Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės administracija sulaukė džiugios žinios iš Vidaus reikalų ministerijos. Šiaulių miestui paskirtas Europos Tarybos ženklas už nepriekaištingą valdymą. Šiaulių miesto savivaldybė dalyvavo projekte, kurio metu buvo vertinama, kaip savivaldybės institucijos laikosi Europos Tarybos nustatytų 12-kos Gerojo valdymo principų. ELOGE – Europos ženklo už nepriekaištingą valdymą oficiali apdovanojimų ceremonija vyks jau pirmadienį – lapkričio 30 d.

 Plačiau >

Kasmet Šiaulių UNESCO klubas perspektyviems ir talentingiems jauniems šiauliečiams, pasižymėjusiems kultūros, mokslo, meno, švietimo ir kt. srityse UNESCO kuruojamose srityse įteikia „Šiaulių UNESCO klubo premiją“.

 Plačiau >

Šiaulių universiteto Botanikos sodas nesiruošia pasinerti į žiemos miegą – visą gruodį (iki švenčių)  jie dirbs ir savaitgaliais. Jei kyla klausimų, ką galima pamatyti žiemą sode, kurio visas grožis atsiskleidžia vasarą, nesukite galvos, o ruoškitės išvykai į žiemos šventėms besiruošiančią ramybės oazę visai netoli Šiaulių miesto centro.

 Plačiau >

Lapkričio 24 d. Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė konkursą ir siūlo išsinuomoti negyvenamosios paskirties patalpas miesto centrinėje dalyje ir Dainų mikrorajone. Itin įdomus nuomos objektas šiame konkurse – net 41 miesto autobusų stotelių paviljonas. Keleiviams skirti paviljonai verslui galėtų būti įdomūs dėl vitrininės sienelės, kurioje galima skelbti reklamą.

 Plačiau >

LRT PLIUS pristato laidų „Stop juosta“ ciklo apie Šiaulius III dalį. Kviečiame žiūrėti sekmadienį (lapkričio 29 d.) 12.30 val. Šio maršruto veikėjai: architektūros istorikė Jolita Kančienė, „Aušros“ muziejaus darbuotoja Jovita Vilimaitienė, Šiaulių mušamųjų grupė „Ritmas kitaip“.

 Plačiau >

Jau antrus metus iš eilės Šiaulių miesto savivaldybė skelbė bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų atrankos konkursą, kvietė teikti pasiūlymus. Pateiktus projektus peržiūrėjusi darbo grupė jau paskelbė galutinį projektų sąrašą, o idėjų autoriai virtualioje erdvėje pristatė savo pasiūlymus miesto bendruomenei.

 Plačiau >

Lapkričio pradžioje Šiaulių krašto savivaldybių merai pasirašė sutartį dėl Šiaulių regiono plėtros tarybos steigimo.  Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegija, pirmininkaujama Šiaulių miesto mero Artūro Visocko, jau pirmame posėdyje nusprendė skelbti konkursą į Šiaulių regiono plėtros tarybos administracijos direktoriaus pareigas.

 Plačiau >

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, siekdama padėti nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams, sukūrė įvairių paramos priemonių – jos jau pasiekia sunkumų patiriančias įmones. Tačiau viešojo keleivinio transporto įmonės, kurių steigėjai yra ne verslas, o savivaldybės, kol kas lieka užribyje. Šiaulių meras Artūras Visockas įsitikinęs, kad vežėjams, karantino metu vykdantiems keleivių vežimo miesto maršrutais viešųjų paslaugų įsipareigojimus, turėtų būti  kompensuotos papildomos išlaidos.

 Plačiau >

Kandidatų į seniūnaičius veiklos programos ir jų įgyvendinimo aprašymai:
Janinos Antukienės (Aukštabalio g. seniūnaitija)
Arvydo Augo (V. Kudirkos seniūnaitija)
Tomo Kino (Kuršėnkelio seniūnaitija)
Edvardo Kuviko (Aukštabalio g. seniūnaitija)
Egidijaus Raudžio (Parko seniūnaitija)
Astos Švedienės (Talkšos seniūnaitija)
Vidos Vainoraitės (Gytarių g. seniūnaitija)

 Plačiau >

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, kiekvienas gyvenantis individualiame name, šildosi pagal poreikius. Individualių namų gyventojai įpratę šildytis malkomis ar panašiu kuru, žino, kad išdegus susikaupia pelenai, kuriuos privalu išvalyti. Pelenus, priklausomai nuo naudojamo katilo, įprastai reikia valyti dažniau nei vieną kartą per savaitę. Kyla klausimas, o kur juos dėti?

 Plačiau >

Seniausias tradicijas turintis vaikų ir moksleivių muzikinis konkursas „Dainų dainelė“ šiemet šiauliečiams buvo itin dosnus. Tarp 40 laureatais tapusių solistų ir meno kolektyvų iš visos šalies 6 laureatų vardai atiteko jauniesiems šiauliečiams. Jiems įteiktos Šiaulių mero Artūro Visocko padėkos ir saldžios dovanos.

 Plačiau >

Skatindama viešojo sektoriaus auditų pažangą, aukščiausioji audito institucija – Valstybės kontrolė jau ketverius metus siekia pastebėti ir įvertinti savo kolegas už darbe taikomą novatorišką praktiką, netradicinius auditų atlikimo ar kasdienio darbo organizavimo metodus. Šiemet apdovanojimas už novatoriškumą atiteko šiauliečiams.  

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius ir „Aido“ filialas (Aido g. 27) 2020 m. įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės dalinai finansuotą projektą „Bibliote@ – atvira idėjų ir susitikimų erdvė“. Nors ir susiklosčius sudėtingesnėms sąlygoms dėl esamos pandeminės situacijos, projekto veiklos nenutrūko: vasaros metu, laikantis visų saugumo priemonių, sėkmingai vyko bibliotekoje, o vėliau – ir virtualioje erdvėje.

 Plačiau >

Atliekų rūšiavimas suteikia galimybę naudoti tai, kas jau kartą buvo panaudota – nauji daiktai gaminami iš antrinių žaliavų, taip taupant gamtinius išteklius ir mažinant gamybos, atliekų tvarkymo išlaidas bei į sąvartyną patenkančių atliekų kiekį.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.