Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Šildymo sezono pradžios belaukiant

Informuojame, kad visi Šiaulių miesto ir rajono pastatai, kurių šildymo ir karšto vandens sistemas prižiūri AB „Šiaulių energija“, yra paruošti naujam 2020–2021 metų šildymo sezonui.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad vadovaujantis Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėmis, pastatų valdytojai ir administratoriai kasmet iki rugsėjo vidurio turi atlikti pastatuose įrengtų šilumos punktų ir vidaus sistemų būtinus pasirengimo bei remonto darbus, kurie garantuotų patikimą jų funkcionavimą šaltuoju metų laiku.

Primename, kad šildymo sezono pradžią ir pabaigą nustato savivaldybės institucija. Šilumos vartotojai gali patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios, nepažeidžiant nustatytų higienos normų. Išimtis taikoma tik savivaldybių institucijų nustatytoms įstaigoms.

Jeigu šilumos vartotojai balsų dauguma nusprendžia pradėti savo pastatų šildymą kitu laiku, negu savivaldybių institucijų nustatyta šildymo sezono pradžia, jie apie savo sprendimą turi pranešti AB „Šiaulių energija“. Bendrovė ne vėliau kaip per 2 darbo dienas sprendimą įgyvendins.

Pradėjus pastato šildymą ar jį atnaujinus po remonto, daugiabučių namų viršutinių aukštų gyventojai turi nuorinti šildymo sistemą. Tai reikia padaryti savarankiškai atsukanti nuorinimo ventilius prie kiekvieno šilumos įrenginio, arba pakviesti šį darbą atlikti šildymo sistemų prižiūrėtoją.

Atkreipiame daugiabučių gyvenamųjų namų ir kitų pastatų valdytojų, šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų dėmesį: jei dar nepasiruošėte naujam šildymo sezonui, būtina suskubti. Šiuo metu jau nerekomenduojama atlikti šildymo sistemos remonto darbus bei išleisti termofikacinį vandenį. 

Bendrovės specialistai nuosekliai dirba, kad šaltais rudens ir žiemos vakarais gyventojus pasitiktų šilti ir jaukūs namai. Tikimės gyventojų bendradarbiavimo, siekiant šio tikslo.

AB „Šiaulių energija“ inf.

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: