Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2020-aisiais UAB „Šiaulių vandenys“ dirbo sutelktai ir nuosekliai, laikydamasi veiklos ir plėtros planuose numatytų krypčių. Metai buvo aktyvūs ir kupini iššūkių dėl nepalankios epidemiologinės situacijos. Bendrovė yra viena iš strateginių įmonių mieste ir šalyje, todėl net ir pandemijos laikotarpiu nedirbti tiesiog negali – privalo užtikrinti gyvybiškai svarbių vandentvarkos paslaugų teikimą.

 Plačiau >

Paskelbus karantiną Chaimo Frenkelio vilos lankytojai taip ir neišvydo čia eksponuojamos naujos šiuolaikinės juvelyrikos parodos „Materijų skambesys“. Internetinės platformos suteikia galimybę susipažinti su šia paroda neišeinant iš namų. Šiaulių „Aušros“ muziejus parengė virtualią ekskursiją, kurioje parodos kuratorė Jūratė Kaučikaitė pasakoja apie parodos idėją ir čia eksponuojamus darbus.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ specialistai atkreipia vartotojų dėmesį, kad dabar yra tinkamiausias laikas Jūsų gyvenamojo namo termoviziniam tyrimui atlikti. Šis tyrimas – tai nekontaktinis matavimas, atskleidžiantis visus pastato šiluminės izoliacijos trūkumus, padedantis įvertinti jo bendrą šiluminį režimą, atskirų zonų šilumos nuostolius bei aptikti statybos defektus. Jei abejojate, ar verta renovuoti Jūsų daugiabutį namą, kreipkitės į bendrovės specialistus dėl termovizinio tyrimo atlikimo, o  įsitikinę prastomis pastato šiluminėmis savybėmis, ryžkitės renovacijai.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas 2021 m. Šiaulių miesto savivaldybės Užimtumo didinimo programai įgyvendinti pagal priemones:
-     organizuoti laikiną užimtumą užtikrinančius nenuolatinio pobūdžio teritorijų, aplinkos tvarkymo, viešojo naudojimo teritorijų tvarkymo ir priežiūros, apželdinimo ir želdinių priežiūros darbus Savivaldybei priskirtose valstybinėse ir savivaldybės žemėse
-     socialinių paslaugų namuose asmenims su negalia ir vienišiems pagyvenusiems asmenims teikimas
-     mokytojo (auklėtojo) padėjėjo paslaugos teikimas.

 Plačiau >

Respublikinės Šiaulių ligoninės Onkologijos klinikos pacientai pradėti skiepyti nuo SARS-CoV-2 viruso. Skiepijimas numatytas keliais etapais, kurių metu bus planuojama paskiepyti klinikoje gydomus ir aktyviai stebimus pacientus, atitinkančių sveikatos apsaugos ministro patvirtintus skiepijimo kriterijus, tačiau tenka apgailestauti, kad pusė jų dėl įvairių priežasčių atsisako skiepo.

 Plačiau >

Laisvėjant karantinui nuo ateinančio pirmadienio duris atvers dalis paslaugų ir prekybos vietų, Sveikatos apsaugos ministerija ir Šiaulių miesto savivaldybė grįžtančius į darbą žmones kviečia savanoriškai atlikti PGR tyrimą Šiaulių mobiliame punkte, kad įsitikintų, jog neserga COVID-19 liga ir galėtų saugiai pradėti darbą nekeldami grėsmės savo klientams.

 Plačiau >

Trečiadienį Šiaulių miesto meras Artūras Visockas bendravo su Vyriausybės vadove Ingrida Šimonyte. Pokalbio metu aptarta tikrai daug įvairiausių klausimų, tačiau tarp svarbiausiųjų – galimybė greičiau atverti žiedinių savivaldybių ribas ir Šiaulių oro uosto rekonstrukcijos darbų finansavimas.

 Plačiau >

Trečiadienį, vasario 10 d., Vyriausybė pritarė laipsniško taikomų karantino režimo ribojimų keitimo planui. Karantino ribojimai bus švelninami tiek savivaldybių, tiek nacionaliniu lygiais, atsižvelgiant į pasikeitusią epidemiologinę situaciją šalyje. Ribojimų laisvinimai vyks remiantis 2rodikliais: naujų atvejų skaičius, tenkantis 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų, ir teigiamų testų dalis nuo visų atliekamų tyrimų per 7 dienas.

