Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybėje apsilankė Telšių savivaldos atstovai. Svečius sutiko miesto meras Artūras Visockas ir mero pavaduotoja Simona Potelienė.  Telšiškiai domėjosi, kaip veikia prieš pusantrų metų Šiauliuose įsteigtas Miesto koordinavimo skyrius, kaip priimama, apdorojama iš gyventojų gaunama informacija apie mieste užfiksuotus nusižengimus ar netvarką, kaip į tokius signalus reaguojama. Svečiai taip pat lankėsi ir miesto viešojo keleivinio transporto bendrovėje „Busturas“.

 Plačiau >

2021 m. birželio 1 d.
Kaštonų alėja – Vilniaus g. bulvaras – Prisikėlimo aikštė

12 val. Ekskursija „Šiaulių istorijos ir legendos“
Gidė Vilma Stoncelienė lauks prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213. Trukmė 1,5 val. Bilieto kaina 3 Eur
Būtina išankstinė registracija el. p. ekskursijos@visitsiauliai.lt, tel. +370 678 07 707
Org. – Šiaulių turizmo informacijos centras

 Plačiau >

Likus lygiai mėnesiui iki valstybinių brandos egzaminų sesijos, Šiaulių miesto savivaldybė kartu su Vilniaus universitetu skelbia iniciatyvos „Šiauliai auga“ pradžią. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – padėti visiems Šiaulių regiono abiturientams tinkamai pasiruošti egzaminams, suteikiant jiems nemokamą, profesionalią korepetitorių pagalbą patogiu laiku.

 Plačiau >

Tarpukario Lietuvoje prof. Stasys Šalkauskis užėmė ypatingą vietą lietuvių intelektualų gretose, tad šiandien, minint filosofo 135-ąsias gimimo metines, prasminga prisiminti jo filosofinę mintį ir puoselėtas idėjas.

 Plačiau >
Vaikų gynimo diena
2021-05-12

Prasideda registracija į šventę „ Aš – mažasis šiaulietis 2021", kuri vyks birželio 1-ąją.

Registraciją rasite čia

 Plačiau >

Gegužės 9-oji – Europos diena. Šiaulių miesto Švietimo centras, minėdamas šią dieną, nuotoliniu būdu suorganizavo forumą Lietuvos pedagogams ,,Iššūkiai Europos Sąjungai ir ateities scenarijai“. Renginyje dalyvavo per 70 dalyvių, buvo aptartos aktualios  temos: Europos ateitis, ES ir žmogaus teisės, ES plėtra, Europos Sąjungos kultūros politika, ES - JAV ir Kinija.

 Plačiau >

Šiaulių miesto garbės pilietis, Šiaulių miesto tarybos narys ir krepšinio klubo „Šiauliai“ vyrų komandos treneris Antanas Sireika šiandien švenčia 65-ąjį gimtadienį! Žinomą šiaulietį pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Antanui Sireikai palinkėta jėgų ir entuziazmo pasiekti ir kitą sportinį – 1000 rungtynių – jubiliejų.

 Plačiau >

2021 m. gegužės 12 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos vykdys valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas tema „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programų finansavimo konkursui.

Šiaulių miesto savivaldybės 2021 metų biudžete numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti.

 Plačiau >

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Šiaulių departamentas informuoja, kad H5N8 atmainos paukščių gripo virusu užsikrėtė ir Šiaulių rajono naminių paukščių ūkis, kuriame buvo auginamos vištos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pateikta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione. Pristatyta startuojanti bendroji registravimosi sistema skiepijimuisi nuo koronaviruso ligos, o Šiaulių miesto administracijos direktorius patvirtino naujienas galimybę pradinukams toliau mokytis mokyklų klasėse.

 Plačiau >

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog visoms įmonėms, kurios atitiko nustatytus kriterijus, nurodytus Subsidijų nuo COVID-19 nukentėjusioms įmonėms skyrimo ir administravimo tvarkos apraše, bei iki Vyriausybės nutarimo  (Nutarimas) įsigaliojimo buvo gavusios  vienkartinę subsidiją, papildomai paskirta dar beveik 28 mln. eurų.

 Plačiau >

Nuo gegužės 10 d. visoje Lietuvoje prasideda visuomenės etapinė vakcinacija. Kiekvieną savaitę skiepijimas bus atveriamas naujai amžiaus grupei. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

 Plačiau >

Lietuvos ekonomika vis dar susiduria su pandemijos sukeltais iššūkiais, todėl priimtos lengvatos, skirtos sunkioje padėtyje atsidūrusiems verslams. Nors nuo karantino paskelbimo pradžios iki dabar Vyriausybė sušvelnino karantino sąlygas ir leido atnaujinti kai kurių verslų veiklą, patirta žala ir nuostoliai verslui dar bus juntami ilgesnį laikotarpį. Atsižvelgiama ir į verslo atstovų prašymą padėti įveikti šį sudėtingą laikotarpį ir solidariai prisidėti prie karantino sukeltos situacijos sušvelninimo savivaldybėje suteikiant nekilnojamojo turto, žemės ir nuomos mokesčio už valstybinę žemę lengvatas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija informuoja apie nuo gegužės 10 dienos numatomus pasikeitimus pradinių klasių mokinių ugdyme. Toliau augant sergamumui atsiranda prievolė vykdyti mokinukų testavimą. Mokyklos šiuo metu jau ruošiasi vykdyti naujo tipo, paprastą ir neskausmingą testavimą.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.