Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Teisme dar kartą pavyko apginti visų šiauliečių pinigus. Vadinamojo menų inkubatoriaus bylose Šiaulių miesto savivaldybei ir toliau pavyksta išvengti šimtatūkstantinių ieškinių. Šį kartą menų inkubatorių stačiusi bendrovė „Meba“ beveik 400 tūkstančių sumą iš miesto biudžeto norėjo prisiteisti teikdama ieškinį nuo bankrutavusios „Šiaulių regiono plėtros agentūros“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas lapkričio 11 dieną savo rašte, skirtame VšĮ Centrinei projektų valdymo agentūrai, pateikė papildomą informaciją apie teritorijų vystymo ir verslui palankios aplinkos gerinimo koncepciją, kitaip tariant – apie šiuo metu Šiaulių oro uoste vykstantį infrastruktūros atnaujinimo projektą. Ir vėl maloniai nustebino, kad itin operatyviai į Šiaulių vadovo raštą sureagavo Vyriausybės kanceliarija.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė viešuose aukcionuose parduoda nekilnojamąjį turtą. Lapkričio mėnesį elektroniniuose aukcionuose numatoma pasiūlyti 7 nekilnojamojo turto objektus. Tarp jų – ne tik administracinės patalpos, butai, gyvenamojo namo dalis, bet ir didžiulės gamybinės patalpos senojo odų fabriko teritorijoje, buvusi miesto pirtis ir erdvus mokyklos pastatas. Pastarojo kaina po paskutinio aukciono sumažėjo net keliasdešimčia tūkstančių eurų. Didelį pastatą, žemės sklypą ir dvi automobilių stovėjimo aikšteles galima įsigyti šiek tiek daugiau nei 270 tūkstančių eurų. Strateginėje miesto vietoje esanti miesto pirtis ir netoli Talkšos pakrantės stovintis įspūdingas vadinamojo menų inkubatoriaus pastatas taip pat galėtų tapti patraukliu pirkiniu nekilnojamojo turto projektų vystytojams.

 Plačiau >

Nors pasaulį paveikusi koronaviruso pandemija atnešė sumaišties į žmonių kultūrinį gyvenimą, gražiausios žiemos šventės Šiauliuose nebus pamirštos. Šiaulių miesto savivaldybė kviečia šiauliečius šventes pasitikti su jau gerai pažįstamu šūkiu „#Šiauliaišviečia“ ir skleisti šviesą, optimizmą bei gerą nuotaiką viso kalėdinio laikotarpio metu. Nors masinių renginių mieste atsisakyta, žiemos švenčių laukimas bus ne mažiau stebuklingas nei įprastai – miestas puošis gražiausiomis kalėdinėmis dekoracijomis, o šiauliečiai raginami kurti Kalėdų dvasią kartu.

 Plačiau >

Lapkričio 12 dieną mirė visų žinomas ir mylimas profesorius, menotyrininkas, Šiaulių menininkų bendruomenės patriarchas Vytenis Rimkus. Vienas pirmųjų Šiaulių miesto garbės piliečio vardo nusipelnęs V. Rimkus dar šių metų sausį šventė savo 90 metų jubiliejų. Sunkią netekties valandą Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas šiauliečių vardu reiškia nuoširdžią užuojautą sutuoktinei Česlavai, dukroms ir sūnui, artimiesiems, visai Šiaulių kūrybinei bendruomenei.

 Plačiau >

Sulaukta gerų naujienų iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Informuojama, kad ministerija ras finansinių galimybių prisidėti prie efektyvaus Šiaulių Rėkyvos progimnazijos pastato rekonstravimo projekto įgyvendinimo. Sunku patikėti, tačiau numatoma skirti net daugiau lėšų, nei buvo prašoma.

 Plačiau >

Siekiant aiškumo ir racionalaus koronaviruso (COVID-19) keliamų grėsmių valdymo, trečiadienį Vyriausybė patikslino kai kurias visoje Lietuvos teritorijoje paskelbto karantino režimo sąlygas.

