Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Šiaulių oro uosto atnaujinimas bus tęsiamas!

Lietuvos ateities ekonomikos DNR plano veiksmus ir projektų įgyvendinimą kuruojančiame Investicijų komitete pritarta koncepcijai „Teritorijų vystymas ir verslui palankios aplinkos gerinimas regionuose / MRO (orlaivių aptarnavimo) veiklos plėtra Šiaulių oro uoste“. Šiaulių oro uosto infrastuktūros atnaujinimui numatytos Vyriausybės lėšos leis toliau tęsti Savivaldybės finansais pradėtus darbus.

„Šio ryto nervinis drebulys vis dar krečia. Ką tik Investicijų komitete pritarta 4.7 mln. eurų sumai, kurios pagrindinis tikslas yra pritraukti privačias investicijas į Šiaulių oro uostą ir taip įdarbinti Valstybės turtą. Ši Vyriausybė labai atsakingai vykdė ir vykdo regioninę politiką iki pat savo darbo pabaigos. Nuoširdi vieša padėka miesto ir regiono gyventojų vardu Prezidentūrai, Finansų ir Susisiekimo ministerijoms, visai LR Vyriausybei bei 84 Seimo nariams. Mums būtinos inžinerinės krypties darbo vietos. Sėkmės mums visiems“, – pasibaigus posėdžiui komentavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Šiaulių oro uostas yra didžiausios vertės ir strateginės reikšmės valstybės turtas Šiaurės Lietuvoje. Didelį ekonominį potencialą turinčio objekto atnaujinimui investuota apie 5 milijonus eurų iš Šiaulių miesto biudžeto. Atnaujintoje dalyje privatūs investuotojai – bendrovė „Aviatic MRO“ įkurs didžiausią Europoje orlaivių techninės priežiūros ir remonto centrą, vėliau numatomas karinių orlaivių pilotų ir pagalbinių tarnybų mokymų centro atsiradimas. Pirmieji investuotojai jau kuriasi, tokių investicijų, steigiančių naujas aukštos pridėtinės vertės darbo vietas, gali būti daug daugiau – šiuo metu kaip tik paskelbtas aukcionas dėl oro uosto teritorijoje esančių laisvų žemės sklypų nuomos.

 Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: