Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybė turi įdomų pasiūlymą reklamos versle dirbančioms įmonėms. Vasario 17 d. paskelbtas konkursas, kurio metu siūloma išsinuomoti neįprastą nuomos objektą – net kelias dešimtis (du „paketai“) miesto autobusų stotelių paviljonų. Keleiviams skirti paviljonai verslininkus galėtų sudominti dėl vitrininės sienelės, kurioje galima skelbti vaizdinę reklamą.

 Plačiau >

Šią savaitę bus toliau tęsiamas prioritetinėms grupėms priklausančių asmenų skiepijimas COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina. Šiaulių miestui šią savaitę skirta kiek daugiau, jau per 1000 vakcinos dozių, jų turėtų pakakti užbaigti praeitą savaitę pradėtą švietimo įstaigų darbuotojų vakcinaciją.

 Plačiau >

Vyriausybės sprendimu dvylikai kūrėjų už nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui paskirtos Vyriausybės kultūros ir meno premijos. Tarp iškiliausių šalies kultūros atstovų – Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis” meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis.

 Plačiau >

„Ką pasakytumėte Karaliui Mindaugui? Už ką padėkotumėte Gabrielei Petkevičaitei-Bitei? Kuo jus įkvepia Povilas Višinskis? Ką apie šiandieninę Lietuvą papasakotumėte Vincui Kudirkai?“ – į šiuos klausimus atsakyti Lietuvos moksleivius kviečia Vasario 16-ąją prasidėjusi akcija „Laiškas istorijai“.

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija šeštą kartą pakvietė šalies įstaigas, visuomenines organizacijas ir lietuvių bendruomenes užsienyje surengti Lietuvių kalbos dienas. Atsižvelgus į esamą situaciją, šiais metais pasiūlyta pratęsti tradicinį Lietuvių kalbos dienų laikotarpį ir renginius organizuoti vasario–gegužės mėnesiais.

 Plačiau >

Vienos šventinės tradicijos nepakeitė net pasaulinė pandemija. Lygiai vidurdienį Prisikėlimo aikštėje suplevėsavusi trispalvė paskelbė, kad Šiauliai švenčia Valstybės atkūrimo dieną. Lietuvos gimtadienio sukakčiai miesto centre paruošta meninė kompozicija su Lietuvos himno eilutėmis, pagrindinėje aikštėje skambėjo lietuvių poetų eilėraščiai apie Lietuvą. Šiauliečius kvietė ir gausybė virtualių renginių.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės spaudos konferencijoje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis informavo apie Savivaldybės, valstybės ir verslo investicijas Šiaulių pramoninėje zonoje, taip pat pakomentavo, kokios galimybės įgyvendinti politikų siūlymus dėl nakvynės namų.  

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėjo: fiksuotas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, vis didesnė atliekamų COVID-19 testų dalis buvo neigiami. Tačiau visuomenės sveikatos specialistai sunerimo dėl praėjusios savaitės, sergamumo rodikliai, nors ir nežymiai, ėmė didėti.

 Plačiau >

Konkurso tikslas – skatinti Savivaldybės ir mieste veikiančių aukštųjų mokyklų bendradarbiavimą įgyvendinat Šiaulių miesto strategiją, sprendžiant aktualias Šiaulių miesto problemas ir skleidžiant Šiaulių miesto visuomenei mokslo ir technologijų pasiekimus ir galimybes.

Savivaldybės biudžeto lėšos programoms skiriamos atsižvelgiant į 2021 metų prioritetus, rekomenduotus Šiaulių miesto Švietimo tarybos ir patvirtintus Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu:

 Plačiau >

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Šiaulių „Aušros“ muziejus pradeda pasakojimų ciklą „Trispalvės istorijos“ bei virtualiai pristato Lietuvos Respublikos šimtmečiui skirtą kūrybinės fotografijos parodą „Tapatybės formatai. Tradicija ir modernumas tarpukario Lietuvos fotografijoje“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybę pasiekė šventiniai sveikinimai ir linkėjimai iš užsienio. Draugaujančių miestų merai pasveikino Šiaulių merą Artūrą Visocką Valstybės atkūrimo dienos proga ir perdavė linkėjimus visiems šiauliečiams.

 Plačiau >

Pandemija kaip įkvėpimas
Ką daryti, kai akys pervargusios nuo zoominimo, kai kinas, teatras, tapyba ir fotografija susilieja mobiliuose pikseliuose, o neuronai pradeda spragsėti?
Reikia eiti į parodas, tik ne virtualias. Yra ir tikrų.
„Lewben Art Foundation" kartu su Šiaulių dailės galerija iš Vilniaus skverų į Šiaulių miesto Prisikėlimo aikštę perkėlė šiuolaikinės fotografijos parodą „Homo Absentia" („Trūksta / nėra žmogaus").

 Plačiau >

2021 m. vasario 16 d., antradienį, Lietuvoje bus švenčiamos Užgavėnės. Linksmiausia žiemos šventė šiais metais bus kitokia, tačiau šiauliečiai raginami nenusiminti, nes šventę puikiausiai galima atšvęsti ir neišėjus iš namų. Kad namuose minima kalendorinė šventė būtų džiaugsmingesnė ir autentiškesnė, Šiaulių kultūros centras paruošė filmuką – šmaikščią instrukciją, kurioje pristatoma, kaip saugiai ir kūrybiškai pasitikti pavasarį ir išvaryti žiemą iš kiemo karantinu metu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė atlieka gyventojų apklausą. Norima išsiaiškinti, ar šiauliečiai yra patenkinti savivaldybės administracijos, jos padalinių, tarnybų ir įmonių darbu, teikiamomis viešosiomis paslaugomis. Dalyvaudami apklausoje, prisidėsite prie gyvenimo kokybės gerinimo mieste, dalyvausite mums visiems svarbių sprendimų priėmimo procese. Anketoje klausiama apie esminius dalykus – komunalines paslaugas, viešąjį transportą, sveikatos, socialines, švietimo paslaugas ir pan.

 Plačiau >

Sveikatos specialistai ragina visus žmones, kuriems reikalinga medicinos pagalba, nesibaiminti ir kreiptis į gydymo įstaigas. Tiek ambulatorinės, tiek stacionarinės paslaugos, kurių mastai karantino metu iš tiesų gerokai sumenko, pastaruoju metu, Lietuvoje mažėjant sergančiųjų COVID-19 liga, iš lėto grįžta į įprastas vėžes. Laiku pasirūpinti savo sveikata ir neatidėlioti vizitų pas gydytojus ne kartą kvietė ir Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.