 Plačiau >

Dėl naktinių alkoholio pardavimo vietų veiklą ribojančių sprendimų Šiaulių miesto savivaldybei ilgus mėnesius teko aiškintis teismuose, verslas vis skundėsi, kad taip buvo pažeisti jų interesai. 2020 metų liepą  Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmai pareiškėjų skundą atmetė kaip nepagrįstą, tačiau tuo viskas nesibaigė. Bendrovės „Naujoji vaidra“, „Šiaulių lyra“, „Masada“, „Vaivorykštė“ ir „VAV investicija“, toliau gindamos savo neva pažeistus interesus, pateikė apeliacinį skundą. Šį kartą jau Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas patvirtino, kad Savivaldos iniciatyvos dėl viešojo gyventojų intereso gynimo ir sprendimas apriboti naktinių barų veiklą buvo teisingas.

 Plačiau >

Siekiant sudaryti galimybes spręsti savo socialines problemas, palaikyti socialinius ryšius su visuomene, padėti įveikti socialinę atskirtį bei užkirsti kelią asmens, šeimos, bendruomenės socialinėms problemoms kilti, sąlygas asmeniui (šeimai) ugdyti ar stiprinti gebėjimus, ir taip pat  visuomenės socialiniam saugumui užtikrinti 2021 metais pradėtos teikti naujos paslaugos:

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ rūpinasi savo vartotojais ir siekia kuo greičiau ir tiksliau reaguoti gedimų šildymo ir karšto vandens sistemose atvejais, ypač dabartiniu, itin šaltu metų laikotarpiu, kai šilumos ir karšto vandens nenutrūkstamas tiekimas yra toks svarbus. Bendrovėje visą parą budi dispečeriai, su kuriais, kaip ir anksčiau, įvykus avarijai šildymo ir karšto vandens sistemose, galima susisiekti telefonu, kaip ir su įmonės paslaugų užtikrinimo skyriaus darbuotojais jos darbo metu. Tačiau nuo šiol šių dviejų operatyvinių bendrovės tarnybų specialistai, spręsdami minėtas vartotojų problemas, suvienija jėgas: su jais tiesiogiai bus galima susisiekti ir naujuoju elektroniniu paštu gedimai@senergija.lt.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas Erdvės pritaikymo integruotam gamtos mokslų ugdymui ir Šiaulių miesto bendruomenės švietimui programai įgyvendinti finansavimo konkursui.

Lėšos daliniam Programos finansavimui numatytos Šiaulių miesto savivaldybės švietimo prieinamumo ir kokybės užtikrinimo programoje.

 Plačiau >

Žemesnio slėgio laukas atneša vis naujus sniego debesis, o sustiprėjantis šiaurės rytų krypčių vėjas kelia pūgą. Vasario 9-ąją beveik visur numatomas sniegas ir pūga, pūs gana smarkus, gūsiuose 15–17 m/s stiprumo vėjas.  Oro temperatūra dieną 7–12 laipsnių šalčio (jutiminė – apie -19). Tokios oro sąlygos gali lemti sudėtingą eismo situaciją gatvėse. Eismo dalyvių prašome atsargumo, apie itin sudėtingus gatvių ir šaligatvių ruožus kviečiame informuoti telefonais 1863, 8 41 509490 arba el. paštu 1863@siauliai.lt . Sniegas ir pūga, anot sinoptikų, tęsis ir trečiadienį.  

 Plačiau >

Vasario 8 d. įvykusios nuotolinės Šiaulių jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ eilinės ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu buvo pristatyta asociacijos veiklos ataskaita už 2020 m. ir naujuoju organizacijos primininku išrinktas Mindaugas Laurinaitis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pastarąsias penkias savaites COVID-19 situacija Šiauliuose gerėja: fiksuojamas mažėjantis naujų susirgimų skaičius, o vis didesnė naujai atliekamų COVID-19 testų dalis yra neigiami.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.