Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

 


 

Nuotolinės Kultūros krepšelio edukacijos Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka 1–12 klasių moksleiviams siūlo išbandyti 3 Šiaulių miesto savivaldybės Kultūros krepšelio edukacijas, teikiamas nuotoliniu būdu: „Komiksų dirbtuvės „Šaltinėlio“ ir Rėkyvos filialuose bei „Komiksų dirbtuvės“ Komiksų centre.

 

Nuotolinės Kultūros krepšelio edukacijos:

„Komiksų dirbtuvės“ Komiksų centre (1–12 klasių mokiniams)

Tikslas – (edukacijos turinys adaptuojamas pagal dalyvių amžių) skatinant vaikų laisvalaikio užimtumą, praplėsti požiūrį į skaitymą, literatūros įvairovę, komiksų žanrų įvairovę, lavinti kūrybiškumą ir saviraišką, padėti suprasti, kaip kuriami komiksai, keisti nusistovėjusį požiūrį į komiksus Lietuvoje.

Komiksų centre susipažinsite su komiksais, peržvelgsite jų gausią įvairovę. Kūrybinių dirbtuvių metu patys kursite super herojus.

Kaina: 2 eur / asm.

Išankstinė registracija tel. (8 41) 52 49 96.

 

„Komiksų dirbtuvės“ „Šaltinėlio“ filiale (1–5 klasių mokiniams)

 

Tikslas – supažindinti su komiksų medija, skatinti kūrybiškumą, lavinti skaitmeninio raštingumo įgūdžius.

Edukacijos metu virtualiai „atrasite" seniausią mieste vaikų biblioteką, prisiminsite puikiai pažįstamus komiksų romanus, kurių priešakyje stovi Gregas Heflis su „Nevykėlio dienoraščiu", Nikė iš „Prietrankos dienoraščio", Timis Nevykėlis bei Neitas Raitas arba kitaip – Didysis Neitas. Susipažinę su komiksų istorija, pavyzdžiais bei kūrimo galimybėmis, kursite savąją istoriją ir piešite keturių paveikslėlių (ar daugiau) komiksą.

Kaina: 2 eur / asm.

Išankstinė registracija tel. (8 41) 52 50 08.

 

 

„Komiksų dirbtuvės“ Rėkyvos filiale (1–6 klasių mokiniams)

 

Tikslas – skatinant vaikų laisvalaikio užimtumą praplėsti požiūrį į skaitymą, literatūros, komiksų žanrų įvairovę, lavinti kūrybiškumą ir saviraišką.

Dalyviai susipažins su komiksų istorija, sąvokomis ir komiksų knygomis. Vyks keturių kadrų komiksų istorijos kūrimas. Bus kuriamos trumpos tam tikra tema istorijos: istoriją turės sudaryti keturi kadrai, tad prireiks kūrybiškumo ir išmanumo sugebėti į keturias fotografijas sutalpinti visą savo istoriją. Po užsiėmimo mokiniai Turės atsiųsti savo kūrybinių darbų nuotraukas, kurios bus eksponuojamos Rėkyvos filialo „Facebook“ paskyroje.

Kaina: 2 eur / asm.

Išankstinė registracija tel. (8 41) 51 90 68.

Kviečiame mokinius aktyviai dalyvauti nuotolinėse kūrybinėse „Komiksų dirbtuvių“ edukacijose ir išlaisvinti savo fantaziją bei kūrybiškumo galią!

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: