Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Rugsėjo 5 d. Šiaulių kultūros centre vyko geriausių metų mėgėjų meno kolektyvų ir vadovų apdovanojimų „Aukso paukštė“ įteikimo iškilmės ir laureatų koncertas. Šeštadienio vakarą apdovanojimai buvo įteikti net trims Šiaulių miesto kolektyvams ir jų vadovams – Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių grupei „Vajaunas“ (vad. R. Laugalis), Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos merginų chorui „Viva melodica“ (vad. L. Mikutienė), Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studijai „Šermukšnėlė“ (vad. I. Šerpytienė).

 Plačiau >

Šiaulių regiono ekonomistų asociacija kartu su Šiaulių miesto savivaldybe ir Šiaulių universitetu, kasmet (jau 9 metai) organizuoja mokslinę - praktinę konferenciją "Ekonomika ir verslas: regiono problemos ir galimybės", kuri skirta Šiaulių miesto gimtadieniui paminėti. Konferencijos metu kreipiamas dėmesys į regionus, ir žmones gyvenančius periferijose - kylančias problemas ir teikiamas galimybes. Konferencijoje dalyvauja akademinė ir miesto bendruomenė, viešasis ir verslo sektorius.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ vadovybė ir Daugiabučių namų renovacijos administravimo skyriaus specialistai aktyviai dirba, siekdami kuo plačiau ir išsamiau Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų pirmininkus ir gyventojus supažindinti su jų namų renovacijos galimybėmis bei privalumais, padrąsinti ryžtis savo namo atnaujinimui. Kelias pastarąsias savaites vyko sėkmingai namų renovacijai mieste itin svarbūs specialistų ir besidominčių savo būstų modernizavimu susitikimai.

 Plačiau >

Šiauliuose jau kelerius metus iš eilės mažėja vandens nuostoliai vandentiekio tinkluose. UAB „Šiaulių vandenys“ duomenimis, per pirmąjį šių metų pusmetį vandens nuostolių patirta apie 8,6 proc., o daugelį metų šis rodiklis buvo daugiau nei dvigubai didesnis. Tvaraus vandens išteklių naudojimo bendrovei pavyko pasiekti, nuosekliai atnaujinant ir modernizuojant vandentiekio infrastruktūrą.

 Plačiau >

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. birželio 2 d. įsakymu Nr. V-823 „Dėl vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir lėšų skyrimo savivaldybėms“ (su visais pakeitimais ir papildymais),  Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2020 m. rugsėjo 3 d. sprendimu Nr. T-345  „Dėl Neformaliojo vaikų švietimo veiklų organizavimo ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ iki 2020 m. rugsėjo   24 d.  skelbiamas Neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo konkursas (toliau ­– Konkursas).

 Plačiau >

Rugsėjo 7–8 dienomis bus tęsiami darbai  Žemaitės -Vytauto gatvių sankirtoje. Bus ribojamas eismas Žemaitės gatvėje vykstantiems abiem kryptimis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė prisijungė prie AB Šiaulių banko socialinės iniciatyvos PLANAS A, kuri skirta padėti atsitiesti nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusioms smulkiojo verslo įmonėms. Šiuo projektu siekiama, kad smulkios įmonės išlaikytų augimo kelią ir joms nereikėtų keisti esamų verslo planų į planą B ar C.

 Plačiau >

Šiaulių miesto iniciatyva, kuria buvo siekiama spartesnio oro uosto išvystymo ir greta esančios pramoninės zonos patrauklumo padidinimo, sulaukė aiškaus Vyriausybės palaikymo. Susisiekimo ministerija oficialiai informavo apie sprendimą skirti lėšų geležinkelio jungties tarp Šiaulių miesto pramoninės zonos ir šalies geležinkelių tinklo nutiesimui.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdyje pačiu pirmu klausimu buvo siūloma pritarti Šiaulių miesto garbės piliečio vardo suteikimo komisijos siūlymui. Rugpjūčio 19-ąją posėdžiavusi komisija iš penkių pasiūlytų kandidatų išrinko Algirdo Butkaus kandidatūrą.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ vykusiose civilinės saugos stalo pratybose aptarti veiksmai ir priemonės,  jei bendrovėje būtų įtariamas COVID-19 užsikrėtimo atvejis. Įmonės administracijos atstovai ir vadovaujantis personalas, aktyviai dalyvaujant darbuotojų saugos ir civilinės saugos inžinierei, įvertino galimas rizikas dėl sklandaus bendrovės veiklos proceso, užtikrinant nenutrūkstamą šilumos tiekimą vartotojams.

 Plačiau >

Projektą kuruojantys specialistai informuoja, kad atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, darbai Aušros alėjos dalyje tarp Žemaitės ir Varpo gatvių užtruko kiek ilgiau nei planuota. Vairuotojams gatvę numatoma atiduoti spalio mėnesio pradžioje.

 Plačiau >

UAB „Šiaulių gatvių apšvietimo“ darbuotojų rūpesčiu nuo šiol tamsiu paros metu tremtinių  memorialas geležinkelio rampoje prie pirmojo viaduko praeivius pasitinka malonia šilta šviesa, tarsi kviesdamas prieiti arčiau ir pagerbti iš šios geležinkelio stoties 1941 metais birželio 14 dieną ištremtų Šiaulių miesto ir jo apylinkių gyventojų atminimą. Kartu su geležinkelio rampa, įrengiant 18 naujų šviestuvų, apšviesta ir Kauno gatvės atkarpa nuo pėsčiųjų viaduko iki Tilžės gatvės.

 Plačiau >

Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) primena, kad liko dvi savaitės prekiautojams ne maisto produktais pateikti paraiškas negrąžintinai turgavietės mokesčio kompensacijai gauti. Turgaviečių prekiautojai, kurie prekiauja ne maisto produktais ir atitinka LR Vyriausybės nustatytus kriterijus, supaprastintos formos paraišką gali pateikti iki rugsėjo 16 d. per Mano VMI. Smulkieji verslininkai gali gauti 300 eurų dydžio kompensaciją, nepriklausomai nuo to, kokią 2020 m. sumą už turgavietės vietos nuomą sumokėjo ar yra įsipareigoję sumokėti.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“, būdama atsakinga šilumos tiekėja, diegia pažangiausias technologijas modernizuojant šilumos ūkį. Investicinių projektų įgyvendinimui, esant galimybei, bendrovė siekia pasinaudoti paramos mechanizmais – kad investicija teiktų kuo didesnę naudą šilumos vartotojams. 

 Plačiau >

Bendrovė „Toksika“ ir Šiaulių m. savivaldybės administracijos Medelyno seniūnija inicijuoja rudens švaros akciją, skirtą iš Šiaulių m. Medelyno seniūnijos gyventojų surinkti pavojingąsias buityje susidarančias atliekas.

Laikas: 2020-09-12 nuo 9- iki 10 val.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
Rugsėjis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.