Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Balandžio 29 d. Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Šiaulių vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazines kainas. Naujos kainos turėtų įsigalioti 2021 m. rugpjūčio 1 d., tačiau jas dar turi patvirtinti Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių tarybos.

 Plačiau >

Prieš šimtmetį pedagogo profesija buvo laikoma prestižine ir ne kiekvienam įkandama, tačiau reikia pripažinti, kad pastarąjį dešimtmetį pedagogų vaidmuo menko.Apie tai, kaip ir kodėl kito požiūris į pedagogo profesiją, koks yra jo kasdienis darbas ir ilgalaikė misija, kokį vaidmenį mokytojai vaidina šiuolaikinių vaikų gyvenime, pasakoja Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos (VU ŠA) direktorė, švietimo ekspertė profesorė Renata Bilbokaitė VU ir advokatų kontoros „Glimstedt“ rengiamame LEAD pokalbyje.

 Plačiau >

Šiauliuose įkurtas pirmasis interaktyvus baltų kultūros pažinimo centras Lietuvoje ir Latvijoje su dideliu džiugesiu atvėrė lankytojams duris. Ši unikali erdvė, padės supažindinti lankytojus su baltų kultūros praeitimi ir dabarties raiškomis. Pirmieji naujojo centro lankytojai neslėpė susižavėjimo ir tikino, kad dar sugrįš ir nuodugniau susipažins su centro privalumais.

 Plačiau >

Ukrainoje esantis Šiaulių partneris Chmelnickio miestas pelnė garbingą apdovanojimą už europietiškumą ir tarptautinius ryšius. Įvertinimą lėmė ir virtualios draugaujančių miestų platformos sukūrimas (https://khm.ileyes.com ). Šioje platformoje savo virtualią erdvę turi ir Šiauliai.

 Plačiau >

Ilgiausią Baltijos šalyse orlaivių pakilimo ir nusileidimo taką turintis tarptautinis Šiaulių oro uostas po riedėjimo tako atnaujinimo ir naujo perono įrengimo darbų galės priimti ypač didelius transatlantinius „Boeing“ ir „Airbus“ lainerius. Beveik 9,5 mln. eurų vertės oro uosto infrastruktūros modernizavimo darbai turėtų būti užbaigti iki gegužės pabaigos.

 Plačiau >

Kviečiame teikti seniūnaičio kandidatūrą patiems ar paraginti neabejingus, bendruomeniškus gyventojus juo tapti!
Kandidatūrą galima teikti iki 2021 m. gegužės 11 d.

Seniūnaičių rinkimai šiuo metu vyksta rinkimai Stoties, Spindulio g., Rūdės g., Kražių g., Šimšės, Jono Jablonskio g., Draugystės pr., Gubernijos, Aušros tak., Klevų g., Centro, Bokšto, Pabalių, Karaliaučiaus g., Šventupio, Tilžės g., Gegužių g., Lieporių g., J. Sondeckio g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Gardino g., Ragainės g., Beržynėlio, Dainų tak., Lyros g., Dainų g., Architektų g., K. Korsako g., Bulvaro, Kviečių g. seniūnaitijose.
Balsavimas numatomas gegužės 24–28 d.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir Europos Socialinio fondo agentūra pasirašė projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Šiaulių miesto savivaldybėje“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-416-01-0008 papildomą susitarimą dėl projekto veiklų pratęsimo iki 2021-12-31.

Pagrindinis projekto veiklų įgyvendinimo termino pratęsimas – COVID 19 pandemija bei išaugęs kompleksinių paslaugų poreikis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė dar prieš keletą metų ėmėsi įgyvendinti idėją –  labiausiai mėgiamų miesto žaliųjų erdvių priežiūrai surasti atskirą prižiūrėtoją. Pilotiniu objektu tapo Lieporių parkas. Dabar teritorijų, kurioms ieškoma kruopštaus administratoriaus, jau daugėja.

 Plačiau >

Atsižvelgiant į artimiausių dienų oro meteorologines prognozes, ženklus atšilimas dar nenumatomas. Todėl Šiaulių miesto savivaldybė kol kas neplanuoja baigti šildymo sezono. 

Primename, kad daugiabučių namų gyventojai savo pastatų šildymą gali baigti kitu laiku negu Savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pabaiga. Šiuo atveju valdytojas teisės aktų nustatyta tvarka turi organizuoti daugiabučio namo butų ir kitų patalpų savininkų – buitinių šilumos vartotojų − sprendimų priėmimą balsų dauguma dėl pastatų šildymo kitu laiku negu Savivaldybės administracijos nustatyta šildymo sezono pabaiga.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė smulkiuosius verslininkus kviečia pasinaudoti įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio dengimo priemone. Ši paramos priemonė skirta jaunoms įmonėms, veikiančioms gamybos ir paslaugų srityje, ne ilgiau nei 3 metus bei registruotoms Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 45 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 45 metai ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >

Nuo darbo dienos pradžios socialinė erdvėje mirgėjo virtualūs sveikinimai medikams, jų profesinės dienos proga. Vienas iš jų – vaizdo siužetas su Šiaulių mero Artūro Visocko ir žinomų šiauliečių padėkomis ir linkėjimais medikams. „Medicinos darbuotojų dienos proga, noriu palinkėti kiekvienam iš 3300 medikų, kurie dirba Šiauliuose, asmeninės sėkmės ir, be jokios abejonės, sėkmės Jūsų darbuose!“– sveikino meras.

 Plačiau >

Šiandien, balandžio 27-ąją šalies medicinos darbuotojai mini savo profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Ši šventė skirta šalies medikams – gydytojams, slaugytojams bei visiems, savo gyvenimą paskyrusiems sveikesnės visuomenės kūrimui.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės organizuotoje spaudos konferencijoje pristatyta naujausia informacija apie COVID-19 situaciją mieste ir regione, bei apžvelgta situacija Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Pateikus šios savaitės vakcinavimo planus atrodė, kad laukia rekordinė savaitė, tačiau Sveikatos apsaugos ministerija netrukus pakoregavo planus – Šiauliams šią savaitę skirtų vakcinų siunta staiga sumažėjo net 1776 dozėmis!

 Plačiau >

2021 m. balandžio 27 d. 12 val. sveikinsime šiuo metu pirmosiose gretose su pasaulį užklupusiu virusu kovojančius medikus! Medicinos darbuotojų dieną kviečiame visus įsijungti tiesiogiai iš Prisikėlimo aikštės transliuojamą specialų muzikinį sveikinimą su Šiaulių pučiamųjų orkestru (meno vadovas ir dirigentas S. Vaičiulionis, dirigentas G. Brūzga), kurį organizuoja Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė". Tiesioginę transliaciją internetu bus galima stebėti koncertų salės „Saulė" feisbuko paskyroje (nuoroda:https://bit.ly/3tSERdK) ir „Youtube" kanale (nuoroda: https://bit.ly/3aCDJDE).

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

      


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gegužė
    2021     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.