Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, siekdama padėti nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams, sukūrė įvairių paramos priemonių – jos jau pasiekia sunkumų patiriančias įmones. Tačiau viešojo keleivinio transporto įmonės, kurių steigėjai yra ne verslas, o savivaldybės, kol kas lieka užribyje. Šiaulių meras Artūras Visockas įsitikinęs, kad vežėjams, karantino metu vykdantiems keleivių vežimo miesto maršrutais viešųjų paslaugų įsipareigojimus, turėtų būti  kompensuotos papildomos išlaidos.

 Plačiau >

Kandidatų į seniūnaičius veiklos programos ir jų įgyvendinimo aprašymai:
Janinos Antukienės (Aukštabalio g. seniūnaitija)
Arvydo Augo (V. Kudirkos seniūnaitija)
Tomo Kino (Kuršėnkelio seniūnaitija)
Edvardo Kuviko (Aukštabalio g. seniūnaitija)
Egidijaus Raudžio (Parko seniūnaitija)
Astos Švedienės (Talkšos seniūnaitija)
Vidos Vainoraitės (Gytarių g. seniūnaitija)

 Plačiau >

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, kiekvienas gyvenantis individualiame name, šildosi pagal poreikius. Individualių namų gyventojai įpratę šildytis malkomis ar panašiu kuru, žino, kad išdegus susikaupia pelenai, kuriuos privalu išvalyti. Pelenus, priklausomai nuo naudojamo katilo, įprastai reikia valyti dažniau nei vieną kartą per savaitę. Kyla klausimas, o kur juos dėti?

 Plačiau >

Seniausias tradicijas turintis vaikų ir moksleivių muzikinis konkursas „Dainų dainelė“ šiemet šiauliečiams buvo itin dosnus. Tarp 40 laureatais tapusių solistų ir meno kolektyvų iš visos šalies 6 laureatų vardai atiteko jauniesiems šiauliečiams. Jiems įteiktos Šiaulių mero Artūro Visocko padėkos ir saldžios dovanos.

 Plačiau >

Skatindama viešojo sektoriaus auditų pažangą, aukščiausioji audito institucija – Valstybės kontrolė jau ketverius metus siekia pastebėti ir įvertinti savo kolegas už darbe taikomą novatorišką praktiką, netradicinius auditų atlikimo ar kasdienio darbo organizavimo metodus. Šiemet apdovanojimas už novatoriškumą atiteko šiauliečiams.  

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius ir „Aido“ filialas (Aido g. 27) 2020 m. įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės dalinai finansuotą projektą „Bibliote@ – atvira idėjų ir susitikimų erdvė“. Nors ir susiklosčius sudėtingesnėms sąlygoms dėl esamos pandeminės situacijos, projekto veiklos nenutrūko: vasaros metu, laikantis visų saugumo priemonių, sėkmingai vyko bibliotekoje, o vėliau – ir virtualioje erdvėje.

 Plačiau >

Atliekų rūšiavimas suteikia galimybę naudoti tai, kas jau kartą buvo panaudota – nauji daiktai gaminami iš antrinių žaliavų, taip taupant gamtinius išteklius ir mažinant gamybos, atliekų tvarkymo išlaidas bei į sąvartyną patenkančių atliekų kiekį.

 Plačiau >

Atsižvelgdama į nepalankią koronaviruso (COVID-19) epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, Vyriausybė trečiadienį nusprendė pratęsti šalyje galiojantį karantiną iki gruodžio 17 d. Ministrų kabinetas taip pat pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui nuo 2020 m. gruodžio 10 d. leisti muziejų ir galerijų lankymą ne didesnėmis nei 2 žmonių grupėmis. Taip pat bus leidžiamos ekskursijos, kai jose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus šeimos narius.

 Plačiau >

Siekiant sudaryti palankesnes sąlygas investicijoms, modernizuojama Šiaulių oro uosto infrastruktūra. Įgyvendinant Ateities ekonomikos DNR planą, šio oro uosto atnaujinimui Vyriausybė numato skirti 4,72 mln. eurų. Šis finansavimas leis tęsti oro uosto atnaujinimą, kuris pradėtas Šiaulių miesto biudžeto lėšomis.

 Plačiau >

Kiekvienų metų ankstyvą pavasarį už neatlygintiną darbą valstybės labui ir jos gerovei, už įgyvendintas pozityvias idėjas, visuomenės pilietiškumo skatinimą, už tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą  teikiami Seimo apdovanojimai – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliai „Tarnaukite Lietuvai“. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas medalio kandidatų vertinimo komisijai pateikė žinomo šiauliečio Alfredo Vilbiko kandidatūrą.

 Plačiau >

Kiek kiekvienam iš mūsų yra svarbu turėti tikslą? UAB „Busturas“ tikslų turi daug ir visi jie susiję su viešojo transporto gerinimu Šiaulių mieste. Vienus tikslus sau keliame patys, kitus mums jau seniai yra iškėlusi miesto valdžia. Ne kartą kalbėjome apie mero A. Visocko aiškiai suformuluotą idėją padaryti Busturą „žaliausiu“. Panašu, kad žingsnis po žingsnio užtikrintai žengiame šio tikslo link.

 Plačiau >

Tvarumo keliu šiandien suka ne tik verslas. Lietuvos savivaldybėse taipogi nestinga pažangių energetinių sprendimų pavyzdžių, leidžiančių tausoti aplinką, didinti gyventojų gyvenimo kokybę ir sutaupyti energijos kaštus.

 Plačiau >

Dėmesio, kreipiamės į ypatingus ŠIAULIEČIUS svarbiai misijai! Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Šiauliuose nori pasiekti daugiau vienišų senolių ir jiems nunešti “Šviesių minčių Kalėdas”. Gal kaimynystėje pastebėjai vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, Tavo nuomone, trūksta bendravimo, žmonių artumo ir manytum, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų jam suteikti daugiau gyvenimo džiaugsmo, galimybių išsikalbėti, pasijusti matomam, girdimam ir reikalingam? Gal Tu ir nežinai, bet jei jauti, kam tokia pagalba gali būti reikalinga, pabandykim padėti.

 Plačiau >

Visuomenės sveikatos specialistai primena, kad emocinę krizę patiriantiems žmonėms yra pasiruošę padėti psichologijos ir psichoterapijos specialistai. Jaučiantys nerimą, patiriantys stresą ar panikos atakas, netekę darbo, praradę artimą žmogų ar patyrę įvairius kitus gyvenimiškus sunkumus gali konsultuotis individualiai arba dalyvauti grupiniuose užsiėmimuose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės suengtoje spaudos konferencijoje tradiciškai paskelbti naujausi duomenys apie koronaviruso infekcijos plitimą ir valdymo priemones. Pasak visuomenės sveikatos specialistų, nors džiaugtis dar anksti, panašu, kad situacija pamažu stabilizuojasi – užsikrėtimų skaičiai mieste ir regione bent jau nustojo augti.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.