Balsuokite už Metų žodį ir Metų posakį      

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Mažėjanti teigiamų koronaviruso tyrimų dalis mobiliajame punkte, augantis gyventojų sąmoningumas bei gautos vakcinos leidžia manyti, kad epidemiologinė situacija Šiauliuose gerėja. Šiaulių miesto savivaldybė taip pat „iškrito“ iš didžiausio sergamumo savivaldybių dešimtuko ir šiuo metu yra 32-oje pozicijoje iš 60 savivaldybių. Šią savaitę nuo koronaviruso bus pradėti skiepyti globos įstaigų gyventojai ir darbuotojai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto  meras Artūras Visockas kviečia švietimo įstaigas, institucijas, įstaigas ir organizacijas bei visus geros valios žmones prisiminti 1991 metų sausį iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie gražios pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“, sausio 13 d. 8 valandą ryto kartu dešimčiai minučių languose uždegant vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes.

 Plačiau >

Garbingą 60-metį pasitikusį Lietuvos nusipelniusį žolės riedulio trenerį, šiaulietį Vaidotą Vaičeliūną jubiliejaus proga pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Miesto vadovas dėkojo treneriui už ilgametį pasiaukojamą darbą ir žolės riedulio sporto šakos populiarinimą, už pergales, garsinusias Šiaulių miesto ir Lietuvos vardą.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir Aplinkos projektų valdymo agentūra kviečia gyventojus prisijungti prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos.

Aplinkos ministerija ir APVA, siekdami atkreipti gyventojų dėmesį į tai, jog savo būstą prijungę prie nuotekų tinklų jie mažiau terš aplinką ir gaus naudos, vykdo socialinės reklamos kampaniją, kuria skatina gyventojus prisijungti prie centralizuotos nuotekų surinkimo sistemos.

Apie prisijungimo prie nuotekų tinklų naudas galite sužinoti internetinėje svetainėje www.prisijungsiu.lt

 Plačiau >

Penktadienį ir visą savaitgalį prognozuojami krituliai, sniegas. Gatvės ir šaligatviai yra nuolat barstomi pabaigus snigti, tačiau eismo sąlygos lieka sudėtingos. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį iš sausio 8 d.  į sausio 9 d. numatomi pavojingi metrologiniai reiškiniai: šlapdriba, plikledis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė Šiaulių miesto merui ir Savivaldybės administracijos direktoriui adresuotas Jaunimo reikalų departamento raštas. Jame įvertinti Šiaulių pasiekimai jaunimo politikos srityje, dėkojama Savivaldybės administracijai ir jaunimo reikalų koordinatorei.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ – Šiaulių miesto savivaldybės energetinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos įgyvendinimo administratorius – šiuos metus pradėjo džiugiai, baigdama dar vieno daugiabučio renovaciją. Dvaro g. 53, Šiauliuose namo gyventojai jau gali mėgautis jo atnaujinimo nešama įvairiapuse nauda: didesniu energetiniu efektyvumu, pagerėjusiomis gyvenimo sąlygomis, gražesne namo ir viso miesto aplinka, padidėjusia nekilnojamo turto verte. Kviečiame detaliau susipažinti su šio projekto metu nuveiktais darbais ir suskubti pasinaudoti naujausiu kvietimu teikti paraiškas renovacijai, nes jų teikimo laikas pratęstas iki šių metų birželio 1 d.

 Plačiau >

Artimiausiu metu Šiauliuose bus ne tik tęsiamas COVID-19 ligos gydyme dalyvaujančių medikų, bet ir kitų medicinos darbuotojų, savanorių vakcinavimas. Vakcinų jau sulauks ir didžiausios rizikos pacientai, mobiliųjų punktų ir karščiavimo klinikų, slaugos, palaikomojo gydymo ir socialinės globos įstaigų darbuotojai ir gyventojai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija kviečia dalyvauti Savivaldybės 2021 m. biudžeto projekto pristatymuose. Biudžeto pristatymas tarybos nariams ir visuomenei vyks sausio 20-21 dienomis nuotoliniu būdu nuo 15 iki 17 val. Pristatymą bus galima stebėti Šiaulių miesto savivaldybės YouTube kanalu.

 Plačiau >

Šiaulių mieste bibliotekos savo skaitytojams pristato naują nemokamą paslaugą – knygomatus. Nuo šiol jų skaitytojai gali Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos ir Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos kataloguose užsakytas knygas atsiimti jiems patogiu laiku, tiek karantino metu, tiek jam pasibaigus, net ir bibliotekų nedarbo laiku. Knygomatai – tai Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos inicijuoto projekto „Informacinių išteklių prieinamumo didinimas Šiaulių mieste“, kurį finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė, rezultatas. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka buvo šio projekto partnere.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ir šiais metais kviečia gyventojus į nemokamus skaitmeninio raštingumo mokymus pažengusiems nuotoliniu būdu! Kursai orientuoti į praktinius gebėjimus, todėl įgytas žinias ir įgūdžius dalyviai galės panaudoti savo kasdienėje veikloje – naudojantis soc. tinklais, internetiniais tinklalapiais, apmokant sąskaitas internetu ir kt.

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad nupuoštos eglutės, jų šakos, Šiaulių mieste surenkamos trimis būdais:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje priminė, kad sausio 1 dieną baigėsi duotas terminas metalinių garažų bendrijų savininkams. Iki Naujųjų savo garažus nusigriauti ir išsivežti turėjo 3-iosios (Sembos g. 2) ir 4-osios (Rygos g.) metalinių garažų eksploatavimo bendrijų nariai. Po Savivaldybės vadovų pasitarimo nuspręsta kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Šiaulių skyrių su prašymu dar mėnesį nebausti nespėjusių susitvarkyti savininkų.

 Plačiau >

Iki pat gražiausių metų švenčių aktyviai už idėjas Šiauliams balsavusių miesto gyventojų balsai buvo suskaičiuoti! Itin didelio palaikymo mažos vertės projektų kategorijoje sulaukė Rėkyvos gyventojų pasiūlyta iniciatyva. Iš viso už Saulės miestui pasiūlytus projektus savo balsus atidavė 3012 miesto gyventojų.

 Plačiau >

Balsavimas už idėjas Šiauliams jau baigtas, balsai suskaičiuoti! Šiemet už Saulės miestui pasiūlytus projektus savo balsus atidavė 3012 miesto gyventojų. Paaiškėjo rezultatai didelės vertės projektų kategorijoje.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.