 Plačiau >

Šiaulių valstybinė kolegija Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS organizuoja jau ne vienerius metus. Šiemet renginio organizatorė visus kviečia susitikti lapkričio 19 d. online formatu vyksiančiame renginyje. Tikimasi, kad jau netrukus įvyksiantis galimybių festivalis sulauks ne tik jaunimo, bet ir visų šiauliečių dėmesio.

 Plačiau >

Į Respublikinę Šiaulių ligoninę praėjusią savaitę atvežtas ir Skubiosios pagalbos-priėmimo skyriuje sumontuotas naujas plaučių ventiliacijos aparatas. Tai jau 35-as aparatas, įsigytas COVID-19 pandemijos metu. Pirmosios pandemijos bangos metu buvo įvertinta kitų šalių praktika ir ligoninė ruošėsi galimam dideliam šių ligonių srautui. Šiuo metu gydymo įstaiga yra pasirengusi teikti pagalbą sunkiausios būklės COVID-19 sergantiems ligoniams, kuriems reikalinga dirbtinė plaučių ventiliacija.

 Plačiau >

Nauji rinkimai vyks Stoties, Spindulio g., Talkšos, Žaliūkių g., Rūdės g., Kražių g., Šimšės, Jono Jablonskio g., Draugystės pr., Gubernijos, Aušros tak., Klevų g., Centro, Bokšto, Pabalių, Karaliaučiaus g.,Šventupio, Tilžės g., Gegužių g., Lieporių g., J. Sondeckio g., S. Dariaus ir S. Girėno g., Gardino g., Ragainės g., Beržynėlio, Dainų tak., Lyros g., Dainų g., Architektų g., K. Korsako g., Bulvaro, Kviečių g. seniūnaitijose.

 Plačiau >

Praėjusį penktadienį Šiaulių krašto savivaldybių merai rinkosi į steigiamąjį susirinkimą, kurio metu pasirašyta Šiaulių regiono plėtros tarybos steigimo sutartis. Iš karto po savaitgalio, steigiamos Šiaulių regiono plėtros tarybos kolegijos nariai susirinko į pirmąjį posėdį. Kolegijos pirmininko pareigos patikėtos Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui.

 Plačiau >

Energetikos ministerija, informuoja, kad siekiant padėti fiziniams ir juridiniams asmenims pereiti prie efektyvesnių, mažiau taršių ir/ar atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių technologijų, 2020 m. Klimato kaitos programos, kurią administruoja Aplinkos ministerija, lėšomis yra finansuojamos šios priemones:

 Plačiau >

Rugsėjo mėnesį Šiaulių miesto ir Raseinių, Kelmės, Šiaulių rajonų merai pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria siekiama skleisti religinio turizmo ir piligrimystės šalyje idėjas. Netrukus po to, buvo parengtas bendras raštas Prezidentui ir Ministrui Pirmininkui, kuriuo prašyta į Lietuvos turizmo srities strateginius planus ir programas, kaip vieną iš prioritetų, įtraukti religinį (piligriminį) turizmą. Gautas atsakymas, kad Ekonomikos ir inovacijų ministerija numato šios rūšies turizmą įtraukti į rengiamą ekonomikos transformacijos plėtros programą.

 Plačiau >

Informuojame, kad Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2020 m. lapkričio 5 d. šviesiu paros metu, o 2020 m. lapkričio 10-11 d. šviesiu ir tamsiu paros metu, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės (toliau - AB) karinėje teritorijoje bei AB prieigose, vykdys lauko taktines pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, lapkričio 10-11 d. imitaciniai šaudmenys bus naudojami, kitu laikotarpiu imitaciniai šaudmenys nebus naudojami.

 Plačiau >

Iki šių metų lapkričio 5 d. vyko paraiškų dalyvauti Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2021 metų projektų atrankos konkurse priėmimas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.