Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Informuojame, kad skelbiamas teikimų Šiaulių miesto savivaldybės premijai Valstybinio Šiaulių dramos teatro kūrybiniams darbuotojams gauti priėmimas. Teikimo formą ir Šiaulių miesto savivaldybės premijos Valstybinio Šiaulių dramos teatro kūrybiniams darbuotojams nuostatus galima rasti Savivaldybės interneto svetainėje adresu /index.php?22536804

 Plačiau >

Visi 60 šalies merų pasirašė kreipimąsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą, Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen ir Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę. Miestų ir rajonų vadovai sako, kad Lietuvoje savivalda vis dar podukros vietoje. Tą patį tvirtina Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija, jos atstovų nuomone, Lietuvoje vietos valdžios institucijos šiuo metu nėra pakankamai savarankiškos, neturi sąlygų savarankiškai sukaupti daugiau lėšų, kad galėtų investuoti į kokybiškų viešųjų paslaugų gyventojams kūrimą.

 Plačiau >

Kovo 8-19 dienomis jaunieji antrepreneriai, programos „AcceleratorX“ dalyviai visoje Lietuvoje, kviečiami dalyvauti regioninėse eXpo Dzūkijoje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Ukmergėje ir Vilniuje – visos jos vyks vienu metu. eXpo šiemet organizuojamos tik nuotoliniu būdu, keliais etapais:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos iniciatyva atnaujinama informacija apie Šiaulių mieste įregistruotas ir veikiančias bendruomenines organizacijas.
Pagal Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymą, priimtą 2018 metų gruodžio 13 d., bendruomeninė organizacija – asociacija, kurios steigėjai ir nariai yra gyvenamosios vietovės bendruomenės (jos dalies arba kelių gyvenamųjų vietovių) gyventojai (jų atstovai) ir kurios paskirtis – per iniciatyvas įgyvendinti viešuosius interesus, susijusius su gyvenimu kaimynystėje.

 Plačiau >

Nuo šiol kur kas daugiau visuomenės grupių narių galės išsiaiškinti, ar yra persirgę koronavirusu (COVID-19) ir ar šiuo metu nėra viruso nešiotojai, atlikdami profilaktinius tyrimus. Visoje šalyje profilaktinis testavimas valstybės ir atskirų savivaldybių administracijų numatytoms grupėms bus vykdomas reguliariai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

 Plačiau >

Pirmąją gamyklą Šiaulių LEZ`e įkūrusi įmonė ne tik sėkmingai vysto veiklą ir pasaulinės pandemijos metu, bet ir remia automobilių sporto komandos dalyvavimą prestižinėse Lietuvos, Baltijos šalių ir net pasaulio lenktynėse. Ruošdamiesi 2021 metų lenktynių sezonui, automobilių sporto entuziastai kreipėsi į Šiaulių miesto merą, prašydami leisti komandos atributikoje naudoti Šiaulių miesto simboliką.

 Plačiau >

Epidemiologinei situacijai tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje išliekant įtemptai, Vyriausybė nusprendė karantiną pratęsti iki kovo mėnesio pabaigos. Pristatome svarbiausius pasikeitimus, kurie įsigalioja vasario 25 dieną bei prašome Šiaulių miesto gyventojų neatsipalaiduoti ir toliau atsakingai laikytis karantino ribojimų!

 Plačiau >

Siekiant užtikrinti tvarų jaunimo politikos įgyvendinimą Šiaulių mieste, atnaujiname jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų sąrašą.
Prašome visas be išimties Šiaulių miesto jaunimo organizacijas (nacionalines, veikiančias Šiaulių mieste, iš anksčiau veikiančias bei naujas, neseniai įsteigtas)

 Plačiau >

Išbandymų kupini 2020-ieji AB „Šiaulių energija“ nesutrukdė sėkmingai ir atsakingai vykdyti pagrindinę savo veiklą, užtikrinant patikimą centralizuotos šilumos ir karšto vandens tiekimą laikotarpiu, kai asmeninei higienai skiriamas ypatingas dėmesys, o nenutrūkstamas gyventojų aprūpinimas karštu vandeniu ir šiluma yra būtinas.

 Plačiau >

Minint Estijos nepriklausomybės dieną ant Šiaulių miesto savivaldybės suplevėsavo Estijos trispalvė. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas šventės išvakarėse pasveikino draugaujančio miesto – Pernu bendruomenę.

 Plačiau >

Kviečiame teikti seniūnaičio kandidatūrą patiems ar paraginti neabejingus, bendruomeniškus gyventojus juo tapti!

Kandidatūrą galima teikti iki kovo 5 d.

Seniūnaičių rinkimai šiuo metu vyksta rinkimai Stoties, Spindulio g., Žaliūkių g., Rūdės g., Kražių g., Šimšės, Jono Jablonskio g., Draugystės pr., Gubernijos, Aušros tak., Klevų g., Centro, Bokšto, Pabalių, Karaliaučiaus g., Šventupio, Tilžės g., Gegužių g., Lieporių g., J. Sondeckio g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Gardino g., Ragainės g., Beržynėlio, Dainų tak., Lyros g., Dainų g., Architektų g., K. Korsako g., Bulvaro, Kviečių g. Gytarių g.seniūnaitijose.

 Plačiau >

Po didelio snygio ir stiprių vėjų šią žiemą be elektros liko daugybė gyventojų, dalis jų be elektros išbuvo daugiau kaip savaitę. Pūga pridarė nuostolių ir Vilniaus bei kitų miestų gatvių apšvietimo tinklams. „Šiaulių gatvių apšvietimas“ didesnių gedimų išvengė - gatvių ir pėsčiųjų takų apšvietimas nebuvo nutrauktas nei vienai dienai. Visą parą budintys dispečeriai užfiksavo tik pavienius apšvietimo sistemos gedimus, kurie operatyviai buvo pašalinti.

 Plačiau >

Vasario 22 d. dėl užterštos oro masės iš pietų, teršalų (KD10; NO2) koncentracijos aplinkos ore viršijo nustatytas ribines vertes visoje šalyje. Smulkiųjų kietųjų dalelių KD2,5 koncentracija aplinkos ore taip pat ženkliai padidėjo iki pavojingo sveikatai lygio. Vasario 22 d. Šiauliuose viršyta vidutinė 24 val. kietųjų dalelių (KD10) koncentracijos ribinė vertė - 81 µg/m3, kai paros ribinė vertė 50 µg/m³.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias septynias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas pamažu mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.