Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla sėkmingai įgyvendina tarptautinį švietimo mainų fondo „erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“

 Šiuo nelengvu laikotarpiu, kai dėl COVID-19 pandemijos nėra lengva įgyvendinti įvairias planuotas veiklas, projektus, Šiaulių „Saulės“ pradinė mokykla džiaugiasi savo sėkme, vykdant mokyklos koordinuojamą tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“. 

 

Vasario 25 diena  mūsų mokykloje buvo ypatinga, nes pirmą kartą nuotoliniu būdu susitiko Lietuvos, Italijos, Ispanijos ir Slovėnijos 3-4 klasių mokiniai. Susitikime iš viso dalyvavo 25 vaikai, kurie trumpai pristatė savo šalį ir mokyklą. „Saulės“ mokyklos  projekto koordinatorė, mokytoja Ilona Ragažinskienė, iš anksto parengė vaikams anketą - klausimyną, aplinkosaugos tema. Atsakydami į anketoje pateiktus klausimus, virtualaus susitikimo metu, visų šalių mokiniai pasakojo apie savo pasodintą medį, dalinosi patirtimi, kaip kiekvienas savo namuose rūšiuoja buitines atliekas, ar nepamiršta užsukti vandens čiaupo ir taupyti vandenį, užgesinti šviesą ir išjungti elektros įrenginius, kai jų nebereikia, kaip elgiasi su panaudotomis baterijomis ir kodėl yra svarbu saugoti ir tausoti gamtą.  Mokytoja Ilona skatino mokinius būti kuo aktyvesniais diskusijos dalyviais, nebijoti kalbėti, dalintis savo mintimis. Viso susitikimo metu jautėsi šilta, draugiška atmosfera.

Antroje dienos pusėje, Šiaulių „Saulės“ pradinėje mokykloje vyko jau ketvirtas virtualus dalykinis susitikimas su šalių partnerių dalyvių darbo grupėmis. Mūsų mokykla, būdama šio projekto koordinatore, nuolat atidžiai seka projekte nurodytas veiklas, jų įvykdymo datas, todėl šį kartą, kaip ir visada, su partneriais aptarėme nuveiktas veiklas, sėkmes ir nesėkmes, derinome naujų veiklų įgyvendinimo galimybes, atlikimo laikotarpius, dalijimąsi gerąja patirtimi, projekto sklaidą.

Vykdydami tarptautinį švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projektą „Blue shirts green shorts“, džiaugiamės galimybe turtinti mokinių anglų kalbos žinias, plėsti jų žodyną, suteikti vaikams žinių aplinkosaugos, klimato atšilimo temomis.  

Draugai iš Ispanijos, Turkijos, Slovėnijos ir Italijos taip pat sėkmingai įgyvendina projekto veiklas savo mokyklose, aptaria jas savo bendruomenėse ir pasidalina nuveiktais darbais su mūsų ir kitų šalių mokyklomis. Visi nekantriai laukiame, kada galėsime vieni kitus aplankyti, pasisvečiuoti, „gyvai“ pasidalinti patirtimi, idėjomis.

 

Vilma Gapšienė, atsakinga už projekto sklaidą.

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: