Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Atgyjantis Šiaulių Dainų parkas nuo šiol taps dar patrauklesne vieta. Greta neseniai nutiesto pėsčiųjų ir dviračių tako pasodintos sakuros neabejotinai taps nauju miestiečių ir miesto svečių traukos tašku. Sakurų sodinimo akciją savo atvykimu pagerbė garbingi užsienio svečiai. Kartu su miesto meru jie prisidėjo prie gražios iniciatyvos. Sakurų parko sodinimą inicijavo gamyklą Šiauliuose įkūrusi bendrovė „INTUS Windows“. Akcija skirta lietuviams žinomiausiam japonui Čijunei Sugiharai ir jo nuopelnams žmogiškumui atminti.

 Plačiau >

Aukštos profesinės kvalifikacijos specialistus kviečiame teikti paraiškas 2-jų metų būsto nuomos išlaidoms padengti. 

 Plačiau >

Dažniausiai garažas yra automobilio ar jo eksploatacijai reikalingų priemonių, medžiagų laikymo vieta ar dirbtuvės. Dažnai jis tampa ir nereikalingų daiktų sandėliu. Prieš priimant sprendimą, ką daryti su nereikalingais daiktais, prašome įvertinkite, kuriuos daiktus galima išrūšiuoti, perdirbti ar padovanoti kitiems dar kartą naudoti.

Kviečiame atsibodusius, nereikalingus, bet dar tinkamus naudoti daiktus neišmesti kaip atliekas, o pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse esančias daiktų dalijimosi stoteles „Daiktų kiemas“ ir pasidalinti su tais, kurie stokoja ar renkasi tvarų gyvenimo būdą ir naudoja naudotus, bet atnaujintus daiktus.

 Plačiau >

 

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Jau šį penktadienį ir šeštadienį daugelyje šalies prekybos centrų su pirkėjais sveikinsis „Maisto banko“ akcijos savanoriai, kurie geros valios žmones kvies nupirkti ir su stokojančiais pasidalinti ilgiau galiojančiais maisto produktais. Planuojama, jog rudeninė „Maisto banko“ akcija vyks 69 Lietuvos miestuose ir miesteliuose, joje dalyvaus daugiau nei 300 nevyriausybinių organizacijų.

 Plačiau >

Vilniuje įvyko Vidaus reikalų ministerijos (VRM) inicijuoto projekto „Regionų magnetai“ iškilmingas renginys – VRM finansuojamų regioninės plėtros projektų 2014-2020 apdovanojimai. Renginio metu buvo apdovanoti geriausi infrastruktūros projektai šalies regionuose. Apdovanojimą pelnė ir Šiaulių Prisikėlimo aikštės projektas.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ ir toliau rūpinasi daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) pirmininkų kompetencija. Kaip ir ankstesniais metais, vakar bendrovės aktų salėje vyko jiems skirti mokymai „Daugiabučių namų inžinerinių sistemų modernizavimas – šilumos energijos taupymas“.

 Plačiau >

Visiems, kurie domisi valstybės teikiama pagalba negalią turintiems asmenims, informacija pateikiama www.manogarantijos.lt (spausti ant nuorodos) platformoje. Čia pateikiama koncentruota nukreipianti informacija apie kone visas garantijas bei pagalbą negalią turintiems asmenims ar jiems padedantiems asmenims.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia konkursą ir siūlo išsinuomoti automobilių stovėjimo aikštelę bei negyvenamosios paskirties patalpų įvairiose miesto vietose. Įdomiausias nuomos objektas šiame konkurse – beveik trys dešimtys miesto autobusų stotelių paviljonų. Keleiviams skirti paviljonai galėtų būti įdomūs dėl vitrininės sienos, kurioje galima skelbti reklamą.

 Plačiau >

Į Šiaulius atvykusį susisiekimo viceministrą Valdą Klimantavičių  priėmė miesto meras Artūras Visockas. Dalyvaujant kitiems Savivaldybės vadovams, aptartos svarbių miestui projektų, kuriems gaunamos Ateities ekonomikos DNR plane numatytos lėšos, techninės detalės. Svečias taip pat apžiūrėjo jau vykdomus darbus.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į tarptautinių organizacijų rekomendacijas, trečiadienio posėdyje Vyriausybė pritarė savivaldybių skirstymui į tris zonas pagal epidemiologinius rodiklius – geltoną, žalią ir raudoną. Į raudoną zoną patekusiose savivaldybėse, siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) plitimą, galės būti skelbiamas vietinis karantinas, ribojama gyventojų veikla. Primename, kad Šiaulių mieste taip pat galioja ir Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos priimti nutarimai.

 Plačiau >

Spalį, minint Tarptautinę mokytojų dieną, Šiauliuose išrenkama 10 pedagogų, kuriems už lyderystę, kūrybiškumą ir aktyvumą suteikiamas Metų mokytojo vardas ir piniginė premija. Įprastai Metų mokytojai būdavo pagerbiami iškilmingame renginyje, tačiau šiemet teko tradicijas pakoreguoti. Šiaulių miesto meras kiekvieną Metų mokytoją aplankė ir pasveikino jo mokykloje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos skyrius, aktyviai vykdantis išorinės reklamos įrengimo reikalavimų ir draudimų, nustatytų Lietuvos Respublikos reklamos įstatyme, kontrolę Šiaulių mieste, ragina reklaminės veiklos subjektus sekti turimų reklamos leidimų terminus, o jiems pasibaigus ar neturint reklamos leidimų teikti dokumentus jiems gauti arba pašalinti reklamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas už bendradarbiavimą ir pastangas įgyvendinant Šiauliams ir visai Šiaurės Lietuvai svarbius strateginius projektus padėkojo kadenciją baigiantiems Seimo nariams. Anot Artūro Visocko, parlamentarai, nepaisant partinių skirtumų, supranta ir pritaria iniciatyvoms, kurios stiprina regionus, leidžia efektyviai įgyvendinti visuomenei svarbius projektus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje tradicinėje pirmadienio spaudos konferencijoje daugiausiai dėmesio ir vėl sulaukė koronaviruso tema. Apie tai kalbėjo visi trys pranešėjai: Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamento vadovė Simona Abromavičienė ir Šiaulių miesto savivaldybės Administracijos direktorius Antanas Bartulis.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.