Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.


 

 

Šiaulių Simono Daukanto gimnazija – konkurso „Mokykla lyderė 2020“ nugalėtoja

Nuotoliniu būdu Simono Daukanto gimnazijos bendruomenės atstovai dalyvavo ISM ir LRT rengtuose „Mokyklos lyderės 2020“ apdovanojimuose. Laurus konkurse pelniusią mokyklą sveikino Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Egidijus Elijošius ir Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė.

Dar rugsėjo mėnesį Simono Daukanto gimnazija buvo nominuota į „Mokykla lyderė 2020“ titulą. Visa gimnazijos bendruomenė aktyviai balsavo už savo mokyklą, dalijosi įrašais.

Aktyvi, vieninga, kūrybinga ir iniciatyvi Šiaulių Simono Daukanto gimnazija buvo paskelbta „Mokykla lyderė 2020“ tarp didžiųjų Lietuvos miestų. Apdovanojimų metu gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas padėkojo organizatoriams už tokį projektą bei visai bendruomenei, kad prisidėjo prie šio titulo siekimo ir kad toliau prisideda tobulinant gimnaziją.

„Džiaugiuosi, kad yra tokia svarbi lyderystės programa. Viskas prasideda nuo mažų dienų, nuo darželio, tada jau mokykla, studijos. Visuose šiuose etapuose turime ugdyti lyderius. Džiaugiuosi, kad mūsų miestas šiandien yra ant bangos ir mes drąsiai galime kalbėti apie lyderystę švietime. Realūs darbai – socialinių kompetencijų ugdymo programos, nuotolinio mokymo inovacijos ir panašūs dalykai šiandien yra kaip niekad svarbūs“, – susitikimo metu kalbėjo Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius.  

Mokyklos lyderės konkursą iniciavusio ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovai pasidžiaugė nugalėjusiomis mokyklomis ir palinkėjo išlaikyti šį titulą kitąmet. O kad tą padaryti būtų lengviau – mokyklų atstovai pradės studijas Švietimo lyderystės programoje ISM universitete. 

Mokyklų lyderių sveikinimo vaizdo įrašas čia

Tituluota miesto mokykla – Šiaulių Simono Daukanto gimnazija originaliai paminėjo ir lapkričio 16-ąją – Tarptautinę tolerancijos dieną. Nors pandemijos keliami suvaržymai sukaustė ir kuriam laikui sustabdė neformaliojo ugdymo procesą, daukantiškiai šią ypatingą dieną paminėjo „iš namų”. Kadangi dėlionė yra puikus būdas išreikšti tarpusavyje susijusias mintis ir tarsi sujungti jas, klasių atstovai parengė internetines dėliones, kuriose atsispindėtų tolerancijos visumą reiškiantys žodžiai - sąvokos, žmogaus savybės, veiksmai, kurių pagalba yra vystomas tolerantiškas bendravimas. Patys gimnazistai džiaugėsi savo bendramokslių gebėjimu suvokti tolerancijos esmę, kūrybiškumu reiškiant idėjas, plėtojant mintis ir realizuojant gyvenimiškas nuostatas.

Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos (aut. A. Danilevičiūtė ir A. Šarkutė) ir

Šiaulių miesto savivaldybės informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: