Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Informuojame, kad vis dažniau iš Šiaulių miesto gyventojų gauname pranešimus su vaizdo medžiaga, kuriuose užfiksuoti atliekų tvarkymo pažeidimai. Dalinamės 2020 m. gruodžio 16 d. 15.24 val. gauta vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuota, jog, adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 16, Šiauliuose, galimai įmonės darbuotojas naudojasi daugiabučių namų gyventojams skirtu kolektyviniu (bendro naudojimo) mišrių komunalinių atliekų konteineriu ir į šį konteinerį meta draudžiamas atliekas, t. y., gamybines ir kitas ūkinės veiklos atliekas. Šiuo metu Šiaulių miesto savivaldybės administracijos darbuotojai nagrinėja gautą pranešimą ir ieško pažeidėjo. Vaizdo įrašas

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė tinklalapyje www.siauliai.lt skelbia pirminį 2021 metų Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto ir 2021-2023 metų Strateginio veiklos plano projektus.

 Plačiau >

Įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 21 d. sprendimą Nr. V- 2985, informuojame apie Šiaulių miesto asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbo laiką 2020 m. gruodžio 25-27 d. ir 2021 m. sausio 2-3 d. dienomis.

 Plačiau >

Šiauliuose kalėdinę atmosferą kuria ir prie miesto puošimo prisideda patys gyventojai. Gruodžio pradžioje paskelbta akcija kvietė puošti langus šviečiančiomis dekoracijomis. Prie akcijos šiauliečiai noriai prisijungė – puošė namus ir darbovietes, o kalėdine dvasia dvelkiančiomis nuotraukomis noriai dalijosi interneto erdvėje.

 Plačiau >

Kūčių išvakarėse Šiaulių  miesto savivaldybė jungiasi prie Lietuvos miestuose ir miesteliuose vyksiančios tylos ir solidarumo valandos, kuri kviečia Lietuvą sustoti ir solidarizuotis su tais, kam sunkiausia. Šiauliuose gruodžio 23-ąją vienai valandai bus užgesintos pagrindinės miesto eglutės Prisikėlimo aikštėje šviesų girliandos ir šventinės puošmenos, apžvalgos aikštelės apšvietimas, tylos minute pagerbtos COVID-19 aukos.

 Plačiau >

Facebook platformoje gyventojams pradėjus dalintis informacija, kad esą slepiama informacija apie vietinės rinkliavos lengvatas už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, norime patikslinti, kad atleidimų ir lengvatų klausimas nėra ir niekada nebuvo laikomas paslaptyje, informacija teikiama elektroniniu paštu, telefonu, internetiniame puslapyje www.sratc.lt.

 Plačiau >

Kviečiame visus šiauliečius iki 2021 m. sausio 5 dienos internetu balsuoti už atletus, komandas ir trenerius, kurie, Jūsų nuomone, yra verti šių metų sporto žmonių vardo. Primename, kad karantino laikotarpiu Lietuvoje ir visame pasaulyje neįvyko daugelis čempionatų ir pirmenybių, todėl siūlome įvertiniti ir į 2019/2020 metų sportinius pasiekimus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijos metu kreipėsi į šiauliečius ne tik linkėdamas gražių švenčių, bet ir kviesdamas susimąstyti. A. Bartulis retoriškai klausia, ar viską padarėme, kad prie šių metų šv. Kūčių vakarienės stalo būtų mažiau išėjusiems artimiesiems skirtų tuščių lėkštelių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Nors padėtis išlieka labai sudėtinga, praėjusią savaitę epidemiologinė situacija nežymiai pagerėjo. Pateikta informacija ir apie tai, kaip šiauliečiai laikosi saviizoliacijos ir karantino reikalavimų.

 Plačiau >

Įtemptai pandeminei situacijai šalyje negerėjant ir gyventojų sergamumui nemažėjant, Šiauliai solidarizuojasi su kitais miestas – šiais metais tradicinių naujamečių fejerverkų nuspręsta atsisakyti. Šiauliečiai raginami būti sąmoningais ir atsakingais, vengti susibūrimų ir šventes pasitikti saugiai, kad kiti metai galėtų būti šviesesni.

 Plačiau >

Gera žinia keturkojų augintinių šeimininkams – prieš didžiąsias 2020 m. žiemos šventes visose Šiaulių miesto šunų vedžiojimo aikštelėse įrengti nauji įrenginiai, skirti dresuoti šunims. 5-ose aikštelėse, esančiose Gegužių g. parkelyje „Beržynėlis“, prie K. Korsako g. 59 namo, Lieporių parke prie V. Grinkevičiaus g., prie Zoknių progimnazijos, Pelkių g., prie Mechanikų g. 13, 15 Rėkyvoje, įrengtos estakados ir piramidės šunims dresuoti, o Lieporių parke esančioje didžiausioje aikštelėje papildomai įrengti ir barjerai.

 Plačiau >

Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pastebima komentarų dėl Laikinojo apgyvendinimo tarnybos veiklai skirto pastato (Tiesos g. 3) remonto darbų sutarties, diskutuojama dėl remonto darbų kainos. Siekiant išsklaidyti abejones viešojo pirkimo teisėtumu pateikiame informaciją apie buvusių mokslo paskirties pastatų kapitalinio remonto darbų viešąjį pirkimą (toliau - Konkursas) ir paaiškiname, kad laimėjęs ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas buvo nustatytas vadovaujantis Viešųjų pirkimų įstatymo 45 straipsnio nuostatomis ir laimėjęs pasiūlymas atitiko visas VPĮ 45 straipsnyje nurodytas sąlygas.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų kovo 18 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos išplėstinė seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų vasario 12 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Interreg BSR projektas „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA) kviečia dalyvauti konferencijoje, skirtoje aptarti transporto modeliavimą ir duomenų valdymą. Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienomis Taline, Estijoje.Datos: 2018 m. gruodžio 4 – 5 dienos

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.