Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Paskutinę sausio savaitę į mokyklos suolus sugrįžo mokiniai, neturintys sąlygų mokytis namuose arba patiriantys mokymosi sunkumų. Siekdamos, kad būtų užtikrintas sklandus mokymosi procesas ir mokiniams būtų suteikta visapusiška pagalba, nevyriausybinės organizacijos pradeda iniciatyvą „Padėsiu mokyti(s)“.

 Plačiau >

Lietuvoje veikia Įvaikinimo ir globos skambučių linija. Nuo 2021 m. sausio 25 d. kiekvieną darbo dieną 12-20 val. patyrę globos ir įvaikinimo srities specialistai nemokamu telefono numeriu 8-800 00207, el. paštu: klausk@viskasapiegloba.lt ir internetine pokalbių programa svetainėje www.globoscentrai.lt teikia informavimo bei konsultavimo paslaugas:

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau – OGB) kariai 2021 m. kovo 3-5, 9-10, 16-18, 23-25, 30-31 d. šviesiu ir tamsiu paros metu, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) karinėje teritorijoje, vykdys lauko taktines pratybas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias aštuonias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >

Kovo-1-ąją minima Tarptautinė civilinės saugos diena. Jos metu atkreipiamas visuomenės dėmesys į pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svarbą. Vilniaus priešgaisrinė gelbėjimo valdyba ta proga pasirūpino supažindinti su išvykimo krepšiu, dar kitaip – išgyvenimo kuprine. Joje – būtiniausi reikmenys, kurių gali prireikti ekstremaliosios situacijos atveju, jeigu skubiai tektų evakuotis ir palikti namus.

 Plačiau >

Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus kviečiame teikti paraiškas 2-jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. 

 Plačiau >

Išklausydami Jūsų klausimų ir prašymų, imdamiesi atsargumo priemonių ir saugodami savo darbuotojus bei Jus, pranešame, kad nuo kovo 2 dienos atnaujinama „Daiktų kiemo“ veikla, suteikianti galimybę dalintis daiktais, dalintis gerumu.

 Plačiau >

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet labai padaugėjo gaisruose traumuotų žmonių. Juose nukentėjo 33 žmonės, pernai tuo pačiu metu tokių asmenų buvo 23. Vien pastarąjį savaitgalį per 3 dienas gaisruose buvo traumuoti 8 žmonės. Kokios pagrindinės šių įvykių priežastys ir kokias klaidas daro gyventojai kilus gaisrui?

 Plačiau >

Informuojame, kad skelbiamas teikimų Šiaulių miesto savivaldybės premijai Valstybinio Šiaulių dramos teatro kūrybiniams darbuotojams gauti priėmimas. Teikimo formą ir Šiaulių miesto savivaldybės premijos Valstybinio Šiaulių dramos teatro kūrybiniams darbuotojams nuostatus galima rasti Savivaldybės interneto svetainėje adresu /index.php?22536804

 Plačiau >

Visi 60 šalies merų pasirašė kreipimąsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą, Seimo Pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen ir Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę. Miestų ir rajonų vadovai sako, kad Lietuvoje savivalda vis dar podukros vietoje. Tą patį tvirtina Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija, jos atstovų nuomone, Lietuvoje vietos valdžios institucijos šiuo metu nėra pakankamai savarankiškos, neturi sąlygų savarankiškai sukaupti daugiau lėšų, kad galėtų investuoti į kokybiškų viešųjų paslaugų gyventojams kūrimą.

 Plačiau >

Kovo 8-19 dienomis jaunieji antrepreneriai, programos „AcceleratorX“ dalyviai visoje Lietuvoje, kviečiami dalyvauti regioninėse eXpo Dzūkijoje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Ukmergėje ir Vilniuje – visos jos vyks vienu metu. eXpo šiemet organizuojamos tik nuotoliniu būdu, keliais etapais:

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos iniciatyva atnaujinama informacija apie Šiaulių mieste įregistruotas ir veikiančias bendruomenines organizacijas.
Pagal Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymą, priimtą 2018 metų gruodžio 13 d., bendruomeninė organizacija – asociacija, kurios steigėjai ir nariai yra gyvenamosios vietovės bendruomenės (jos dalies arba kelių gyvenamųjų vietovių) gyventojai (jų atstovai) ir kurios paskirtis – per iniciatyvas įgyvendinti viešuosius interesus, susijusius su gyvenimu kaimynystėje.

 Plačiau >

Nuo šiol kur kas daugiau visuomenės grupių narių galės išsiaiškinti, ar yra persirgę koronavirusu (COVID-19) ir ar šiuo metu nėra viruso nešiotojai, atlikdami profilaktinius tyrimus. Visoje šalyje profilaktinis testavimas valstybės ir atskirų savivaldybių administracijų numatytoms grupėms bus vykdomas reguliariai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kad dėl oro sąlygų ir temperatūros svyravimų ant pastatų stogų susikaupusios sniego sankaupos ir susidarę varvekliai kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei. Siekdami išvengti nelaimingų atsitikimų bei užtikrinti praeivių saugumą, gyvenamųjų namų ir kitų statinių savininkai, naudotojai, prižiūrėtojai privalo laiku pašalinti susikaupusį sniegą ir varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą.

 Plačiau >

Pirmąją gamyklą Šiaulių LEZ`e įkūrusi įmonė ne tik sėkmingai vysto veiklą ir pasaulinės pandemijos metu, bet ir remia automobilių sporto komandos dalyvavimą prestižinėse Lietuvos, Baltijos šalių ir net pasaulio lenktynėse. Ruošdamiesi 2021 metų lenktynių sezonui, automobilių sporto entuziastai kreipėsi į Šiaulių miesto merą, prašydami leisti komandos atributikoje naudoti Šiaulių miesto simboliką.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Kovas
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.