Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Taip kasdien, diena po dienos, 7 dienas per savaitę, 24 val. per parą pradeda pokalbį Miesto koordinavimo skyriaus darbuotojai su miesto gyventojais. Vien per 4 pastaruosius mėnesius Jūsų, gerbiamieji šiauliečiai, dėka, sulaukėme daugiau nei 2400 informacinių pranešimų apie miesto problemas. Pastaruoju metu stebime, jog vis drąsiau ir aktyviau naudojatės naujomis galimybėmis būti išgirstiems.

 Plačiau >

Primename, kad Šiaulių miesto gyventojai gali naudotis paslauga – užsisakyti individualų didelių gabaritų atliekų išvežimą iš gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objekto. Šia paslauga vienas namų ūkis gali pasinaudoti vieną kartą per kalendorinius metus. Paslauga įvykdoma per 5 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir yra nemokama!

 Plačiau >

Į Šiaulių kraštą atvykęs Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Volodymyras Jacenkivskis apsilankė Kryžių kalne. Pagerbdamas už laisvę žuvusius Ukrainos karius, ambasadorius vėliavos spalvų kaspinais perrišo ukrainiečių pastatytus kryžius. Ceremonijoje dalyvavo Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios Šiaulių mieste. Juo Šiaulių miesto švietimo ir globos įstaigoms šiluma turi būti pradėta tiekti ne vėliau kaip iki spalio 14 d., visiems kitiems vartotojams – ne vėliau kaip iki spalio 16 d. Šiaulių rajone nuo spalio 12 d. skelbiama šildymo sezono pradžia švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose, nuo spalio 14 d. – gyvenamuosiuose namuose ir biudžetinėse įstaigose. AB „Šiaulių energija“ užtikrina vartotojus, kad naujam šildymo sezonui yra tinkamai pasiruošta.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė antrąjį paminklo „Tautos Laisvė“, kuris turėtų būti pastatytas baigiamoje rekonstruoti Prisikėlimo aikštėje, idėjos konkursą. Pasiūlymų laukiama iki 2021-ųjų metų sausio 5-osios. Projektavimo užduotis skelbiama CVPP. Šį kartą tikimasi didesnio kūrėjų aktyvumo, nes šiame etape bus renkama ir perkama tik paminklo idėja ir projektas. Vėliau, pasirinkus projektą, bus skelbiamas kitas konkursas, susijęs su jo įgyvendinimu.

 Plačiau >

Ketvirtadienio popietę posėdžiavusi  Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija (ESK) aptarė COVID-19 situaciją Šiaulių mieste. Konstatuota, kad padėtis negerėja. Išklausius siūlymus, nuspręsta šiuo metu galiojančias viruso valdymo priemones palikti galioti iki spalio mėn. pabaigos, atsirado ir naujų punktų.

 Plačiau >

Vilniuje, minint Vietos savivaldos dieną, jau penkioliktą kartą įteikti svarbiausi šalies savivaldos apdovanojimai – „Auksinės krivūlės“. Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje tradiciškai visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikė „Auksinės krivūlės“ statulėles konkrečiose srityse nusipelniusioms savivaldybėms. Šiauliams teko nominacija „Už viešosios diplomatijos puoselėjimą“.

 Plačiau >

Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios. Pirmiausia šildymas bus įjungtas Šiaulių miesto švietimo ir globos įstaigose, o savaitės pabaigoje – jau ir visiems vartotojams.

 Plačiau >

Šio pirmadienio, spalio 12 dienos, spaudos konferencijoje dalyvavęs Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika kalbą pradėjo nuo gerų naujienų: į Šiaulius dirbti atvyks naujas direktoriaus pavaduotojas medicinai, daktaras, turintis pedagoginės ir vadybinės patirties ir iki šiol darbavęsis Respublikinėje Kauno klinikinėje ligoninėje, Gintaras Kramilius. Taigi, ligoninė toliau sėkmingai į Šiaulius pritraukia profesionalus ir stiprina savo komandą.

 Plačiau >

Užbaigtas remontuoti Šiaulių vandentiekio bokšto fasadas. Atnaujinto bokšto sienoje pilnai atidengtas ir sutvarkytas rastas raudonų plytų kryžius. Ilgus dešimtmečius po tinko sluoksniu slypėjęs šis unikalus istorinis ženklas, atgręžtas į Vasario 16-osios gatvę, dabar yra matomas visiems.

 Plačiau >

tikrai taip,  kreipiamės į visus Šiaulių miesto priemiesčių, kaimyninių rajonų ir gretimų savivaldybių gyventojus – kuo tikriausius mūsų miesto kaimynus!

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2020 m. spalio 12-15, 28, 29 d. šviesiu ir tamsiu paros metu, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) karinėje teritorijoje bei AB prieigose, vykdys lauko taktines pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, bus naudojami imitaciniai šaudmenys.

 Plačiau >

Šiaulių mieste gyvuoja graži tradicija. Kiekvieną rudenį, švenčiant Tarptautinę mokytojų dieną, Šiauliuose išrenkama 10 labiausiai nusipelniusių, aktyviausių pedagogų. Jie žinomi savo profesiniais pasiekimais, visuomenine veikla ir, svarbiausia – turi dvasinius raktus į savo mokinių širdis. Šiais metas nebuvo galimybių surengti iškilmingo apdovanojimų renginio, tad nuspręsta, kad Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikins Metų mokytojus jų mokyklose.

 Plačiau >

Primename, kad nuo 2020 m. spalio 12 d. šiais metais bus vykdomas paskutinis didelių gabaritų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu.

Grafikus galite rasti čia:

Individualių valdų gyventojams

Daugiabučių gyventojams

 Plačiau >

Išsiskyrimas su šeimos nariu – visuomet skausmingas. Dar skausmingesnis ir, rodos, nepakeliamas jis tuomet, kai artimasis iškeliauja amžinybėn. Nuo nevaldomo pykčio iki pakitusių asmenybės bruožų – tai kelias, kurį nueina mylimo žmogaus mirtį išgyvenęs žmogus.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.