Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Nuo 2020 m. spalio 27 d. iki 2020 m. lapkričio 10 d. priimamos paraiškos Šiaulių miesto reprezentacinio renginio statusui gauti.

Konkurso tikslas – užtikrinant didžiųjų, miesto įvaizdžiui svarbių Šiaulių miesto renginių ilgalaikį dalinį finansavimą, atrinkti ir sudaryti trejų metų rekomenduojamų renginių sąrašą Šiaulių miesto reprezentacinio renginio statusui gauti. Sąrašą trejų metų laikotarpiui tvirtina Savivaldybės taryba.

 Plačiau >

UAB „Busturas“ šiauliečius (ir ne tik) veža jau daug metų. Šiemet įmonė minės savo 65-erių metų jubiliejų. Lietingą ir apniukusią rudens dieną mes džiaugiamės. Ir nebaisus joks lietus ar dargana. Gera nuotaika priklauso tik nuo mūsų pačių. Šį kartą mums, ir tikimės visiems miestiečiams, nuotaiką pakelia į gatves išriedantis šventinis UAB „Busturas“ autobusas. Jis skirtas 65-ąjį įmonės gyvavimo jubiliejų paminėti.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka nuo spalio 26 d. pradėjo išskirtinę skaitymo skatinimo iniciatyvą „Ką skaitai?".


Įdomu, ką skaito žinomi Lietuvos žmonės? Aktoriai, režisieriai, dainininkai, rašytojai ir kiti visuomenės veikėjai atviraus apie savo skaitymo ritualus, kokias knygas mėgsta skaityti, ką ir kodėl rekomenduoja perskaityti kitiems. Galbūt šios rekomendacijos įkvėps ir Jus atsiversti dar vieną knygą ir atsiduoti skaitymo malonumui.

 Plačiau >

Siekis vėl apmokestinti savivaldybių institucijų iš valstybės registrų gaunamus duomenis neabejotinai pakenktų viešųjų paslaugų efektyvumui ir kokybei bei padidins biurokratinę naštą tiek gyventojams, tiek institucijoms.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 10 d. (imtinai) priimami teikimai 2020 m. Šiaulių miesto premijai už geriausią kultūrinės edukacijos projektą gauti.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki 2020 m. lapkričio 10 d. (imtinai) priimami teikimai 2020 m. Šiaulių miesto kultūros ir meno premijoms gauti.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. spalio 26 d. iki lapkričio 9 d. (imtinai) skelbiamas 2021 m. Šiaulių miesto savivaldybės stipendijų skyrimo jauniesiems menininkams konkursas.

 Plačiau >

Šiaulių universiteto STEAM centre vykusiame jo partnerių susirinkime buvo dar kartą išsamiai pristatyta STEAM centro idėja bei reikšmė Šiaulių miestui ir Šiaurės Lietuvos regionui, pateikta išsami SWOT analizė, pristatyta centro struktūra ir pagrindinės veiklos kryptys, aptarti artimiausi plėtros uždaviniai.

 Plačiau >

Valstybinės darbo inspekcija atkreipia darbdavių dėmesį į pastaruoju metu šalyje padidėjusį užsikrėtusiųjų COVID-19 liga skaičių, kuris siejamas su židiniais skirtingo dydžio bei vykdomos ekonominės veiklos įmonėse, įstaigose ar organizacijose. Siekiant apsaugoti darbo vietas, kad jos netaptų naujais COVID-19 ligos židiniais, yra parengtos rekomendacijos.

 Plačiau >

Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas, siekdamas sumažinti apleistų žemių plotus, informuoja savivaldybės gyventojus bei juridinius asmenis, kad sutvarkius savo nuosavybės valdomuose žemės sklypuose apleistus žemės plotus, būtina apie tai iš karto informuoti Valstybės žemės fondą.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ darbuotojų aštuntus metus puoselėjama ąžuoliukų sodinimo tradicija nebuvo pamiršta ir šį rudenį. Žinoma, vengiant susibūrimo, laikantis atstumo ir kitų saugumo reikalavimų, šiemet ji buvo kiek kitokia. Bet darbuotojų akys išdavė po kaukėmis paslėptas šypsenas, džiaugiantis galimybe prisidėti prie sumanymo šimtuosius bendrovės gyvavimo metus pasitikti šimto ąžuolų giraite. Finalas netoli – 2023 metais, o šiuo metu bendrovės teritorijoje jau pasodinta daugiau nei septynios dešimtys ąžuoliukų.

 Plačiau >

Kaip manote, kokio rajono gyventojai labiausiai rūpinasi savo namų saugumu ir juose yra įsirengę daugiausia autonominių dūmų detektorių? Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, tai Kelmės (75 proc.), Jurbarko (74 proc.) ir Alytaus (72 proc.) rajonų gyventojai. Deja, savo namų sauga labiausiai nelinkę rūpintis Šalčininkų rajono, Alytaus ir Klaipėdos miestų gyventojai. Šiuos prietaisus, kurie gali išgelbėti gyvybę, čia turi tik apie 40 proc. būstų.

 Plačiau >

Lapkričio 1 d., minint Visų Šventųjų dieną, važiavimas viešuoju miesto transportu bus nemokamas, žymėti el. bilietų nereikia. UAB „Busturas“ planuoja ir papildomus maršrutus. 17 maršruto ir papildomų autobusų maršrutų į kapines eismo tvarkaraščius 2020 m. spalio 28 d. – lapkričio 2 d. (Vėlinių laikotarpiu) rasite čia. Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dieną – lapkričio 2 d. (pirmadienį) – miesto autobusai kursuos pagal sekmadienio eismo tvarkaraščius. Nuo lapkričio 1 d. keleivių, vykstančių į Kairius bei Šilėnus, laukia pasikeitimai.

 Plačiau >

Šiaulių mieste intensyviai vykstant statybų ir viešųjų erdvių atnaujinimo darbams, trečiadienį įvyko Projektų įgyvendinimo priežiūros tarybos (PĮPT) posėdis. Posėdžio metu svarstyta Šiaulių miesto integruotos teritorijų vystymo programos 2014-2020  m. projektų eiga ir galimos rizikos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas viešai kreipėsi į miesto gyventojus, prašydamas didesnio visų: ir miesto bendruomenės, ir verslo atstovų – darbdavių ir darbuotojų – susitelkimo ir atsakingumo prisidedant prie pandeminės situacijos suvaldymo.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.