Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje tradicinėje pirmadienio spaudos konferencijoje daugiausiai dėmesio ir vėl sulaukė koronaviruso tema, apie tai kalbėjo trys pranešėjai: Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Šiaulių departamento vadovė Simona Abromavičienė, Šiaulių miesto savivaldybės Administracijos direktorius Antanas Bartulis.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ Tilvyčio katilinėje pradėjo veikti saulės šviesos energijos elektrinė. Didžiąja dalimi projektas įgyvendintas bendrovės lėšomis, Klimato kaitos programos lėšas administruojanti Aplinkos ministerija projekto įgyvendinimui skyrė 40 proc. tinkamų finansuoti išlaidų dalį. Pagrindinis projekto tikslas – mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimus ir skatinti atsinaujinančių energijos išteklių plėtrą.

 Plačiau >

Vėl ruduo, ir vėl Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka tradiciškai kviečia į penktąją Šiaulių knygų mugę, kuri vyks lapkričio 9–22 dienomis. Šių metų Knygų mugė, skirta bibliotekos 70-mečiui, bus ypatinga – ji keliasi į virtualią erdvę, kurioje bus galima stebėti vaizdo įrašuose užfiksuotus pokalbius su populiariausiais rašytojais ir kultūros veikėjais apie naujausias knygas ir skaitymo naujienas. „Knygų mugės – kitaip" programa kaip niekada turininga – per dvi savaites virtualioje erdvėje (ŠAVB svetainė, socialinių tinklų Facebook ir YouTube profiliai) pasirodys net 9 pokalbiai su įdomiomis asmenybėmis.

 Plačiau >

Regiono centre – Šiaulių mieste – Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių rajonų ir Šiaulių miesto savivaldybių merai pasirašė Šiaulių regiono plėtros tarybos steigimo sutartį ir surengė steigiamąjį susirinkimą. Nuspręsta įsteigti analogų Lietuvoje neturintį specialųjį juridinį asmenį – Šiaulių regiono plėtros tarybą. Tokios tarybos ateityje rengs, tvirtins savo regionų plėtros planus ir gaus lėšų jiems įgyvendinti – beveik 30 procentų Lietuvai skiriamų ES struktūrinių fondų lėšų.

 Plačiau >

Respublikinė Šiaulių ligoninė – viena iš penkių didžiųjų šalies gydymo įstaigų, kurioje gydomi sergantieji COVID-19 . Gydymo įstaigoje pacientų srautas sparčiai didėja. Susidarius labai sudėtingai situacijai, kai medicinos personalui nebeužtenka išteklių ir jėgų pakelti susidariusius krūvius, gydymo įstaigai labai reikalinga savanorių ar galinčiųjų įsidarbinti pagalba. Ypač reikia slaugytojų padėjėjų, pagalbinių darbuotojų, galinčių dirbti pacientų priežiūroje, pagalbos. 

 Plačiau >

UAB „Šiaulių vandenys“ nuotekų valykloje planuoja statyti 500 kilovatų galios saulės elektrinę. Iš atsinaujinančių energijos išteklių pagaminta elektra bus suvartojama nuotekų valymo procesams. Saulės energijos naudojimas bendrovei leis sutaupyti ir prisidėti prie aplinkos tausojimo. Šiam projektui pritarė ir bendrovės valdyba.

 Plačiau >

Vyriausybės nutarimu visoje Lietuvoje nuo šeštadienio skelbiamas karantinas, kuris truks tris savaites. Šiuo laikotarpiu bus sustabdyta arba apribota veikla tam tikrose ūkio šakose, sustiprintos infekcijų kontrolės priemonės, o darbas ir mokymas organizuojamas užtikrinant kuo mažesnį kontaktų skaičių.

 Plačiau >

Šiaulių “Gintros-Universiteto” klubas peržengė pirmąjį UEFA moterų Čempionių lygos atrankos barjerą ir dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą kovos antrajame, kuris numatytas lapkričio 18-19-ąją dienomis. Lietuvos čempionės Šiauliuose vykusiose rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 4:0 (0:0) pranoko Slovakijos čempiones Bratislavos “Slovan” futbolininkes.

 Plačiau >

Pandemijai nesiliaujant ir visai šaliai grįžtant prie griežtesnių apribojimų, dirbantys gyventojai kai kuriais atvejais turi galimybę kreiptis į asmens sveikatos įstaigą dėl laikino nedarbingumo suteikimo ir ligos išmokos mokėjimo.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas priėmė Šiauliuose apsilankiusį Lietuvos policijos generalinį komisarą Renatą Požėlą. Dalyvaujant Šiaulių universiteto studijų prorektorei Renatai Bilbokaitei ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Ramūnui Sarapui, aptartos policijos pareigūnų rengimo aktualijos. Lietuva jau kurį laiką neturi būsimų policininkų mokymo sistemos, ją būtina kurti. Tikimasi, kad tai padėtų sustiprinti tarnybą policijoje pradedančių darbuotojų kompetencijas, taip pat išspręstų ir darbuotojų trūkumo problemą.

 Plačiau >

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau devintus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Gaminių atliekas rūšiuoti, rinkti atskirai ir perduoti teisėtiems atliekų tvarkytojams kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybėmis, regioniniais atliekų tvarkymo centrais ir kitais partneriais.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas lapkričio 3 dieną kreipėsi į VšĮ Centrinę projektų valdymo agentūrą, prašydamas kiek įmanoma greičiau atlikti reikalingas procedūras, kad būtų nesustabdyti šiuo metu oro uoste pilnu pajėgumu vykstantys infrastruktūros atnaujinimo darbai.

 Plačiau >

„Bendruomeninis įsipareigojimo pobūdis nemažina kiekvieno asmens atsakomybės“ /Popiežius Jonas Paulius II/

Darganotą spalio mėnesį, jausdami pagarbą tautos tradicijoms ir visuomeninę atsakomybę, Dainų progimnazijos 5d klasės mokiniai savanoriškai tvarkė Šiaulių Donelaičio kapines vaduodami vyresniųjų klasių mokinius, kurie mokėsi nuotoliniu būdu. Kapines tvarkyti skubėjo Zoknių, Dermės, Šalkauskio, Daukanto, Medelyno mokyklų mokiniai.

 Plačiau >

Siekdami skatinti Šiaulių miesto sportininkus, pasiekusius gerų rezultatų olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose, jaunimo olimpinėse žaidynėse, Europos taurės varžybose, Europos sporto žaidynėse, Europos jaunimo olimpiniame festivalyje ir užėmusiems aukštas vietas pasaulio sporto šakų suaugusiųjų reitinguose, Šiaulių miesto savivaldybės taryba 2020 m. spalio 1 d. sprendimu Nr. T-387 įsteigė 10 premijų perspektyviausiems sportininkams.

 Plačiau >

Pokyčiai yra gerai, o pokyčiai, kurie pasitarnauja miestiečiams yra dar geriau. Šį kartą mes apie autobusų stoties pokyčius. Turbūt tie keleiviai, kurie dažnai naudojasi visuomeniniu transportu ir stotyje lankosi nuolat, tuos mūsų pokyčius matė, pastebėjo, prie jų priprato ir jau gal net pamiršo kaip buvo anksčiau. Tačiau tie keleiviai, kurie ilgą laiką nevažiavo autobusu ir netikėtai dabar užsuko į pačiame miesto centre esančią autobusų stotį, gali būti maloniai nustebinti.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.