konkursas, kurio metu siūloma išsinuomoti neįprastą nuomos objektą – net kelias dešimtis (du „paketai“) miesto autobusų stotelių paviljonų. Keleiviams skirti paviljonai verslininkus galėtų sudominti dėl vitrininės sienelės, kurioje galima skelbti vaizdinę reklamą.

 Plačiau >

Šią savaitę bus toliau tęsiamas prioritetinėms grupėms priklausančių asmenų skiepijimas COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina. Šiaulių miestui šią savaitę skirta kiek daugiau, jau per 1000 vakcinos dozių, jų turėtų pakakti užbaigti praeitą savaitę pradėtą švietimo įstaigų darbuotojų vakcinaciją.

 Plačiau >

Vyriausybės sprendimu dvylikai kūrėjų už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui paskirtos Vyriausybės kultūros ir meno premijos. Tarp iškiliausių šalies kultūros atstovų – Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis.

 Plačiau >

„Ką pasakytumėte Karaliui Mindaugui? Už ką padėkotumėte Gabrielei Petkevičaitei-Bitei? Kuo jus įkvepia Povilas Višinskis? Ką apie šiandieninę Lietuvą papasakotumėte Vincui Kudirkai?“ – į šiuos klausimus atsakyti Lietuvos moksleivius kviečia Vasario 16-ąją prasidėjusi akcija „Laiškas istorijai“.

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija šeštą kartą pakvietė šalies įstaigas, visuomenines organizacijas ir lietuvių bendruomenes užsienyje surengti Lietuvių kalbos dienas. Atsižvelgus į esamą situaciją, šiais metais pasiūlyta pratęsti tradicinį Lietuvių kalbos dienų laikotarpį ir renginius organizuoti vasario–gegužės mėnesiais.

 Plačiau >

Vienos šventinės tradicijos nepakeitė net pasaulinė pandemija. Lygiai vidurdienį Prisikėlimo aikštėje suplevėsavusi trispalvė paskelbė, kad Šiauliai švenčia Valstybės atkūrimo dieną. Lietuvos gimtadienio sukakčiai miesto centre paruošta meninė kompozicija su Lietuvos himno eilutėmis, pagrindinėje aikštėje skambėjo lietuvių poetų eilėraščiai apie Lietuvą. Šiauliečius kvietė ir gausybė virtualių renginių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo apie Savivaldybės, valstybės ir verslo investicijas Šiaulių pramoninėje zonoje, taip pat pakomentavo, kokios galimybės įgyvendinti politikų siūlymus dėl nakvynės namų.  

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėjo: fiksuotas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, vis didesnė atliekamų COVID-19 testų dalis buvo neigiami. Tačiau visuomenės sveikatos specialistai sunerimo dėl praėjusios savaitės, sergamumo rodikliai, nors ir nežymiai, ėmė didėti.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.