Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiauliai saulės miesto vardą pateisinti randa įvairiausių būdų: saulei nusileidus įsižiebia daugybė miesto žiburių. Pateikiame Top 7 vietas, kurios naktį atrodo ne mažiau įspūdingai nei dieną. Šviesos įžiebiamos saulei nusileidus.

 Plačiau >

Pakeitęs formatą, Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS sulaukė didžiulio šiauliečių (ir ne tik) susidomėjimo. Šiaulių valstybinė kolegija miesto gimnazistams lapkričio 19 dieną pasiūlė praleisti ne pagal tvarkaraštį. Jau trečią kartą aukštosios mokyklos organizuojamo renginio veiklose savojo PIN KODO ieškojo ne tik moksleiviai, bet ir visa miesto bendruomenė.

 Plačiau >

Šiauliečių ir Šiaulių miesto mero Artūro Visocko vardu Lietuvos kariams dėkojame už uolią tarnybą Tėvynei bei garbingą Jūsų apsisprendimą ginti savo valstybę ir prisidėti prie sąjungininkų saugumo. Linkime išlikti tais, į kuriuos lygiuojasi visa Lietuva!

 Plačiau >

VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras (toliau – ŠRATC) informuoja Šiaulių miesto gyventojus dėl pusiau požeminių atliekų surinkimo konteinerių įrengimo ir jų eksploatacijos.

Dar 2018 m. spalio 15 d., įgyvendinant projektą „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“, pagal viešųjų pirkimų procedūras, ŠRATC su konkurso laimėtoju UAB „TIS“ (toliau – Tiekėjas) pasirašė sutartį dėl 289 pusiau požeminių konteinerių įsigijimo bei aikštelių įrengimo Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija spalio pirmomis dienomis kreipėsi į ant valstybinės žemės įsikūrusias 3-ąją ir 4-ąją metalinių garažu bendrijas su reikalavimu nusikelti bendrijų nariams priklausančius, visus valstybinės žemės sklype esančius garažus ir įrenginius iki 2021 m. sausio 1 d. ir sutvarkyti naudojamą teritoriją. Metalinių garažų bendrijų narių naudojama teritorija nuo 2021.01.01 jau bus laikoma užimta be teisinio pagrindo.

 Plačiau >

Mobiliosios programėlės tikslas – informuoti žmones, kad jie buvo arti koronavirusu (COVID-19) užsikrėtusių asmenų ir padėti nutraukti viruso plitimo grandinę. Programėlė nemokama, saugi ir anonimiška - nerenka jokių asmens duomenų. Kad programėlė KORONA STOP LT būtų veiksminga, reikia, kad kuo daugiau žmonių parsisiųstų ją į savo išmaniuosius telefonus ir savanoriškai pažymėtų, jei užsikrėtė koronavirusu.

 Plačiau >

Lietuvos ateities ekonomikos DNR plano veiksmus ir projektų įgyvendinimą kuruojančiame Investicijų komitete pritarta koncepcijai „Teritorijų vystymas ir verslui palankios aplinkos gerinimas regionuose / MRO (orlaivių aptarnavimo) veiklos plėtra Šiaulių oro uoste“. Šiaulių oro uosto infrastuktūros atnaujinimui numatytos Vyriausybės lėšos leis toliau tęsti Savivaldybės finansais pradėtus darbus.

 Plačiau >

Tai, kad Lietuvos viešosios bibliotekos yra atviros bet kuriam lankytojui, žino visi. Tačiau realybė ne visada tokia graži: vaikus su autizmo spektro sutrikimais auginantys tėvai neretai vengia viešų vietų, kad nematytų smerkiančių žvilgsnių ir nesulauktų piktų replikų. „Biblioteka visiems“ – drąsiai sako bibliotekininkai, pristatantys ypatingą projektą visoje Lietuvoje.

 Plačiau >

Šiaulių „Aušros“ muziejaus padalinio – Fotografijos muziejaus – rinkinius 2020 m. papildė vertinga istorinių fotografijų kolekcija, kurią muziejus įsigijo Lietuvos kultūros tarybai parėmus projektą „Ankstyvosios Lietuvos fotografijos kolekcijos įsigijimas“. Tai žymaus vengrų fotografo Antalio Rohrbacho (1825–1899) 14 fotografijų rinktinė, kurioje 1861 m. Sankt Peterburgo–Varšuvos geležinkelio linijos tiesimo Lietuvoje ir aplinkiniuose kraštuose vaizdai, ir vienas iš pačių pirmųjų Vilniaus vaizdų, kurį apie 1860 m. užfiksavo fotografas Abdonas Korzonas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas perdavė sveikinimus ir linkėjimus broliško miesto – Jelgavos vadovams ir gyventojams Latvijos nepriklausomybės dienos proga.   

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys, iki 2020 m. spalio 29 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą, maisto paketus gali atsiimti nuo 2020 m. lapkričio 18 d. žemiau nurodytose vietose nurodytu laiku.

 Plačiau >

Lapkričio 17 d. Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė konkursą ir siūlo išsinuomoti negyvenamosios paskirties patalpas įvairiose miesto vietose bei automobilių stovėjimo aikštelę verslui patrauklioje Metalistų gatvėje. Bene įdomiausias nuomos objektas šiame konkurse – 27 miesto autobusų stotelių paviljonai. Keleiviams skirti paviljonai verslui galėtų būti įdomūs dėl vitrininės sienelės, kurioje galima skelbti reklamą.

 Plačiau >

Lapkričio 19 d. per „Šiaulių televiziją“ buvo rodoma speciali pokalbių laida daugiabučių namų renovacijos tema „Renovacijos nauda Jums ir Šiauliams“, kviečiame žiūrėti jos įrašą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija primena, kaip tvarkyti žaliąsias atliekas:

Individualių namų bei sodų bendrijų gyventojai, kurie turi galimybę žaliąsias atliekas kompostuoti, jas kompostuoja savo namų ūkiuose ir/arba naudojasi individualiais žaliųjų atliekų surinkimo konteineriais. Šie konteineriai tuštinami pagal grafiką.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje informavo, kad Šiauliuose netrukus prasidės naujas teritorijų vystymo etapas, kurio metu verslo reikmėms, visuomenės poreikiams ir gyvenamajai statybai bus paskirstyti žemės sklypai, kurie iki šiol neturėjo savo šeimininkų.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Gruodis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.