Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių priemiesčių gyventojai tikriausiai neretai pagalvoja apie galimybę gyventi miesto teritorijoje. Juolab, kad dalis miesto paslaugų ir dabar pasiekia rajono žmones: vandenį aplinkinėse gyvenvietėse tiekia „Šiaulių vandenys“, keleivius veža „Busturo“ autobusai, mokyklos, darželiai ir parduotuvės daug kam arčiau mieste. Šiaulių miesto savivaldybė jau gavo pirmą prašymą spręsti dėl galimybės oficialiai prisijungti Žaliūkių kaimo teritoriją.

 Plačiau >

Seimo valdyba suformavo specialią darbo grupę, kuriai yra pavesta per pusmetį atlikti rimtą Lietuvos rinkimų sistemų ir juos lydinčių teisės aktų peržiūrą. Darbo grupė kviečia iki š.m. gegužės 1 d. visas Lietuvos politines, institucijas, nevyriausybines ir kitas organizacijas, kurios vienaip ar kitaip dalyvauja rinkimų procese, teikti savo siūlymus, ką norėtumėte koreguoti šiuose įstatymuose:

 Plačiau >

Vienas seniausių Šiauliuose renovuotų daugiabučių – Stoties g. 14 namas, pastatytas 1921 metais, pripažintas vienu iš trijų „Metų renovacijos projekto 2021“ rinkimų nugalėtojų. Rinkimus surengė Būsto energijos taupymo agentūra (BETA),  kvietusi visus Lietuvos gyventojus rinkti geriausius įgyvendintus projektus. Iš viso rinkimuose dalyvavo 14 projektų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione, apžvelgtos vakcinavimo aktualijos. Taip pat kalbėta apie būtinybę užtikrinti keleivių saugumą viešajame transporte, aptartos kitos miesto aktualijos.

 Plačiau >

Balandžio 13 d. (antradienį) nuo 10:00 val. iki 15:00 val. visi darbuotojai, dirbantys mažmeninės prekybos įmonėse  (kurios nesudarė darbuotojų, norinčių pasiskiepyti nuo COVID-19, sąrašų) arba užsiimantys prekyba pagal pažymą ar verslo liudijimą ir kontaktuojantys su klientais (kasininkai, turgaus prekybininkai, salės darbuotojai, apsaugos darbuotojai ir kt.), yra laukiami vakcinavimo centre Šiaulių arenoje (Jono Jablonskio g. 16).

 Plačiau >

Šiais metais Lietuvoje Kultūros diena balandžio 15-ji bus minima 15-tą kartą ir šalyje keliama Taikos vėliava. Primename, kad Lietuvos Respublikos Seimas 2006 m. liepos 19 d. įteisino Kultūros dieną kaip atmintiną. Kultūros dienos data susieta su Rericho Paktu – sutartimi dėl kultūros vertybių apsaugos karo ir taikos metu, pasirašyta Vašingtone 1935 m. balandžio 15 d. 21 Amerikos žemynų šalies. Ši sutartis tapo 1954 m. UNESCO Hagos „Kultūros vertybių apsaugos ginkluoto konflikto atveju konvencijos“ pagrindu.

 Plačiau >

Šiauliečiai, priklausantys 65 metų ir vyresnių asmenų grupei, kviečiami registruotis skiepijimui COVID-19 ligos vakcina savarankiškai arba su artimųjų pagalba.  Prašome užpildyti registracijos formą ČIA (pridedama). Užsiregistravus bus susisiekiama ir paskiriama skiepijimo data ir laikas. 

 Plačiau >

NATO oro policijos misiją vykdantys Italijos karinių oro pajėgų kariai, vadovaujami pulkininko Daniele Donati, šventų Velykų išvakarėse su dovanomis aplankė Šiaulių šv. Petro ir Pauliaus Katedros parapijos vaikų dienos centrą.

 Plačiau >

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro Gyventojų skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina organizavimo tvarkos aprašo pakeitimu, atsiradus aukščiau esančių prioritetinių grupių skiepijimui skirtos ir nepanaudotos vakcinos likučiui, gali būti pradėti skiepyti didžiųjų (daugiau nei 100 darbuotojų) įmonių darbuotojai. Prioritetas teikiamas įmonėms, vykdančioms veiklą, priklausančioms Ekonominės veiklos rūšių klasifikatoriaus sekcijai, kurioje nurodytose veiklose praėjusį ir (ar) einamąjį mėnesį nustatyta daugiausia COVID-19 ligos protrūkių.

 Plačiau >

Balandžio 8 diena. Per praėjusią parą Šiaulių mieste užregistruota 15 naujų užsikrėtimo atvejų. COVID-19 virusu šiuo metu serga 196 šiauliečiai. Per pastarąją parą atlikta 720 koronaviruso testų, iš jų 15 (2,5 proc.) teigiami. Pirmąja vakcinos doze nuo COVID-19 viruso buvo paskiepyta 255 asmenų, antrąja doze - 53. Iš viso Šiaulių mieste paskiepytų pirmąja doze yra 14514, o antrąja - 6698.

 Plačiau >

Pastarajame posėdyje Šiaulių miesto taryba priėmė sprendimą dėl Šiaulių miesto savivaldybės 2021 m. Socialinių paslaugų plano patvirtinimo. Šiaulių miesto savivaldybės Administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijos metu pristatė Socialinių paslaugų planą, pabrėžė jo svarbą ir naudą. Siekiama, kad kuo didesnė visuomenės dalis turėtų galimybę susipažinti su mieste teikiamomis paslaugomis, ir jomis naudotųsi atsiradus poreikiui. „Tai yra labai svarbus dokumentas, rodantis, kaip mūsų mieste veikia socialinių paslaugų sistema, kokia jinai yra didžiulė savo apimtimi ir turiniu,“ – sakė A. Bartulis.

 Plačiau >

Daug jaunųjų talentų į pasaulį išleidusi žinoma smuiko pedagogė, mokytoja ekspertė Nijolė Prascevičienė pasitiko gražią gyvenimo sukaktį. Jubiliejaus proga Šiaulių miesto garbės pilietę pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. N. Prascevičienei įteiktas žinomo Šiaulių dailininko  kūrinys.

 Plačiau >

„Šiaulių gatvių apšvietimas“, kartu su kitomis Šiaulių miesto savivaldybės valdomomis įmonėmis žengdamas koja kojon su žaliosios energijos naujovėmis, pradeda saulės šviesos energijos fotovoltinės elektrinės įrengimo darbus. Elektrinė galės pagaminti iki 50 000 kilovatvalandžių elektros energijos per metus. Tokio kiekio užteks, kad visus metus galėtų veikti bent pusė Šiaulių miesto šviesoforų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės spaudos konferencijoje Rėkyvos progimnazijos direktorius Romas Senkus pristatė Rėkyvos progimnazijos rekonstrukcijos eigą. Ne vienerius metus lauktas mokyklos išplėtimo projektas sėkmingai startavo praėjusių metų rudenį.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.